7046
  • M@TriX
    #1
    Mivel a Counter-Strike x topic egy chat topic, így szerintem illik nyitni egy topicot egy olyan nagy múltú sikeres játéknak, mint a CS. ;)
    Sok emberke kérdezett már a másik topicba valamit, de ott nem kapott persze választ. Mostmár adott a lehetőség.
    Lehet kérdezni. mit érdemes bepakolni a játékba fegyvermodellek, procikímélés, legális scriptelések, ütős szerverek, közösségek, történetek és képek. ;)

    A topiccal talán kihúzzuk a CS2-ig. ;)
  • M@TriX
    #2
    Én ember modelleket nem szoktam cserélni, de aminőségi, valós fegvyer modellekért oda vagyok, most nem ez a Desert Eagle modell van fennt, hanem egy olyan szintű, mint a Far Cry-ban van. De speciel ez is testszik:

  • M@TriX
    #3
    Ha akartok röhögve túszokat védeni/menteni, akkor ez kötelező darab. ;)

  • Pyx #4
    Pekmen? hi
  • M@TriX
    #5
    bender :)
  • Mr.Macho
    #6
    nekem, amióta steam van baszik működni a cs. Felraktam a full installt, a steammel elkezdem regisztráltatni magam és kiírja, hogy rossz cd-key. Pedig eredeti, kb3-4 éve vettem meg a H-L-t. Többször is próbálkoztam, új steam install, win install után is, de hiába...
  • M@TriX
    #7
    valószínű lenyúlták a CD-keyed. Én a biztonság kedvéért amint megjelent a Steam regisztráltam magam a CDkey-emmel...
  • M@TriX
    #8
    Ha kibirod sztem várd meg a HL2-t, ha nem, akkor már egész olcsón lehet venni HLt (remélhetőleg nem nyúlták ki belőle a key-t. ;)
  • mukika
    #9
    nem, nem lenyulták. nekem is ugyanez a bajom vele. A steam nagy szar sry. Sokkal jobb mé most is az 1.5ös CS!
  • M@TriX
    #10
    háát, sztem nem lehetetlen, de lehet, hogy a Steam hibázik, akkor mail nekik, hogy nézzenek utána, hogy van-e regelve valaki a kulcsal. Ennyi.
  • mukika
    #11
    mindig, amikor ujraindítom a játékot??? suxx.... akárhányszor irtam stb, ugynugy szar volt...
  • Mr.Macho
    #12
    ellőször amikor installáltam működött, csak mindig újra és újra installálni akarta a cs-t, aztán volt win ujrainstall, majd steam install és akkor már nem működött. ÍRTAM nekik levelet, többször is, basztak válaszolni...
  • M@TriX
    #13
    de a ligonhoz csak az e-mail és jelszó kell.
    Az hnem működik? Ugyanis azt a szerveren ellenőrzi, amúgy meg lekérheted a mailedre már a jleszót, ha esetleg megváltozott volna.
  • Takezó
    #14
    én megvettem, felraktam egy winampscriptet és kibannoltak a picsába :(
  • M@TriX
    #15
    ;)
  • CK1
    #16
    na nekem 1.6al problémák a következők: akad az eger, minden 5. mozdulatot veszi be, aztis ugy, hogy a várt helyet kb 10* akorát fordul. Irc-n a #cs.hu @Quakeneten aszonták szegyem le az egér drivert, leszedtem most az egér tök fasza, de a bill még mindig baszakszik. lehet hogy a bill driver zavar be?Vagy mi lehet az oka?
  • M@TriX
    #17
    én spec semmi drivert nem tetem fel egyikhez sem. ;)

    Nem használsz valami tweaket, ami esetleg bekavar?
  • CK1
    #18
    az mi?:)
  • M@TriX
    #19
    PS2 tuningoló vagy ilyesmi..

    ilyen hibát még nem hallottam, hogy a bill miatt akadt volna egy játék. ;)
    Mondjuk esetleg próbálj ki egy másikat?
  • CK1
    #20
    ez olyan a4teck bill, amin fölül van 1 gombsor: hang beálítás media player megnyitása számologép, meg ilyenek, s szerintem ez kavar be
  • M@TriX
    #21
    ajjaj, az lehet, de mondjuk egyszerűen kiderítheted. INstaláld fel hagyományos billként, akkor elméletileg nem kezeli majd a plusz gombokat, de megnézheted játék alatt akad-e... gondolom...
  • M@TriX
    #22
    pár hete átmenetileg egy Gef2MX400-al küszködtem, érdemes rápillantani a bal felső sarokra. ;)

    Persze modellek levéve low-ra és csak egy T és 1 CT modellt használtam.. stb.

  • guardian hero
    #23
    Hi! Sosem játszottam CS-t mert nemrég lett csak jó netem. Érdemes még elkezdeni? Ha igen, mit kell beszerezni? Kétezer forintos HL-t? Vagy Condition Zero-t? Előre is köszi...
  • M@TriX
    #24
    ha nem számít a pénz, akkor CZ, de elég egy CS avagy HL is, ugyanis vannak jó kis fegvyer és katona modellek amivel fel lehet tuningolni a játékot....

    A CZ-nek az az előnye, hogy egyre több újítást pakolnak bele ami talán a CS-be nem, benne, pl. a túszok elkolbászolnak, stb...
  • guardian hero
    #25
    inkább az a lényeg, hogy melyiket játszák többen. sokan áttértek CZ-re?
  • M@TriX
    #26
    a CZ-vel lehet CS szervereken játszani, ugyanis ha hallottad volna, az alap ugya az, a CZ látványosabb (?) meg van benne pár új fícsör. ennyi a különbség, szóval ha CZ-t veszel, egy tuningolt CS-t kapsz...
  • guardian hero
    #27
    oké értem köszi, akkor szerintem sima olcsó HL lesz belőle
  • M@TriX
    #28
    az tökkéletesen elég, ráadásul puding próbája az evés, majd meglátod tetszik-e egyeltalána dolog...
  • guardian hero
    #29
    Mostanában sokat CoD-ozok, az nagyon tetszik. Ez szerintem hasonló lehet, és hát ennyi ember nem tévedhet :).
  • FLeK0
    #30
    A Steam nem hibazik, tokeletesen mukodik benne a cdkey ellenorzes. A problema a forrasa a magyar terjesztesben jelentkezett problema, miszerint 1 cdkeyt tobbszor is eladnak, foleg az ujabb bestseller kiadasokon van mar hasznalt key. Ehhez pedig semmi koze a Steamnek es a fejlesztoinek, ok csak idonkent kapnak egy listat a Sierratol az uj kulcsokkal amiket aktivalniuk kell.
    ha meg regebben hasznaltad, akkor azzal az accounttal kell belepni mint akkor, azzal menni fog..
  • M@TriX
    #31
    a COD-nál kicsit akciódúsabb nem annyira realista, de jó kis akciók folynak le. ;)

  • M@TriX
    #32
    egyet értek, mint lentebb én is kifejtettem...
  • M@TriX
    #33
    A két kedvenc fegyverem:
    Csak az a baj, hogy 98%-ban T vagyok és így ritkán kaparinthatom meg őket. ;)


  • nemcsakfeel
    #34
    az Aug az isten...
    fejleszthetnenek a jatekon annyit hogy lehessen T kel is venni, mert ez igy nem fer L:
  • M@TriX
    #35
    jaja, ha Styer (AUG) keül a kezembe, akkor aztán van nemulass. ;)

    Nem kell, hogy mi is vehessünk, így legalább marad unikum. ;)

    Mondjuk az SG552 sokkal pontatlanabb mint a Styer, de a Galil viszont jó és olcsó. ;)
    Az is az egyik kedvencem...
  • loser
    #36
    Mátrix: Honnan van a Styer skin? elég jol néz ki.

    Fps-t nem zabálja ?
  • M@TriX
    #37
    nem zabálja, mondjuk én csak fegyvermodleleket és hangokat használok, ami megfogja a gépeket, azok a játékos modellek, azok még egy több gigás gépet is megfognak
  • M@TriX
    #38
    lentebb adtam pár linket, mondjuk az a baj, hogy pakkokat is szétszedtem, pl Fusion MOD, CSRU MOD, és ezekból válogattam ki, a relisztikus és jól kinéző modelleket, de ha nem találod szólj akkor kissé utánanézek...
  • DePreSsZYo
    #39
    Ezeket a faszájos Gun skineket honnan szeded?:)
  • DePreSsZYo
    #40
    Sorry :D