69
Discovery műsorajánló
  • Petko
    #1
    Nos nyitogattam egy ilyen topikkot...
    Ugyanis én sok időt ütök el tvzéssel mint ez megszokott mai társadalmunkban és nagyon kedvelem a Discovery csatornát. Aki szintén sokat nézi, ajálnhatunk egymásnak műsorokat hogy mit érdemes megnézni. Én főként sience, history és crime nightos vagyok, de gyakorlatilag a 95% át minden műsornak kedvelem. Nagy kedvenceim a Battlefield sorozat amit még mindig nyomatnak, aztán régen Scrapheaptől is odavoltam, ja meg FBI files, Daring Capers stb. nagyon penge... csak a román reklámok nem amiket már lassan kívülről tudok:)
  • K.András
    #2
    Ezt a tv,mozi szekcioban kellett volna megnyitni,egyébként én is discovery-t szoktam nézni jobban mondva hallgatni mert az a lakás "alapzaja"...
    Mindenevü vagyok szal mindegy, hogy tudomány,biologia,háboru megy,mindet szeretem.Az egyik legjobb csatorna,csak az a baj hogy itt is sok az ismétlés,gyakorlatilag mindent háromszor adnak le egy nap.
  • Petko
    #3
    ja sorry, sose vettem eszre hogy olyan szekció is van:) már mind1
    ja ismételgetnek, de mondjuk én szivesen megnézek vmit többször is, vagy jó hogy legalább egy adott érdekes műsorra többször is lehetőségem van megnézni, ha lemaradnák róla

    Ja minden üzenet végére beirom hogy mi megy éppen, csak úgy a topik jellegzetessége léppen:
    tehát jelenleg Scrapheap fut
  • I.C.ram
    #4
    Nekem már a tökömön jön ki a sok II. VH-s dolog, amit adnak, pedig imádom a történelem e szakaszát. Bekapcsolom délután... Battlefiled... bekapcsolom este, megint BF. Sokkal jobban örülnék olyan műsoroknak, amit nem lehet egy egyszerű törikönyvből megtudni, mert a Battlefiled nagyrészét az alap történelmi tények teszik ki. Nincs benne sok háttér, politika, stb.

    Én sokkal jobban szeretem az extreme engineeringet vgay bármelyik olyan műsort, amit nem lehet egy gimis tankkönyvből is megtudni.

    Amit viszont utálok, az a tömény mennyiségű halászfilm.
  • Petko
    #5
    volt háttér meg politikai témában is sok korrekt, én azokat is szeretem, csak ugye vannak pl. a hitler gyermekei, meg a nazis:warning from history, na ez a néhány műsor amit nem szeretek, csak berakták, mert ez mindenhol kötelező...
    Volt egyszer egy jó történelmi sorozat de annak már vége... talán valami 20. század ahogy az emberek látták volt a címe.. az tetszet...
    ja a Rex Huntot én se mindig birom, bár abban a kategóriában is volt egyszer egy jó sorozat amikor 2 csávó horgász/túlélő versenyben küzdött egymással meg... ja és ha már itt tartunk a Ray Mears es extreme survival is nagy kedvencem volt
  • I.C.ram
    #6
    Szerintem mindegyik halászós egy szar, baromi unalmas, bár lehet, hogy csak nekem, aki laikus.
  • Petko
    #7
    halászós egy sincs:) ez horgászat... a halászat az amit hálóval csinálnak, és nagy mennyiségi hal kifogására eladási céllal, a horgászat meg egy sport, bottal, damillal, horoggal stb.
  • Sephi
    #8
    Ez az egyetlen olyan csatorna a vilagon amire ha veletlenul is rakatintasz mindig van mit nezni es erdekes is.
  • Petko
    #9
    igy van ezért is vagyok discovery függő:) azért még néha nézek nationalt is bár az eléggé vesztetta szinvonalából, meg a realityn is vannak érdekes dolgok... a spektrum se rosz... ez a 4 csatorna van csak beállítva a tvmen:)
  • spyderco
    #10
    Látom azért vannak még értelmes emberek akik nem csak az rtl-t meg a tv2-t ismerik. Kedvenceim: mérnöki csodák sorozat, jelenleg amit még nézek az az amcsi motorok (péntek 23 órakor), ezeket az éjszakai háborús történelmi dok filmeket viszont nem szeretem.
  • RelakSfromhome
    #11
    Én a Scrapheap Challange-et szoktam nézni, meg amit éppen elkapok
  • Cat #12
    azt sajnálom hogy nálunk csak egy discovery van, és nincs Discovery Science mert imádom a sci-fit, és nagyon ütős dolgok vannak rajta - sokkal jobban érdekel mint a múlt, habár persze az ókori dolgokat is lehet izgalmasan tálalni
  • winnie
    #13
    nekem a mythbusters tetszik a legjobban a discoveryn - az van itthon is? nagyon állat, különböző legendákat, mítoszokat próbálnak meg bebizonyítani vagy cáfolni. (ld. fém a mikróban vagy felhőkarcolóról fejre eső egycentes.) nagyon állat.
  • Petko
    #14
    sajna azt a Mythbustert még itt nem láttam, biztos király lehet...
    jah, hát biztos az se lenne gyenge ha itt is szétosztanák témák szerint 5 felé, de ugye sajnos itt csak ezt kapjuk meg kell vele elégednünk. Örülök neki hogy legalább már a műsorok 90%-a szinkronizált, mert régebben nem ez volt. Meg mostmár műsorelőzetesek között is van magyar nyelvű, pl. most a D-day színesbent mondják be mindíg magyarul. A kemény az hogy még mindíg csak a hullaprimitív román reklámok vannak, ugylátszik ott mégis jobban igénylik a csatornát vagy nemtudom.

    Az amcsi motorokat csak úgy félig meddig nézegettem, de pl. ahoz hasonlóan régebben voltak azok az állat Mark Evans - os sorozatok, sportscar is born, motor is born, car is born, airplane is born, chopper is born (helós).. na azok nagyon kemény cuccok voltak amikor összerakot darabokból helikoptert meg repülőt
  • phalanx
    #15
    Hi
    Nem tud valaki valamit a Discovery Science csatornáról? Pl lehet e fogni magyarországon, ha igen hogy, mennyibe kerül stb. Plz segítsetek, nagyon érdekelnek a rajta futó műsorok.
  • Petko
    #16
    szerintem csak muholdrol foghatod... talan upc directben van, de ez nem biztos
  • I.C.ram
    #17
    Hehe! Most Magyarországról megy valami dokumentum film, azon belül is a cigányokról, benne a fekete vonat :D
  • I.C.ram
    #18
    Meg a tilos rádió is benne van... mondhatom szép kis doksi film....
  • Augustus Gigo
    #19
    most beatrice:D
  • Augustus Gigo
    #20
    meg zsidók:D
  • I.C.ram
    #21
    De nem értem, hogy hogy került egy ilyen doksi film a pénzhajhász Discovery adására? Ezt most egész európa nézi.
  • I.C.ram
    #22
    Na végre mondanak valami jót is.
  • I.C.ram
    #23
    Lol benne volt az a hajó, amivel Németországba mentünk annó a Dunán. Vikinghajó volt az oldalára festve :)
  • I.C.ram
    #24
    Hát nem votl egy nagy eresztés. Nem tudom, hogy ebből mit vett le egy külföldi.
  • BADE
    #25
    Én az Orvos Detektíveket szoktam nézni szombat éjféltől.Nagyon király!
  • BADE
    #26
    Mondjuk az már vasárnap:)
  • Petko
    #27
    én az FBI files ra esküszöm továbbra is... a legkirályabb
  • Big Joe
    #28
    Nekem legjobban az amcsi motorok műsor tetszik. Eddig 29 részt láttam a sima discoveryn. Biztos a Sciencen mennek az újabb részek. Akit még érdekel nézze meg a www.amcsimotorok.wc.hu weblapot.
  • Petko
    #29
    jaja bár nem vagyok nagy amcsi motoros, azt csak elvétve nézem
    egyébként nagy az öröm mióta néhány hónapja már van discovery science-em, meg civilization-öm. azokon is jó cuccok szoktak lenni
    jelenleg meg ugye az új mythbuster részek a kedvencek, meg a conspiracy trials is tetszik. meg most látom nagyon állat dolgok jönnek nemsokára... pl. az a star wars science, meg az idegen bolygók sorozatra is kiváncsi leszek
  • RelakSfromhome
    #30
    Namost majdnem lefordultam a székről :D

    Valami műtétekről szóló film van. Kiszedtek valakinek a BELEIBŐL (!) egy tollat. Letakarítják, majd a varrás végén a doki megkérdezi, hogy ír-e a toll. Erre kipróbálja a műtősnéni :D
  • Petko
    #31
    :) ja vannak azok az amazing medical story-k meg a superhuman, de ezeket ritkábban nézem
  • Goth
    #32
    ma 0:00-tól nézzétek, három órányi harcos szórakozás :D
  • Ch_Slater
    #33
    hát szerintem nagyon gáz ez a magyar szinkron az új előzetesek alatt. mintha olyan magyarok fordították és szinkronizálták volna, akik 40 éve nem beszéltek magyarul.

    "most eldöntheted, hogy el akarod-e tölteni a szombat délutánt Ádám és Jemi társaságában..."

    "Ván elég mintátok, diágrámotok, összehasonlitásotok..."

    vagy pl. emszi motorok az amcsi motorok helyett

    kb olyan mint amikor beírok valami szöveget egy felolvasó progiba.
    az elején viccesnek tartottam, de mostmár kezd idegesíteni.


    off: hasonlóan jártam multkor a Microsoft Supporttal. felhivom őket, erre egy ilyen hanggal kellett kommunikálnom:
    "ön most bédiktálni térmékazonositó. én kérni önt, ön elleneőrizni a mégfélélő bééállítások..." és így tovább..
  • ihobpgf
    #34
    Ja meg a www-discovery-com beszólás, csak a pont-ot felejti ki, ja meg a bermudai-háromszög beszólás. Amúgy tényleg érdekelne hogy ki ez a bemondó és hogy mennyi ideje beszéli a nyelvünket (vagy hogy csak így kell felolvasnia neki a szövegeket), DE tényleg!!
  • Ch_Slater
    #35
    brenyák (azaz Brainiac).
    kész ez a szinkron.. :(
  • ihobpgf
    #36
    Újabb feltételezéseim szerint szláv nyelvterületről érkezhetett (az akcentusa miatt, ilyet az elnök különgépe című filmben lehetett hallani a "gonosz" exszovjet terroristákól)
  • katze
    #37
    Engem az is érdekelne, hogy a Discoverynél hogy nem zavar senkit -.-
  • Tarajos Sül
    #38
    Én is szeretem nézni a Discovery-t a kedvenc csatornám

    Régebben én is szerettem a Scrapheap-ot,de már uncsi!
    Marhára nem jön be nekem,hogy 10 orát 40 percbe "belepasziroznak"és lemaradunk egy csomó mindenröl!

    Most rá vagyok kattanva a Brainiac-ra,és az Autókereskedök-re!

    Régebben,meg néha most is nézem a legendairtokat,de már az is elavult a sok ismétléseivel!

    A brainiac-nak is csak 6 része van,ha többször megnézem öket,ez se fog érni semmit!
  • Tarajos Sül
    #39
    ja meg a katasztrófa filmeket se hagyom ki!
    Az FBI akták is király,csak az meg tul késön van!
    Ha pénteken nincs suli azt is megnézem,mert ugye csütörtök 22:00 kezdödik!
  • katze
    #40
    Brenyák az télleg jó, csak kevés :(
    Az emberi testes esték/éjszakák is jóak, bár nemtom mostanság vannak-e...