13884
  • Shan
    #1
    http://www.tothegame.com/screenshot.asp?screens=11264

    Nézzétek meg. szerintem jó kis izé...diablo(?), gothic (?) ötvözés lesz...
  • repro
    #2
    A Térképet nézzétek!!! LOL

  • repro
    #3
    Amúgy itt Dungeon Lords -ot írnak
  • Ottto
    #4
    Magyarok karneválja?
    Így buliznak a magyarok, egy trollal a nyakukban :DDDDD

    Amúgy télleg Dungeon Lords ot írnak.
  • Ottto
    #5
    ITT a játék hivatalos honlapja
  • Ottto
    #6
    Elég jól néz ki. Majd meglátjuk mi lesz belőle máj. 28.-án ;)
  • Ottto
    #7
    ITT van néhány Concepr Art. Nézzétek meg a törpe nevét :DDD (Zoltan)
  • Ottto
    #8
    ITT van mégtöbb kép.
  • zaki
    #9


    hú, marha jó kis gamme lesz ez, csak az a baj, hgoy nagyon messze a megjelenés (2005...) :(((
  • lwb
    #10
    asszem csehek csinálják és a neverwinter nights engine-ét (aurora engine) használja. bár ez a játékon egyáltalán nem fog látszani a képek alapján.
    nagyon jónak tűnik, amúgy is hatalmas a pangás a szingli rpg piacon.
  • PTW
    #11
    enis iszonyat varom!! igencsak ideje lenne rahajtanuik a fejlesztoknek ismet az CRPG re.. engem nagyon bosszant hogy mostanaban tucatszamra jonnek a rosszabbnal rosszabb mihaszna MMORPG.. annyi van hogy az embernek 9 elet is keves lenne ahhoz hogy mindegyiket kiprobalja(penzrol nem is beszelve) es a szinglik meg szinte teljesen eltuntek. Az meg a masik hogy ma mar mindenre rahuzzak az RPG jelzot..ami szinten vicces pl Dungeon Siege es tarsai mint rpg LOAL..
    na mindegy .. remelem hogy az elkovetkezo 1-2 evben kicsit feltamad a jatekstilusok kiralye hihihi
    ........witcher, gothic 3 , dragon ages... nyami ilyet, sokat!!!!!!!
  • lwb
    #12
    én sokat várok még a dungeon lordstól is, bár az sokkal akció-orientáltabb lesz. azért remélem nem egy 3d-s diablot hoznak ki belőle ...

    amiket leírtál, azzal 100%-ig egyetértek. a tököm tele van a sok szir-szar mmorpg-vel. fizethetek havi x ezer pézt, hogy herpeszes pistike a szarrá tápolt karijával szétrúghassa az én karakterem valagát napi rendszerességgel. sok embernek nehéz elmagyarázni, hogy rpg <> tápolás meg hogy rpg <> artoskodó mentális farokverés.
    igazán jó rpg csak szingliben képzelhető el szvsz. nincs az az nwn dm pl, aki egy planescape: torment szintű mesét le tudna nekem mesélni mindegy melyik pw-n.
  • KH
    #13
    Szasztok,
    elindítottam a The Witcher aloldalt
    most még csak a hivatalos oldal cuccai vannak ki, de igyexem majd interjuhékat is lefordítani...
  • KH
    #14
    kijött egy új hírlevél, benne - többek között - egy rövid videóval
  • KH
    #15
    uh, kijött egy video a főkarakter létrehozásáról, 4 másodpercen keresztül mozgásban is mutatják... HŰŰŰŰŰŰŰŰŰ
  • KH
    #16
    Ha valakit érdekel, egy form kitöltésével exkluzív karácsonyi kérdőívet rendelhet :-)
  • KH
    #17
    RPGCodex interjuhé
  • KH
    #18
    TotalVideoGames interjuhé
  • KH
    #19
    egy új kép
  • grebber
    #20
    Marha szép lesz.
  • Esrohnoil
    #21
    Van itt shot bőven.
  • KH
    #22
    van egy új kép az eksönben levő főkariról - Geralt kaszabol (az uccsó)
  • KH
    #23
    brutál E3 trailer
  • grebber
    #24
    Aztak.... ez ütni fog nem is kicsit.
  • grebber
    #25
  • KH
    #26
    masszív Galéria frissítés
    meg érdemes átnézni az E3 interjuhékat és előzeteseket...
  • grebber
    #27
    Ezek szerint jó kis gamet kapunk majd.
  • Lupis
    #28
    Már csak az a kérdés ,hogy mikor.
  • grebber
    #29
    The Witcher E3 demonstrációs múvi (386MB)
  • KH
    #30
    csekkoljátok azt a kis falusi képet
  • Esrohnoil
    #31
    Lol, azt hiszem, atomerőmű kell majd hozzá... de legalább is tuti h. az én gépemen nem fog menni. :(
  • GrimReaper78
    #32
    Kár, hogy már itt is megjelenik a bloom effekt. Remélem, ki lehet majd kapcsolni, mert én nem szeretem.
  • grebber
    #33
    Kibaszottul remélem , hogy tényleg ilyen szép lesz.
  • KH
    #34
    interjuhé
  • KH
    #35
    Interjuhé 2. rész
  • KH
    #36
    Közösségi Q&A
  • hapi
    #37
    Egyetlen problémám a harc!! Arról volt szó hogy ez akció RPG és nem egyszerűen point and klick. Szóval azt hittem olyan leaz a harc mint a blade of darknessben volt és nem pedig diabló szerű. Így már nem annyira várom...
  • grebber
    #38
    Semmi gondom azzal a point and klick harcrendszerrel már megszoktam :D
  • Esrohnoil
    #39
    Pff... már látom, ez is el lesz b@szva...
  • KH
    #40
    a harc ahogy eddig tudom, ütemes klikkelés lesz, én attól félek, megunja majd az ember... valami olyasmi, hogy ütés szekvenciákat állítasz össze, és ha jó ütemben klikkelsz - azt majd lehet látni az ellenfelek körüli színes gyűrűkön, hogy mikor kell - akkor nagyobb erejű lesz a kombó...