12
Gyors segítség kéne!
  • Redfox
    #1
    Azzal kapcsolatban, hogy hogyan lehet pontosan beállítani hogy kép jelenjen meg valakinél, ha egy illető hív? Mert egy ismerősömnek beállítottuk a leírás szerint, és nem működik! Előre is köszi, aztán majd del, de ez fontos!
  • Taranov
    #2
    Ajánlom a MOBILTELEFONOK c. témát.
  • Taranov
    #3
    1., Egy helyen lesz erre a kérdésre is a válasz, ha kapsz rá
    2., Azt a topikot biztosan nézik olyanok, akiknek ilyen telefonjuk van
    3., Ha azt a topikot használod, nem kell újat nyitni.
  • Redfox
    #4
    Hát igen, csak oda négy napja írtak, nekem meg most kellene a válasz, de azért beírom oda is.;)
  • PResident Evil
    #5
  • G_ArchAngel #6
    bemész telefonkönyvbe...
    kiválasztasz egy nevet...
    szerkesztés...
    kép...
    itt kiválasztod a képek közül amit szeretnél, és kész...

    legalábbis V600-on, de szerintem nincs különbség
  • Redfox
    #7
    Mi is ezt csináltuk de nem megy, majd még megpróbáljuk még1szer. Egyébként v600-as jó?
  • Match
    #8
    archangel helyébe én csak ennyit válaszolnék: Balfasz vagy :DD
  • G_ArchAngel #9
    persze, ho jó, régóta ez a telefon, amit nem akartam eladni 1 hónap után...:)
  • Redfox
    #10
    Köszike!:)
  • Redfox
    #11
    Gondolkozom rajta, hogy vegyek-e, csak ugye pénz is kéne.:)
  • frici82
    #12
    Sziasztok kelene egy kis segitség mert a telefonomot nem tudom elérni. usb kábelröl nem tudom szinkronizálni ha rászurom a számitogépre kijelzi hogy rajta van csatlakoztatam a motorola v3i modemet de semit se tudok rajta csinálni pedig azelöt müködöt még a telefonbol is eltünt a usb bekapcsolo gomb csak a blututh gomb marat pedig már minden programot ki probáltam amit csak találtam az inteneten de semelyik nem jut továb. ha diagnosztikát futatom azt irja hogy a modem nem válaszolt határ idön belül.lédszi aki tud az segitsen mert ez a telefon nagyon szeretem és nem akarok töle megválni. es a telefonom motorola V3i imei: 358919007527269 csak anyit szeretnék hogy valahogy bejusak a telefonomba .