88
  • shaba23 #1
    nincs még de mingyá lesz!
  • shaba23 #2
    Itt a trailer, nézzétek meg, mer jó lesz :)
    lyan eksönhirrós
  • shaba23 #3
    Még messze a november 5-ei amerikai premier, de már most komoly érdeklődés övezi a Pixar következő filmjét, a Hihetelen családot. Az enyhén félresikerült szuperhős-família kalandjait feldolgozó animációs vígjáték szinte biztos, hogy mind a tetszési, mind a bevételi toplistákon előkelő helyezést fog elérni.

    Pedig az elvárások igen magasak, és ezt a Pixar saját magának is köszönheti: a Toy Story, a Szörny Rt. és a Némó nyomában is a műfaj klasszikusai között vannak számon tartva. A most megjelent előzetes azonban nem sok kétséget hagy afelől, hogy a Hihetetlenek is méltó lesz stúdiója előző sikerdarabjaihoz, annak ellenére, hogy az Incredibles az első emberi karaktereket főszerepeltető Pixar film. Bob Parr (az említett humanoid főszereplő) egykor megbecsült szuperhős volt, ám visszavonulása óta csak az unalom ellen küzd, mint biztosítási ügyintéző, mikor egy titokzatos beszélgetés után egy lakatlan szigeten találja magát ahol szigorúan titkos kormánymegbízást kap.

    Brad Bird neve első hallásra talán még a rajzfilmkedvelőknek sem sokat mond, de a Szuperhaver (Iron Giant) cím már annál többet: eleddig ezt a kevéssé ismert, de az értők által annál többre értékelt filmet írta és rendezte. Mi kell még? Hangok! Eredeti nyelven a szereplők Holly Hunter, Samuel L. Jackson és Jason Lee hangján fognak megszólalni, ezzel sem lesz tehát probléma. A magyar szinkron szereposztásáról sajnos még nincs megbízható információ, mint ahogy a bemutató dátumát is az "ősz" időhatározóval lehet a legpontosabban kifejezni.
    [cinematrix]
  • shaba23 #4
  • shaba23 #5
    Itt van a hivatalos honlapis
  • Noodlee
    #6
    Re!
    Ebbe a fórumba sem özönlik a nép az biztos! :)
  • shaba23 #7
    mert nemtuggyák mi a jó:)
  • shaba23 #8
    Tessék itt a topik:)
  • Blasta
    #9
    Ó jeeee! :-D
  • shaba23 #10
    Valaki csinálhatna a képből egy bannert :)
    csak a felirat kell rá
  • BlackWolf
    #11
    latta mar valaki a filmet?
  • Hentes Bill #12
    én még nem, de meg akarom nézni... van már szinkronos cucc a neten?
  • BlackWolf
    #13
    en meg nem lattam szinkronosat, pedig engem is erdekelne angol forditasahoz meg meg hozza se kezdtek mer nincsen mibol .
  • switch
    #14
    Láttam és kibaszott jó ,kötelezö darab
  • BlackWolf
    #15
    hat enis megnezem ha lesz valahol kint szinkronos vagy magyar felirat
  • béricsi
    #16
    Még be sem mutatták itthon (holnap fogják), hogy lenne már szinkronos változat a neten?
  • BlackWolf
    #17
    idezem : ha lesz
  • béricsi
    #18
    mondjuk inkább a #12-es hozzászólónak szólt (csak megszokásból az uccsóra kattintottam), de nem is tudom... láma gyanús vagy te is :))
  • ayden
    #19
    szerintem nagyon tuti egy film:)
  • BlackWolf
    #20
  • switch
    #21
    Azon gondolkodom hogy vajon Elastic Girl -nek mi lesz a magyar neve ? Guminő ?
  • Amse
    #22
    Csináltam bannert.
    Ha tetszik akkor Punker kirakja.
  • Punker
    #23
    tessék
  • Amse
    #24
  • BlackWolf
    #25
    joa
  • Amse
    #26
    Nyulányka lett azthiszem.=o)
  • Amse
    #27
    Csináltam 1 animosat is.

    [unatkozott]
  • Amse
    #28
    Már a logom is ilyen.=o)
  • Punker
    #29
  • Amse
    #30
    Már csak meg kéne néznem.=o)
    Nem tudom elképzelni, hogy ne tetszen, mert eddig az összes pixaros animfilm qrvára bejött.
  • Punker
    #31
    :)
  • OPM
    #32
    nem tudjátok, mikor várható hozzá hun felirat?
    vagy van már esetleg valahol?
  • BlackWolf
    #33
    feliratok.hu-s sracok meg hozza se kezdtek mer meg nincs hozza csak spanyol es portugal felirat es csak angolbol forditanak magyarra :(
  • OPM
    #34
    végülis mindegy, mert amelyik kamerás verzió megvan dc-n több embernek az igencsak gyenge minőségű...
    akkor még várnunk kell rá kicsit
  • BlackWolf
    #35
    hat azer mar szerintem van belole hasznalhato minoseg is csak nemvagyok tul jo angolbol :(
  • Gunner
    #36
    Hat a Centropy-s változat szerintem már egész nézhető, csak egy felirat ugyebár senkinek sem árt :)
  • Tatyla
    #37
    most huzom lefelé dvd-n!
    eredeti 5.1+2.0-ás szinkron!
  • Amse
    #38
    Én is én is én is.Honnan lehet?Fizetős warez van?
  • Iori
    #39
    suprnován volt, de sajna bezárt :(
  • OPM
    #40
    a torrent cím sincs már meg? vagy az önmagában nem müxik a suprnova nélkül? [nemérthozzá]