37053
  • Matthewpamer
    #1
    olvastátok?,nagyon durva.
  • nemcsakfeel
    #2
    imádom a baleseteket!
  • Matthewpamer
    #3
    meg mult csütörtökön szekszárdon egy 17 éves gyerek elütött 130-al egy 41 éves embert,aki 70m-t repült.(sajnos ismertem az áldozatot)és a 12 éves gyereke ott volt mellette,aki most az idegosztályon van :(
  • rezsofiz
    #4
    :-(
  • Gladiator
    #5
    eért minek kellett topikot nyitni? "naponta" megessik az ilyesmi.
  • Gladiator
    #6
    te meg addig imádjad, amíg nem veled, vagy hozzátartozóddal történik. kretén....
  • PLackó
    #7
    f@szkalap.
  • Prank
    #8
    ezzel az érvvel a topikok 99%-át be lehetne zárni...
  • Matthewpamer
    #9
    ja,nagyon sajnálom a gyereket.végignézte ahogy az apja meghal..szörnyű
  • Taranov
    #10
    Szörnyű ez az eset is, meg szinte minden baleset, de én személyszerint nem kívánok ezekkel foglalkozni, hisz rossz hangulatot okoz + ha sajnálkozom ezen a szerencsétlen gyereken, attól nekem se lesz jobb, és neki se.
  • Botond #11
    reggel mentem ki a faluból egyik irányba és a falu végén elém mászott egy kis palotapincsi-szerű kutyus,alig csorogtam 30al,szal simán megálltam,ő kényelmesen átballagott azt hittem vmi házból lógott ott ki,vagy azé a nénié aki az út túloldalán volt,mert felé tartott.
    Egy órával később a faluból a másik irányban tartottam kifelé(igen,kétfele lehet kijutni a falunkból délre meg északra :-P másfele nem :-P),és ahogy elértem a falu végére szegény kutyus ott feküdt kilapulva a befele jövő sávban :-(
  • Botond #12
    azóta is sajnálom,hogy nem hoztam inkább haza :-( de nem gondoltam hogy kóborkutyus szegény :-(
  • FtranX
    #13
    bakker, te egy idióta vagy!
  • rezsofiz
    #14
    :(
  • soldier
    #15
    Igen akkor miért nem ülsz be egy kocsiba és mész neki egy villanyoszlopnak 200-al?
  • Gladiator
    #16
    :-DDD
  • Glpetyus
    #17
  • Glpetyus
    #18
    :((((((
  • Glpetyus
    #19
    :)))
  • Glpetyus
    #20
    Ma reggel elütöttem egy verebet:(((
    Nekem má' ez is sok volt:(((
  • Glpetyus
    #21
    A fél kocsi tele lett a pici tollaival:((((((((((
  • Evil
    #22
    na kiraly, most jovok a baleseti sebeszetrol, addig kezifekeztunk a verdaval mig karot nem fogtuk.Szanaszet van bnyiszalva a jobb kezem.
  • Matthewpamer
    #23
    szegény kutya..:(
  • Bandew
    #24
    Te egy jól megtermett fasz vagy!
  • Bandew
    #25
    Tudjátok én mit utálok? Azt amikor egy baleset helyén összegyűlnek az emberek, és bámulnak, mint a hülye óvodások. Szinte már örülnek neki, úgy nézik. Biztos nem látnak ilyet a TV-ben. Meg amikor egy busszal elhaladunk egy baleset mellett, és mindenki egy emberként nézi, úgy fordúl a fejük hátra.
    Az ilyet a haverommal csak úgy hivjuk, hogy katasztrófa turizmus.
  • Glpetyus
    #26
    :))
  • Glpetyus
    #27
    Az nekem is fura...
    Állnak mint a faszok,aztán ha meglátnak egy leszakadt testrészt,kiokádják a belüket meg elájulnak...
  • Braveheart
    #28
    Ja, én meg azt imádnám ha rajtad menne át egy teherautó te barom...
    Menj vissza a gumiszobába!
  • Glpetyus
    #29
    :D
  • Davidus
    #30
    Házunk elött volt egyszer egy baleset. 1x éves csávó krosszmotorral száguldozott amíg ki nem fordult elé egy autó. Pár foga kitört meg elájult de szerencsére nem lett komolyabb baja. Kb 20 perc volt mire kiértek a mentők de azalatt a 20 perc alatt kb 20-30 gyerek gyűlt oda(200 méterre van az iskola).
  • Davidus
    #31
    Természetesen ott röhigcséltek pedig akkor még nem lehetett tudni mekkora a baj....
  • Glpetyus
    #32
  • Z
    #33
    na gecc! én el szeretném mondani, hogy egy barátom, 2001-ben arra gondolt, hogy milyen jó lenne egy balesetet élőben végignézni... :(((

    És 2001.dec.24-én, mikor összekülönbözött a barátnőjével, eléggé rúgta a kocsijának a váci úton. Aminek egy durva karambol lett a vége. Az árpád hídi felüljárón frontált nyomott egy rönó megánnal (ő dákóval ment). Hát mit is mondjak mostmár tud bringázni, meg szaladni, de amikor láttam a lábát a(jó pár órás) műtét után, eléggé kész lettem.


    A régebbi lakhelyünkön (visegrádi-victor hugo u-k kereszteződésénél) heti 1-2 baleset volt. Rendőrautót cseszett szét egy kis 18 éves pitsa az alárakott terepjáróval, és a két hetes száradó tintás jogsijával. Az egyik rendőr helyszínen életét vesztette, a másikat tűzoltók vágták ki.

    Egy általam nagyon nagyra tartott lány halt meg tavaly autóbalesetben, hát azon "kicsit" nehéz volt túltenni magam.

    Ezek "csak" az autóbalesetek...engem is ért egy baleset, (igaz az én hibámból) és ezért lettem balkezes.

    Szvsz ne imádd a baleseteket!
  • Z
    #34
    ehh, izé No.2-re ment...
  • Glpetyus
    #35
    :(((((
  • Glpetyus
    #36
    Kb.10 éve(asszem 8.os voltam)faterral Romániába mentünkegy munka miatt(elkisértem).
    Mittomén milyen falunál voltunk,fater értelemszerüen lelassitott.
    Útszélén(roma)család áll,egyikük tolokocsis rokkant:(
    Mikor közel értünk,hopp kigurítják elénk az öreget!!!
    A qrva anyád,satufék,fater kiszáll.
    "Szóváltásba keveredtek" minek eredményeképp a 3 családtag
    hasonló állapotba került mint az öreg:)))
    (fater powwa:D)
    Továbbutunk során nem kellet sok,rájöttünk biztos életbiztositása volt a tatának:((

    Nem közvetlenül jön ide,de gondoltam leírom:(
  • Z
    #37
    muháháhá, bazeg, ez morbid! :)

    mindenesetre kemény sztori, de van aki hajlandó pénzért megsérülni...van, aki levágja az ujját... :(
  • Z
    #38
    ez volt a legnagyobb : "(fater powwa:D)
    "
  • Glpetyus
    #39
    :))))
  • glillu
    #40
    hát ez nem éppen kocsis baleset de basszus pénteken igy jöttünk haza barátommal, és leszálltunk a vonatról. Állt egy másik vonat egy sinen, ott ahol nem szokott, és minden ablakából lógtak ki az emberek és néztek előrefele. Mi még nem láttuk mi történt mer elég messze voltunk. Először aszittük elütöttek valakit, aztán azt h szerelik a vonatot mer alatta turkáltak. Aztán mikor közelebb értünk akkor láttuk h ott van helyszinelő meg nyomozó, meg gumikesztyűvel szedegetnek ki valamit a vonat alól. De több méteren át... aztán láttuk szerencsére csak messziről, h ott fekszik valaki a vonat alatt... 4 zsákban vitték el a csávót... mi szerencsére csak a következményeket láttuk és nem a balesetet, de az egyik barátom látta azt is... de még engem ez is kellőképpen sokkolt, h pár méterre tőlem ott fekszik egy holttest... több darabban... mentünk is el gyorsan onnan. a sok hülye ember meg ott nézett ki mind az ablakból h mizu... mondjuk pont az állomás legeslegközepén történt a dolog szal voltak azé emberek...