149
vs. hol az igényes zene???
  • PyRex
    #1
    Hát nemtom, nektek mi a véleményetek eme 2 "őrülten tehetséges" emberről? LoL!

    Szerintem a gagyik királyai! :) De ide sorolnám még Bruckmann-t is, de Sterbytől sem vagyok oda... szerintetek miért van az, hogy kis hazánkban qrva igénytelen zenével is el lehet érni sikereket???
  • PyRex
    #2
    TÁÁÁÁÁÁNCOOOOLJ A SZAR ZENÉÉÉÉÉNKREEEEEE KÖZÖNSÉÉÉÉÉÉÉG....
  • traXion
    #3
    Mert az emberek igénytelenek... tisztelet a kivételnek.
  • traXion
    #4
    Egyébként, azt hittem, hogy BUD SPENCER nyitotta a topicot... :D
  • Dani20
    #5
    na végre egy nekünk valo topik..
    amugy az igényes zenét könnyen meg lehet találni csak nem náluk kell elkezdeni keresgélni.. azmár régen rossz :DD
  • soldier
    #6
    én is:D
  • seAke
    #7
    Utálom őket Soho Party rulla!
  • Ben C
    #8
    ZOXIGÉN!
  • seAke
    #9
    Hadd ne linkeljek be róluk képet ok?
  • ThePartyFace
    #10
    Vannak azert jo magyar zenek! Ott van pl. a Strickly records!
  • PyRex
    #11
    Jajj, lécci ne linkeeelj beee (DE, DE, DE! ) LOL! :))
  • PyRex
    #12
    Véleményem szerint Magyarországon az igazán igényes elektronikus zenét a - most még - ismeretlen amatőr zenészek szerzik / játsszák... Tisztelet annak a pár kivétel DJ-nek, akik nem tartoznak a "kommersz" kategóriába...
  • blackgamer
    #13
    szerintem a dob-bass résszel szúrják el végleg a számukat
    még az Influenza akkoriban elment
    nemcsoda Sterbi is inkább kiirt egy amatőr DJ remix pályázatot, ő sem bírja a saját számát saját köritéssel:)
  • PyRex
    #14
    Az influenza is harmatgyenge volt, de mondjuk akkoriban még valóban elment. Ám az, hogy évek múltán is ugyanazt nyomják... 0 fejlődés. Meg ez a "tááncolj budapest parádééé" is rohadtul idegesít. Ezt még hány számukban kell majd hallanom?
  • neménvoltam
    #15
    magyar DJ-k közül most DJ Newl-t kedvelem. sztem idei Maydayen tökjól nyomta
  • neuro
    #16
    Magyar DJ-k, akikre szerintem érdemes odafigyelni:

    Palotai, Cadik, Naga, Kevin, Grasshop, TBGon, Marvin, Negro, Longman, Bratwa, Bladerunnaz-ék, Minimalheadz-ék, Snatch (Mezőkövesd), Gonnok, Kühl, Sikztah+Gordon (Győr), C+Reza (Kecskemét)

    ... magunkat direkt nem említem :)
  • blackgamer
    #17
    nekem ezek a szlogenek nem tetszenek a számaikban
    persze ezek pl. Kozmixban is fellelhetők

    "nézz körbe, hiszen mindenki ittvan akit szeretsz"
    "gyönyörű ahogy csillog a mosoly az arcodon"
    "látod mennyien vagyunk?"
    "a titok amiről mindenki beszélt megnyílik előtted is"
    stb. (from "Csak 1 nap van")

    ezektől olyan szektás beütése lesz
    mintha valami sötét vallási mozgalom hívogatna :)
    hát nem?
  • robotnyk
    #18
    szkúter befolyás
  • cSuwwi
    #19
    aki tud angolul, és megérti a szkúter néhány számát, azok is kb. ilyen szintűek...
  • JAST
    #20
    Hát gyerekek azért gyártanak ilyen fos zenéket mert pl most szombaton volt trance sensation buli igényes zenékkel és kb 120an voltunk összvissz! pedig bevolt reklámozva rendesen! nézd meg Bank meg E-Klub non-stop fullon vannak. Hiába szar a zene amit csinálnak mégis mindig teltház van. Sterbyről meg csak annyit hogy a trance zenéit mind Tranzident és Shane 54 írta és rohadjon meg 150 000 Ft-ot is van pofája elkérni 1 szettért. most próbálunk sztár DJ-ket szerválni sensationre, Ron van Den Beuken 750 euróért játszana ami kb 200 000 Ft. na menjen Sterby a....
  • DJ Skyline
    #21
    magyar zene sokból nem áll...ahogyan én néztem a "TÉVÉBEN" ahogyan Spigiboy játszik...hááátt....eléggé olyan hogy "betolok 2 effektet a szám alá és juj de ügyi vagyok"...ki látta a Spy the Ghost - Spytime klippet?...szerintem nagyon szar lett...ua. mint az Everybody....megy a densz és juj de királyok vagyunk...
    Scooter régen jó volt,de mai már eléggé gagyi...
    és ezek a saját számok amiket NÁksi,vagy Spigi csinál...nálam max 1 hónap amig tetszik aztán megunom...
  • JAST
    #22
    ja hogy neked teccik?
  • Gyiik
    #23
    uuuuu, latom mar az atb topik mellett melyik lesz a kedvencem:DD
  • DJ Skyline
    #24
    nekem nem tetszik egyik sem...szám jó de a klipp...pffff...
  • PyRex
    #25
    ...amin viszont rohadt nagyot röhögtem:

    Béres Zo. csinált ebből a "tááncolj bp parááádéé"-ból egy ilyen poénos kis egypercet Náksi VS. Brunner: alkalmi szendvics címmel... Azt hallottátok? Majdnem összesz****m magam a rehegéstől :))))))))))))))
  • neménvoltam
    #26
    ilyeneket utálom de atbnek azért sztem télleg vannak jó számai... pl: Don't stop (ami igencsak régi) nagyon is jó (de pár hónapig már vitáztunk ezen:))
  • Gyiik
    #27
    igy van, vitaztunk eleget, es akkor is kitartok amellet, hogy atb-nek meg sequential one idejen voltak jo zenei:)
  • Dani20
    #28
    inszpirésön vajbzz :D
  • neménvoltam
    #29
    az télleg jó volt!!
  • _Vegeta_
    #30
    Ha meglatom ezt a 3 szot "Náksi Vs. Brunner" mindig a Soho Party jut az eszembe, annak volt Náksi Attila a főkolomposa.:)

    Abszoult sablonos zeneket mixelnek! Semmi jo nincs bennuk..2-3 sample es a legtobb tracker-es összedob ilyan szamokat.
  • PyRex
    #31
    pontosan!!!
  • PyRex
    #32
    Hát szerintem az meg már pont ATB-s lett (benne van az a nyávogós sample :))))
  • Bandee1987
    #33
    Hozzánk május 28.-án fognak jönni a suliba. Eccer már voltak 2 hónapja. Most ugy hirdetik az iskolában a bulit, hogy Sunshine 2004 lemezbemutató party.
  • neménvoltam
    #34
    hova jársz te suliba??
  • robotnyk
    #35
    Az ilyen pénzhajhász köcsögök járatják le az arra fogékony médiákon keresztül az elektronikus zenét Magyarországon.
  • JAST
    #36
    óóó az a fasza idő mikor még Sequential One - My Love is Hot és I wanna Make You -n éltem :)
  • PyRex
    #37
    na igen...
  • PyRex
    #38
    TÁÁÁNCOOOLJ A ZENÉÉÉÉNKREEEEE ISKOLAAAAAA AA AA AA AA aa ...
  • Gyiik
    #39
    szegeny:((((
  • neménvoltam
    #40
    Minden esetre nem lehet csóró suli, náksiék nem adják olcsón a szart