747


FAQ
  • Bandew
    #1
    (Hardwired)

    El Matador néven új nézdahátam taktikai akció-játékot jelentett be a Cenega, amelyben némi settenkedés is helyet kap. Alapvetően "kémkedős" játékról van szó, amely erős sztorival büszkélkedhet és helyszíne Dél-Amerika. Az első képek nagyon szép autómodelleket villantanak elénk, valószinűleg az autókázás is fontos szerepet kap majd a játékban.
  • Bandew
    #2
    Ez nem tudom milyen játék, de nagyon szépen néz ki (bocs a nagy képekért):







  • Bandew
    #3




  • traXion
    #4
    wow
  • cyrus #5
    enyhén fotosoppolták a képeket.....
    szerintem fake... némelyiken eléggé láccik...
  • Bandew
    #6
    Én nem veszek észre ilyesmit, de elvileg ingame képeknél nem is szabadna átrajzolni.
  • Cat #7
    vazz, ez már már fényképminőség
    sztmse biztos hogy igazi
  • Cat #8
    egyszerűen túl jó képek, a vak is látja
  • Bandew
    #9
    Ja az autós képeknél elég durva a ház fala.
  • Bandew
    #10
    Mér baj az? :-)
  • ReTeK
    #11
    van több kép is a gémerszhellen, és azok se rondábbak
  • robotnyk
    #12
    szvsz az ingame képek nem fotosoppoltak (legalábbis nem átlag felett :D), de az autós képek abszolút.
  • Taranov
    #13
    Kíváncsi leszek erre. Az autós képek szerintem is tuti photoshopoltak.
  • Bandew
    #14
    Itt van még egy "kocsi" :-D

  • zaki
    #15
    én is kíváncsi vagyok, hogy fognak kinézni ezek az autók a játékban...
  • grebber
    #16
    Eléggé kira game lesz ez ha hozza a képeken látható grafika 50-75%-át esetleg teljes egészében ilyen lesz amit kétlek de bizakodok is egyben.
  • Punker
    #17
    ez olyasmi lesz mint a MAFIA?
  • HuAn82
    #18
    Mutatós egy darab, de ettől még lehet nagy baromság. Nem minden a grafika.
  • grebber
    #19
    Azért az is közrejátszik valamelyest :)
  • antijedi
    #20
    tugyuk neked az a fő lényeg :P
  • Voltan
    #21
    A főhősnek nagyon nyomott feje van...
    Az az egyetlen igazi a képeken :DDD
  • Bandew
    #22
    Kicsit hasonlít a Gothic hőséhez.
  • HuAn82
    #23


  • Bandew
    #24
    TESSÉK tölteni!

    A gráfó nagyon szép, bár maga az egész videó hihetetlenül gagyi. Akik ezt a videót csinálták, azok soha de SOHA ne csináljanak filmet!
  • grebber
    #25
    Nem tudom hogy ilyen szép lesz-e a full game mint a trailerben de ha igen akkor valami überkirályság zsírkeménység lesz!
  • Bandew
    #26
    Új infok a Hardwiredről!

    Testvérünkkel valami igazán csúnyát tett a narkómaffia, ezért a drogellenes csoport (DEA) embereként benyomulunk Dél-Amerikába (Vin Diesel is hasonlóra szánta el magát a felettébb hiteles Man Apart c. filmben) és tervünk szerint együltében felszámoljuk a teljes kócerájt.
    A kalandos történet előrehaladtávat meglepő és váratlan események teljes sora teszi élvezetessé az igazságért való küzdelmet. A játékot a Plastic Reality Technologies fejleszti, a terjesztést pedig a Cenega végzi. Megjelenés 2005. harmadik negyedében.

    Főbb jellemzők:

    - Különféle hasznos kütyükkel tehetjük tökéletessé a lopakodással telített küldetéseket.

    - Elbűvölő ellenfelek: főmonszták, parancsnokok, ideges civilek, kutyák, krokodilok, drogbárók, küldetés végén huncutkodó ellenségek, stb.

    - AI hierarchia az ellenségek között. Ergo a főnök marad utoljára...



    Képeket nem nyomom be, mert túl nagyok, és elég rossz felbontásúak (tom ez paradoxon, de így van:-D)
  • grebber
    #27
    El Matador E3 trailer
  • Bandew
    #28
    (Hardwired)

    Elszánt drogmaffia röfög Latin Amerikában. Mindenre elszánt rosszfiúk ők és a DEA - az amerikai drogrendőrség - legveszélyesebb ellenségei. DEA különleges ügynökként fel kell számolnod a dzsungel mélyén kábszert gyártó gengsztereket. Legyél matador - ki nemcsak bikák ellen harcolót, hanem félelmet nem ismerő hőst is jelent, védd meg a gyengéket és kockáztasd a bőrödet a narkómaffia szitává lövöldözése érdekében. A képeken végig a Far Cry elemeket keresgettem. A fejlesztők modern DX9 3D motort ígérnek. Pixel shader és HDR támogatás, valamint finom animációk és profi arcmimika így alapból befigyelnek.

    (A képek elég nagyok, szal nem akarom őket belinkelni. Ha érdekel nézd meg a Hardwireden)

    Megnyílt az El Matador webszájt!
  • grebber
    #29
    A Plastic Reality Technologies a jövő év harmadik negyedévében tervezi megjelentetni az akciójátékot, hála a Cenegának.
  • grebber
    #30
    Szép lesz de nagyon.
  • coltcannon
    #31
    Szeptemberi kepadag!
  • grebber
    #32
    ÁÁÁÁÁÁÁ egyre jobban várom.Nice
  • grebber
    #33
    El Matador EGN tréler

    Birdy, 16:16 - Játék: Akció

    (Gamers Hell) Az első prerenderelt előzetes után végre kőkemény ingém akciózást láthatunk a Cenega nemrég bejelentett akciójátékából. A Far Cry-t idéző környezetben mindenre elszánt sebhelyesarcú hősünk felveszi a küzdelmet a drogmaffia nemkevésbe mindenre elszánt tagjaival. Mindefelé ládák repkednek, mutatván, hogy itt bizony fizikával megtámogatott 3D motor dübörög a háttérben.

    info:Hardwired

    Szeggyétek le ezt a közel 50MB-os trailert mert cool.
  • grebber
    #34
    Hát nem tom ti hogy vagytok vele de nekem bejön a game igy trailerek meg képek alapján de nagyon.
  • HuAn82
    #35
    Nekem a trailer után határozottan elment tőle a kedvem. Nem szeretem a Far Cry-t, de akkor már inkább az.
  • grebber
    #36
    Képek
  • grebber
    #37
    4 új kép
  • grebber
    #38
    Állítolagosan új képek.
  • grebber
    #39
    Képek:1.2.3.
  • grebber
    #40
    Képek