62
Szerinted ki a legjobb sportágtól függetlenül?
  • Láma!
    #1
    Szal?
  • zaki
    #2
    Kriston
  • Láma!
    #3
    Tényleg Ő a legjobb! :D
  • DJ Skyline
    #4
    Puskás Öcsi bá!:PPP
    vagy Muhamed Ali!:PPP
  • Garcia
    #5
    én
  • Bandee1987
    #6
    Itt nem lehet igazán azt mondani, hogy "legjobb", mert mindenkinek a szíve más sportághoz húz. Inkább sok kiváló és nagyszerű sportoló van(volt).
  • fm
    #7
    sztem Ali , Michael Jordan, Pelé, vagy Egérke voltak a legnagyobbak! a maguk számában biztos..
  • DJ Skyline
    #8
    minden sportágban megvannak a tutik akik kilógnak az élmezőnyből!...
    Pelé télleg ott volt...
    Ali is,meg minden régi!
    a maiak közül is vannak olyanok akik régen jók voltak de kezdenek visszazuhanni,és jönnek a jobbak!pl a rallyban ott van Mcrae..régen isten volt a rallyban de ma meg már verik!és fiatalabbak mint pl a Richard Burns!
    vagy ott van Schumi...még a szabályzat váltás hatására sem tudják megverni...
  • fm
    #9
    sztem a motor-sport az más tészta(úgyértem ahol egy gépet vezetni kell,mert ott rengeteg múlik a gépen is)

    az igazi sportoló mindent magának köszönhet. minden előrelépésében a saját ereje számít. én ezért kedvelem jobban az ilyen sportolókat,minta autó/motor versenízőket. azokat nem is nagyon nézem...
  • DJ Skyline
    #10
    jaja ez igaz...de néztem 1 műsort még régen a F1-es versenyzőkről hogy hogyan készülnek 1 ilyen versenyre...hát gyúrtak nyakra rendesen...meg amikor mennek a Malajziai pályán..mondják hogy ez milyen meg az milyen meleg...és betesznek 1 gúnyába nyomjál le xy kört...azért az se pite...kell azért oda is az állóképesség...pláne 1 NASCAR versenyzőnek...az megy vagy nem tudom hány 100 kört!
  • Ferrari
    #11
    Michael Schumacher!!!
  • Pyx #12
    ha már f1, akkor Senna! (surmoak)
  • DJ Skyline
    #13
    ja...csak Senna nyomott egy wallrideot!:PPP
  • gercse
    #14
    Amikor formában volt, akkor a legjobb volt,de most is az:
    ALESSANDRO DEL PIERO
  • 0ppika
    #15
    Nemtudom ki ez az okos újságíró aki ezt írta, de igen érdekes látásmódja van. Szerencsére én a legtöbb eseményre máshogyn emléxem.
  • MrSpock
    #16
    Minden sportágnak megvan a maga legjobbja,nemnagyon lehet összehasonlitani egy autóverseynzőt,egy labdarúgóval.
    Itt nagyon sok nevet lehetne felsorolni!Tiger Woodstól-Gretzky-ig,Sennától,Peléig..Carl Lewistól...Aliig..szóval összehasonlíthatatlan.
  • Taranov
    #17
    Hát szerintem Puskás volt a legjobb, de a most is aktív sportolók közül szerintem mondjuk Ronaldinho a legjobb.
    Azért mondok focistát, mert azokat ismerem, bár nyilván minden sportágban vannak kitűnő sportolók.
  • soldier
    #18
    Baumgarthner Zsolt:DDDDDDDDD
  • Láma!
    #19
    gera zoli
  • donpedro
    #20
    Idővel talán Cseh Laci lesz, aki most lett Európa-bajnok 100 háton, pedig nem ez a fő száma. Gratula Laci!
  • oneal1
    #21
    SCHUMACHER
  • Láma!
    #22
    LÁMA! :D
  • soldier
    #23
    napersze...
  • traXion
    #24
    Az aztán sport bazdmeg... Te se sportoltál sose semmit látszik.
  • traXion
    #25
    loller 24#!
  • Breki33
    #26
    Darnyi
    Egér
  • mosley
    #27
    Hajrá Béka !!
  • mosley
    #28
    már megint a 14-évesek raknak RENDET!!!!
  • Grenzjager
    #29
    PÁLINGER KATALIN
  • Láma!
    #30
    gera
  • a.carkey
    #31
    Nyilasi Tibi bácsi
  • Láma!
    #32
    idősb albert flóri?
  • a.carkey
    #33
    Eric Musambani
  • Láma!
    #34
    muhamed ali
  • Hentes Bill #35
    tongpó
  • R9
    #36
    Adriano
  • Láma!
    #37
    sevcsenko
  • Láma!
    #38
    akkor is a gera!!!
  • EOX
    #39
    gera max a jelenlegi legjobb magyar focista címre pályázhatna, semmiképpen sem a valaha élt legjobb sportolóira
  • Láma!
    #40
    nemis montam hogy a valaha éltet kelél beirni