614
Devil May Cry 3
  • Rincewind
    #1
    (576.hu)A Capcom váratlanul lerántotta a leplet a Devil May Cry 3-ról. Lentebb a most napvilágra került infókból csemegézünk, a képeket pedig a galériában találjátok (PSM szkennek).

    - A DMC3 az első epizód történései előtt játszódik - Dante ekkor még nincs tisztában a valós származásával. A történet kettes számú főszereplője ismét egy hölgyemény lesz (még nem tudni, hogy ki).
    - A játék producere, Tsuyoshi Tanaka az első rész hangulatához / stílusához / játékmenetéhez kíván visszatérni. A direktor személye egyelőre ismeretlen.
    - Bemutatkozik a "Style System": a játék elején "kasztot" (pl. Gunslinger, Swordmaster, Trickster, Royal Guard...) kell választanunk - mindegyiknek sajátos előnyei / hátrányai lesznek, és a választott kasztnak megfelelő tulajdonság-pontokat oszthatunk majd el a stílura jellemző kategóriák között. Dante koma e mellett új mozdulatsorokat (többféle ugrás és speciális támadás) is alkalmazhat. Az E3-on játszható formában állítják ki a DMC3-at, de a választható harci sítlusok és az új mozdulatok jó részét még titokban tartják.
    - A szcenáriók is inkább az első rész idézik majd: a DMC2 nyitott tereivel ellentétben itt jóval lineárisabb, inkább az épületbelsőkre koncentráló pályákat kapunk - ennek megfelelően ismét számos, a továbbjutást akadályozó puzzle-al talájuk majd szembe magunkat. Lesznek olyan pályák, melyek egynél több (az eddigieknél állítólag JÓVAL nagyobb) bosst vonultatnak fel.
    - A DMC3 teljesen új grafikus motoron fut. Az új engine a korábbiaknál sokkal részletesebb megjelenítést tesz lehetővé (pl. maga Dante is jóval kidolgozotabb lesz), és új effekteket (az egyik szörnyella homokból áll össze, és ha lecsaptuk, újtra homokká esik szét) kínál. Akinek ez nem lenne elég: a motor realisztikus fény / árnyék hatásokat, és látványos időjárás-effekteket pumpál ki magából. Növelik a környezet interaktivítását is: ezúttal jóval több pusztítható tereptárgyat kapunk.
    - A végére hagytuk a (számunkra) legjobbat: a DMC3 átvezető animációi Ryuhei Kitamura (Versus, Azumi, MGS: The Twin Snakes animok) direktori felügyelete alatt készülnek.

    liquid (02:42)
  • Rincewind
    #2

  • Sephi
    #3
    Hat en az elso resznel a kertbe ahol az a szellem oroszlan megtamadt abbahagytam :(
  • Neme.
    #4
    -> Wow. <-
  • Rincewind
    #5
    Nekem az volt az első helyszín, amit sikerült S-re megcsinálnom. :)
  • Sephi
    #6
    Asse tudom mijaza S :PPP
  • Sugam
    #7
    hm ez elég jonak igérkezik.japánba azonnal megkell
    szerezni ha kijon!:D
  • Dante2
    #8
    Király!!!
  • CHEAPBOY
    #9
    folytatodik a legnagyobb kiraly:))))
  • aabyssx
    #10
    Az biza!
  • aabyssx
    #11
    BTW az 1 még mindíg nincs készen Dante Must Die! módban.
    Még mindíg az utolsó Nelo Angelo csatánál vagyok. De most lehet, hogy újra előveszem!
  • aabyssx
    #12
    Ez minősít!
  • aabyssx
    #13
    Báz, ha ilyen félvállról veszed a játékokat, akkor annyi mindenről lemaradsz...
  • aabyssx
    #14



    ;)
  • Sephi
    #15
    Mar megint milyen kedves vagy! Azert kellet abbahagam mert viszakertek a gamat! Azota sem tudomtam viszaszerezni!
  • aabyssx
    #16
    abbahagytam =/= abba kellett hagynom egyéb okok miatt

    Fogalmazz kicsit érthetőbben és akkor elkerülhetjük az ilyeneket!
  • Rincewind
    #17
    MEGA!!!
  • Sephi
    #18
    Egyebkent szerdan meek es megveszem az eredetit :P Majd azutan beszerzem a kettest mert mar kezd erdekelni.
  • Rincewind
    #19
    Én a kettessel nem játszottam, de eléggé lehúzták mindenhol.
  • Sephi
    #20
    Hmmm.. majd elvalik ha jo arban lesz vagy sem mert ha tul draga meg akkor nem veszem meg mindeketot.
  • aabyssx
    #21
    A második rész felejtős (de egyszer-kétszer ki lehet próbálni). Egy közepes hekkendszlest csináltak belőle.
  • duc
    #22
    Basszus, ez nagyon jól néz ki! Mégha scan akkor is...
  • Sephi
    #23
    Hogy erted? A kettes szarabb mint az egyes?
  • aabyssx
    #24
    Igen. A második részt (nemtom' mér') egy teljesen más csapatnak adták (így Shinji Mikami és az emberei sem vettek részt benne) és ők pedig elbénázták. Én külön játékként kezelem az elsőt a másodiktól.
  • CHEAPBOY
    #25
    Nem tom irtam e mar, de hogy en mennyire orulok ennek a hirnek hogy ez jon (meg annak is hogy ez elvileg dobja a 2ik resz stilusat, illetve az elso resz egyik krealoja ugykodik rajta) , alig varom hogy danteval meginnt nekirohanhassak a legvadabb barmoknak, akik meg nem tudjak hogy k*rrvara nem lesz eselyuk:):D
  • CHEAPBOY
    #26
    Sokkal. MIntha egy ilyen gumibaba Danteval mennel, rossz a fizika, rossza grafika, a hangulat is 0. (nekem ezeka gepszornyes ellenfelek nem jottek be), s rohadt konnyu volt.
  • CHEAPBOY
    #27
    Latom egy elorendelessel mar szamolhatunk:PP
  • duc
    #28
    Úgy is van! GT4 Prologod mikor lesz?
  • aabyssx
    #29
    Megint meghallgattam a DMC1 ending zenéjét (Seeds of Love).
    ...már bőgök is. BRÜHÜHŰŰŰ!
  • sigmavirus1
    #30
    Hát igen, végre egy olyan játék amit már régóta várok!:))))
  • Sephi
    #31
    gyerekek.... ti ugye tisztaban vagytok hogy a CAPCOM a csod szelen al? :(
  • sigmavirus1
    #32
    Mivel a hülye Shinji elb@szta a fél kincstárát a hülye GC-s próbálkozásaival...
  • aabyssx
    #33
    ;)
  • sigmavirus1
    #34
    De komolyan, ekkora egy f@szt, ki a f@sznak hiszi magát? Aaaa F@SZT!
  • aabyssx
    #35
    He? Mentő úton van? ;)
  • sigmavirus1
    #36
    ....ki is nyírnám őket!:-D
  • Sephi
    #37
    Vegulis csak a RE szeriakat sajnalnam toluk... mas nem nagyon volt meg talan a SF :(
  • sigmavirus1
    #38
    Énse sajnálok semmit a GC-sektől mert frankó kis gépük van de mlrt kellett elkurni a Capcomot ezzel???
  • aabyssx
    #39
    Pörgessétek végig!

    http://www.576.hu/kepgaleria.phtml?action=kepek&galeria_id=6962&id=0
  • sigmavirus1
    #40
    Inkább a vidiót töccsétek!:D