61
Samurai Jack fan club :)
  • Balidani
    #1
    SJ 4Ever! Tudja valaki honnan lehet részeket letölteni?
  • Sadun Tryst
    #2
    1, ;)
  • Sadun Tryst
    #3
    a fenébe.... :)
  • Sephi
    #4
    Netro' :PP
  • Adi
    #5
    Engem is érdekkelne!:D
  • Balidani
    #6
    engem is de nagyon!
  • Sugam
    #7
    engem is.meg az is hogy még más részeket
    pl.yugioh vagy dbz vagy bármi.
  • Balidani
    #8
    A DBZ-hez van linkem: www.dbdreamworld.hu
    Itt 100-~240 ig le tudod tölteni a részeket!
  • Balidani
    #9
    Yugioh-hoz meg asszem http://gportal.hu/ygo/.
    A yugioh-t nem ismerem mert 1.túl nagy vagyok hozzá 2.akkor még amugysem vagyok ébren
  • Adam5
    #10
  • Lizardman
    #11
    NA CSÁSZTOK GYEREKEK NEM IGAZ HOGY NEM TUD VALAKI EGY NYAMVADT CIMET SE KINYÖGNI. EGYÉBKÉNT MEG ANNYIT MONDOK HOGY ILYEN LETÖLTÖ PROGRAMOKKAL (PL:LimWire, eMulee , eDonkey2000 , stb) de viszont csak annyit mondok hogy biztos van olyan honlap is ahonnan le lehet tölteni az egészet vagy a legtöbb részét
  • Adam5
    #12
    múgy érdekes a Jack név egy Samurai-nak.
  • Serpa
    #13
    én szeretem ezt a sorozatot.
    ha nem felejtem el, megnézem.
  • dikki*yysw
    #14
    Ehhe legjobb rajzfilm. Megvan pár rész, de nem fogok többet leszenvedni fos DC-ről :/
  • Factor_007
    #15
    Már ilyen régóta van topicja? Mondjuk nem született túl sok hozzászólás ahogy nézem. :) Csatlakozom a klubhoz, és ha van cím ahonnan lehet szedni, szívesen meghallgatom.
  • dikki*yysw
    #16
    torrenten anno fenn volt a S01 DVD (3 S van) de DC-n is csak tv-ripeket találtam. 150-350 megáig van mindenféle fájlméret, de egyik gagyibb mint a másik.
  • Lizardman
    #17
    figyi srácok nem hiszem hogy senki nem tud egy jo kis ldalt mondani ahol fenn vannak ezek a részek (Samurai Jack) egyébként én pár napja találtam egy fasza kis torrent oldalt ahol nagyon sok minden fenn volt csak bezárták baszki dec 20.-án . Na szoval ha valaiki bármit is tud létszi tegye kzzé mindjár én is ha megtudok valamit mindjár leirom. szoval igyekvés:)
  • dikki*yysw
    #18
    Hát nekem nemsokára leér az összes... edonkey a kulcsszó.
  • Lizardman
    #19
    ha leér az összes megtennéd hogy irnál az email cimemre? [email protected] nagyon megköszönném. egyébként én azért gyülölöm az edonkey-t mer kurva lassu nem tom neked milyen de nekem nagyon lassu
  • Tatyla
    #20
    ezt én is imádom
  • Lizardman
    #21
    hallod behun? megtennéd hogy szolsz mikor már mindegyik lent van?
  • Lizardman
    #22
    heh már nem kell senkinek szolnia mert találtam egy olyan honlapot ahol fenn van az összes Samurai Jack és max speed-el ismétlem max-speedel szedheted a cuccost:)
  • Serpa
    #23
    mi az a max speed ?!
    tárcsás.
    :)


    viccet félre téve, mi a cím ?
  • Lizardman
    #24
    vicces vagy:)
    egyébként ez egy torrent odal add meg a mail cimedet aztán oda leirom. nem szeretném ide leirni
  • Lizardman
    #25
  • Lizardman
    #26



    kicsit feldobom ezt a topicot:)
  • Lizardman
    #27
  • Lizardman
    #28
    remélem tetszenek a képeim
  • Serpa
    #29
    nem használok torrentet.
  • winnie
    #30
    akkor használj.
  • Lizardman
    #31
    ezerszebb jobb a torrent minden dolognál ezt mondom én de ha neked nem kell szenvedj csak az edonkey-val vagy az emulee-val nekem mindegy bár nem értelek miért nem használsz
  • Lizardman
    #32
    de persze ha valakinek másnak jo a TORRENT akkor annak szivesen megadom a honlap cimét csak kérje
  • Serpa
    #33
    mást használok, de nem azokat amiker írtál.

    újabban nem láttom a CN -ön (Toonami), átrakták más időpontba ?
  • Lizardman
    #34
    oksa nekem mindegy egyébként a cartoon networkon megszünt mert különben nem tudták volna hova berakni a teen titans-ot szoval ez van
  • dikki*yysw
    #35
    Hát az ftp-n kívül mindennél jobb a torrent, ez vitán felül áll :)
  • dikki*yysw
    #36
    Háhá, hát nem tönkrement mind2 vinyó, amin voltak az epizódok? :))) pedig megvolt már az összes rész. Most megmaradt kb. 15...
  • [Penge]
    #37
    Udvozlok mindenkit! Ezúton értesítek minden kedves Samurai Jack rajongot, hogy a kezemben tartom az EREDETI (nem másolt) Samurai Jack Season 1 DVD-t (2 lemezes kiadás), most érkezett frissen külföldről! :) lehet irigykedni:D
    Üdv Mindenkinek !
  • Lizardman
    #38
    HOGYHOGY??? MEGRENDELTED VAGY MI???
    Ja egyébként nekem meg már rég megvan az egész idáig levetitett sorozat.:) 52db:D
    Most te irigykedj:)
    De egyébként tényleg jolehet. Mennyi volt 30$?
  • Balidani
    #39
    Hátha valaki olvassa unatkozom és ma ujra néztem egy csomó részt ugyhogy most linkelek párat. Youtuberól.

    S01E01 part 1
    S01E01 part 2
    S01E01 part 3

    S01E02 part 1
    S01E02 part 2

    S01E03 part 1
    S01E03 part 2
    S01E03 part 3
    S01E03 part 4

    S01E04 part 1
    S01E04 part 2
    S01E04 part 3

    S01E05 part 1
    S01E05 part 2
    S01E05 part 3

    ez ugye nem illegális csak a youtuberól linkelem :)
    tudom ezt bárki ki tudja keresni csak meggyorsítja a folyamatot kicsit.
    Később még rakok be több részt.
  • Lizardman
    #40
    Köszi a linkeket:)

    Egyébként mellesleg megjegyzem, hogy a bitgate-n felkerült (már a 4. évad feléig fent van) az összes rész :) De gondolom aki bent van az már ugyis tudja :)