17
MaxBoost kepregeny forditasa
  • CSOCSO
    #1
    ahoy...

    van egy kepregeny... nem nagy cucc.. garfield tipusu..csak Fast and Furious os.. tehat tuning autok meg minden.. ezt a kepregenyt szeretnem hunositani.. a lenyeg hogy kene valaki aki kicsit jobban tud angolul..
    akinek kene par szoveget forditani.. nem sok.. szerintem odlalankent kb maximum 20 mondat... es kb egy nap kene 1-2 oldalt megcsinalni..de 1 oldal is eleg naponta
    nah szoval aki tud angolul.. es van kedve egy ilyenbe belevagni az jelentkezzen..csinalok az egesznek egy oldalt a gportalon..es oda toltenem fel a cuccosokat...
    aki akar jelentkezzen! (csak egy ember kerestetik)

    izelito:
  • Sadun Tryst
    #2
    :DDDD
    poén 1 képregény! :)
  • CSOCSO
    #3
    kis idiotasag:) de azert aranyos az egesz..ugy kezdodik a cuccos hogy egy kolok kinez maganak egy integra type r-t hogy az anyja megvegye:)) aztan persze jonnek a tuning okossagok:)) szal ha valakinek van kedve.. akkor jojjon..csak forditani kell..en fosoppal osszerakom es az oldalra is felteszem!!! naah!!! valaki???
  • Sephi
    #4
    En elvalalom! hogyan tovabb?!
  • CSOCSO
    #5
    gyere ickura
  • CSOCSO
    #6
    csinalok oldalt.. leszedem a kepkozkakat.. osszerakom. elkuldom neked.. leforditod egy txt be es visszakuldod emilbe vagy ickunen atirom fosopban felrakom.. es megcsinaljuk ezt naponta 1-2 vel.. vagy megcsinalunk holnap 1-2..max 2 ilyet.. es akkor egy par napig nincs bajunk.. ennyi
  • CSOCSO
    #7
    elaludtal?:)
  • Sephi
    #8
    Miko gyujek ? Este ugy 10 fele tul keso ma?
  • CSOCSO
    #9
    este 8 korul..addigra osszedobok 1-2 oldalt es akkor mar csak forditanod kene...aztan majd en felrakom az oldalra
  • CSOCSO
    #10
    ez lesz!!!


    tetszik?
  • CSOCSO
    #11
    kesz az oldal. kesz van az elso (ket) lap
    szerintem ugy kene hogy 4 rakunk fel gyet.. mivel nincs nagyon sok...es az eredeti igy is havonta jelenik meg...
    szoval ha vagy ickun (gyere ahogy tudsz) atkuldom az angolt.. gyorsan leforditod ( par mondat az egesz... szerintem emeny 5 perc a forditas.. talan meg en is le tudnam forditani!)leirod nekem a szoveget.. beirom fosopban es felteszem
  • Sephi
    #12
    Na kerem alasan akkor!




    IDE KATT ES MINDEN KIDERUL!

    Lesz van 50 resz az tuti :)
  • CSOCSO
    #13
    igen igen..szal mindenki latogassa.. osszatok szejjel az infot!!:)
  • Sephi
    #14
    Nem kene reklamozni valamelyik napilaban is ?:))
  • CSOCSO
    #15
  • CSOCSO
    #16
    Sephi...jelentem alassan.. ma 35 en neztek meg az oldalt.. ennel remelem csak jobb lesz:))
  • CSOCSO
    #17
    MaxBoost ujabb kalandjai:)))
    LOL a csavesz!!
    klikk ide