281
DOBD A CIGIT reloaded
  • Efreet
    #1
    ne merjétek szétoffolni... bocsi a másik topic értelmes hozzászólóitól, folytassátok itt.
  • szando
    #2
    ja!

    flémelni gumiba!

    szal: én jól érzem magam úgy, hogy cigizek, és semmi nem késztetett eddig rá hogy leszokjak..
    most mondani fogjátok, hogy mennyire roncsolja a szervezetet, de gondoljatok bele, ha valami jó neked, akkor nem fogsz a jövőbe gondolni.
    márpedig én inkább a jelennek élek, ki tudja, mit fog hozni a jövő..
  • Bambee
    #3
    Téged nem zavar hogy rettenet büdös?
  • Narancs
    #4
    Ha körülötted mindenki szív akkor ők sem érzik budösnek, meg te sem...
  • Narancs
    #5
    Mindenki állítja, hogy nálunk milyen kurva cigi szag van a házban...nekem pedig nem tűnik fel...
  • Bandew
    #6
    Pedig én idáig érzem. :-)
  • PResident Evil
    #7
    hát nemtom... én csak a ruhát utálom ha cigiszagú... amugy nem zavar...
  • traXion
    #8
    Válaszoljatok már... Mi a jó a dohányzásban?
  • magus
    #9
    az erzes, a mozdulat, az eleterzes, a "szabadsag" erzese egyesknek, az idegesseg levezetese.
  • Bambee
    #10
    Nem hiszem hogy nem érzed a kezeden meg a ruhádon.
  • traXion
    #11
    magus te függő :)
  • Szabina
    #12
  • traXion
    #13
    Így van! :Ö
  • soldier
    #14
    Cigizni nemjó mer semmi jó nincs benne csak attó lesző Tüdőr Ákos
    VISZONT FÜVEZNI ÉRDEMES!!:DDD
    Annak van pozitiv hatása is:DDD
    Ráadásul kissebb a zesélye a tüdőrocknak:D
  • traXion
    #15
    Sztem azt is tedd le gyorsan... :)

    Vizipipából nyomod oder dzsoja? :)
  • soldier
    #16
    Ami éppen a kezembe kerül:D
  • traXion
    #17
    :D
  • Kolbasz
    #18
    Ez az utóbbi idők legjobb plakátja. Tökéletes! A kompozíció hibátlan, szépek a színek. A lány trendin ki van öltözve, fölkészült a randira. A testtartása olyan kis édes esetlenséget, és némi bizonytalanságot sugall. Érdemes megnézni a lábtartását. Kislányos ártatlanságot sugároz. És a látszat ellenére a lánynak van egy bűne: dohányzik!
    A Háttér is tökéletes kontrasztban a van a leányzóval mind színvilágban (csaj: élénk színek - disznó: koszos pasztellszínek), mind az életmódbeli különbségekből (csaj: trendi plázavilág - disznó: egyszerű, büdös ösztönélet) fakadóan.
    És a szöveg. Semmi erőltetett szlogen, csupán egy hideg kijelentés: "...gondosan válassz randihelyet! (A tüdőd meg úgysem látszik)"
    KIRÁLY ;-)
  • Kolbasz
    #19
    Ja, és az meg tévedés, hogy a dzsoja kevésbé káros, mint a cigi. Valójában sokkal károsabb, keverve a dohánnyal meg méginkább. Viszont a dohányos az naponta egy-két száltól egy-két dobozig terjedő mennyiségű bagót szív, a füves meg jobb esetben heti egy-kétszer egy-két szálat. Lehet mérlegelni, hogy ki mikor jár jobban, de az az érzésem, ha enyhe dohányos vagy, kábé ugyanannyira károsítod a tüdődet, mintha enyhe dzsojás lennél. Szóval nagyjából ugyanaz.
  • soldier
    #20
    A füvet attol függ miböl szivod.Többféle eszköz van rá:)
    Valamelyik több káros anyagot átenged valamelyik kevesebbet:)
  • Kolbasz
    #21
    Csak csiga kell bele. Füstszűrő, meg ilyen szarok nem kellenek. Natúr. Úgy üt. Nameg hamárlúd legyenkövér. :-DD
  • Tikal #22
    tudod hogy üt? 50cm-es bongbol abbol ut :D

    cigibe tekerve tényleg károsabb mint a sima cigi, mert nincs fustszurő, de ennek ellenére ha heti egy két szálat eltolsz cigiben, nem lesz nagyobb bajod mint a rendes cigitol.
    egyébként meg fuvezni csak vizipipábol vagy bong-bol érdemes
  • Kolbasz
    #23
    Egyszer szippantottam eredeti egyiptomi pipából. Bazz, semmit nem éreztem. Fogtam oszt kivettem a dzsoját. Úgy jó volt. Mellesleg a bong az miarák?
  • Tikal #24
    lehet szar volt a pipa, egyébként a vizipipába nem kell dohány.

    a bong az olyan mint a vizipipa, csak picit más, de a mukodési elve ugyanaz.
  • szando
    #25
    hát én speciel szeretem a szagát...
  • LSL
    #26
    Efreet nyithatod a harmadik cigis topicot
  • szando
    #27
    jah má megin a dzsoja a téma..
    vazz én nem hittem hogy ennyire káros ameddig nem láttam 1 filmet róla..
  • Tikal #28
    dszo vagy a cigi? mert a cigi károsabb, ezen ne is vitázzunk :DD
  • Takezó
    #29
    vazze, tegnap biosztanár elvitt minket boncolásra... a csákó erős dohányos volt: gusztustalan volt a tüdeje, de sajna ez se segített az azonalli leszokásban :(
  • Tikal #30
    én egy egészséges tudot se nézgetnék sokáig :D
  • toto2700
    #31
    Én is megpróbáltam, de tök szar volt! Nem is értem hogy lehet rászokni! Meg amúgy is csomó péz elmegy rá!
    Toto
  • Mike
    #32
    figyelj, a dohányzással nem is az baj, hogy neked jó, mert ez nem lenne baj, ha élvezed, dohányozz. A probléma a füsttel van, amit azoknak is be kell szívniuk, akik nem akarnak dohányozni.
  • Mike
    #33
    mi a hjó?
    az, hogy nagyon ham,ar rászoksz, és nagyon rövid idő alatt kilakul a függőség

    én nagyon keveset és alkalomszerüen dohányoztam csak párszor, de már mentem a füst után, és cigivel álmondtam. ezután mondtam azt, hogy ok, itt bajok lesznek, ezután egy szálat se.
    ez nagyjából be is tartom, de van amikor nem bírom megállni, és el el szívok egy szállal (évente max 5-6 szal abszolute ritkán)
    és akkor még ne beszéljüünk arról, hogy évekig a munkahelyemen az erős dohányos kolléga miatt mennyit dohányoztam passzívan, a legkisebb esély nélkül, hogy rávegyem arra, hogy ne füstölje tele a szzobát
    szerencsére mára változott a helyzet, ugye a kijelölt helyek miatt

    szóval a saját szubjektív élményeim alapján én azt mondom, a dohány kábítószer és piszok hamar függőséget okoz
  • Mike
    #34
    kábszeres süti
  • Narancs
    #35
    A fű károsabb mint a cigi tesó!
    A füvet nem is lehet egy lapon említeni a cigivel, mivel a cigi a tüdődet roncsolja, a fű meg az AGYADAT is!!!!!!
    Szerinted miért épül le előbb-utóbb minden edszeres fű fogyasztó?
  • Narancs
    #36
    edszeres=rendszeres
  • szando
    #37
    tényleg károsabb a fű Tikal, szal csak ne nyugtasd magad :DDD
    az agyban elég durva dolgokat csinál.. nézz utána mer télleg
  • [HUN]PAStheLoD
    #38
    az agynak már mindegy .. azt mikor megtanulsz beszélni .. majd olvasni már teletömik szarral .. és a végén már hót mindegy még hogy jön hozzá egy kis fizikai károsodás is
  • traXion
    #39
    jah :D
  • szando
    #40
    :DD be vagy szívva? :DD