39
Hatodik érzék, Jelek...M. Night Shyamalan
  • shaba23 #1
    A Joaquin Phoenix, Sigourney Weaver, Adrien Brody, William Hurt és Bryce Howard főszereplésével készült film története egy világtól elzárt faluban játszódik. A hely már-már mesébe illőnek tűnik, ám a szűk közösség azzal a rettenetes tudással él, hogy a környező erdőket félelmetes lények lakják. Sokáig senki nem is merészkedik túl a falu határán, a kíváncsi és makacs Lucius Hunt (Joaquin Phoenix) azonban egy napon beleveti magát az ismeretlenbe. Merészsége örökre megváltozhatja a falu jövőjét...

    A filmnek egy előelőzetesét már eddig is láthatták a borzongani szeretők, az új előzetes azonban lényegesen azonban nagyobb félelemdózist ad, a sztoriból is többet felfed, és az is látszik, hogy A falu minden tekintetben leginkább a Jelekre emlékeztet majd Shyamalan korábbi munkái közül.


  • shaba23 #2
    első trailer

    A második (jobbik) trailert pedig a hardwired.hu-tól lehet leszedni, csak nem tudtam url-ezni :)
  • Nyers
    #3
    Jó lesz ez a film! ;)
  • shaba23 #4
    Senkinek sincs véleménye?
  • HuAn82
    #5
    Majd ha megnéztük lesz. A trailer elég bíztatónak tűnik.
  • Dutch Flander
    #6
    Shyamalan bácsi ííígen jó filmeket rendezett eddig, úgyhogy én csak várok és várok... Szerintem nem lesz kétséges a siker, de ne kiabáljuk el!

    Ez a véleményem.
  • repro
    #7
    Olyan H.P.Lovecraftnak tűnik elsőre.
  • Serpa
    #8
    Village, The Trailer #2 4 MB .mov
  • Sephi
    #9
    A Jelek volt 2002 egyetlen olyan muvija amirol azt mondtam hogy baaz. Nalam az a film 10/10-es volt es a mai napig is kiraz a hide tole. Aszonyt meg plane :)
  • Dynamic
    #10
    Nagyon kíváncsi vagyok erre a filmre.A hosszabb trailerből úgy láttam, hogy Jelek-szerű hang és képi effektekkel operál.Bízom benne, hogy ez is legalább olyan jó film lesz.
  • zaki
    #11
    tesómmal megnéztem, ő is azt ondta, hogy nagyon bejövős parás film, utána köv. nap faterral is megnéztem, ő is csak felsőfokban beszél a filmről :)
  • zaki
    #12
    szvsz a Sebezhetetlen is hatalmas film, azt is az indiai rendezte.... tud valamit a pali, az biztos, mindjárt megnézem a village trailert is :)
  • Bandew
    #13
    A Hatodik Érzékről pedig ne is beszéljünk. :-)
  • zaki
    #14
    naná, de az ott szerepel az alcímben, ezért mondtam a sebezhetetlent, mert az nincs ott
  • Serpa
    #15
    The Village trailer 3
  • fifi
    #16
    Na én megnéztem és felhozom a topikot.
    egy mondat csak:
    Ebben a filmben keservesen cslódtam...
  • maniac001
    #17
    Hát én is.
    Még csak nem is izgalmas. És a plakátokon hirdetett "nem mondd el senkinek a végét" valami nagy döbbenetet sejtetett, de nagyon nulla volt.
    Még TV filmnek is gyenge!!!
  • Bandew
    #18
    Ezért nem kell nézegetni a plakátokat, meg elolvasni, hogy "miről is fog szólni":
  • fifi
    #19
    Nem olvastam el miről fog szólni. A rendező egy interjúban azt ecsetelte hogy ilyen-meg olyan ijesztő filmet kreált. Nem úgy ültem le nézni hogy szívinfarktusra kell számítanom, de ez egy lapos film. NEM ROSSZ! De többet vártam tőle. A világrengető slusszpoént meg sztem egy amatőr filmnéző is kisilabizálhatta kb a felénél...
  • AnuluWork #20
    Én alig vártam, hogy vége legyen.
  • Hentes Bill #21
    akkor nem csak én éreztem így. hát ez valami nagyon tré múvi volt. dögunalom, ez a jó szó rá. pedig a rendező többi filmje mind nagyon bejött, hát nem gondoltam volna, hogy egy ilyen gyenge filmet is tud csinálni. na mind1
  • BADE
    #22
    Egy nagy 0 a film!
  • Punker
    #23
    neked 10-ból 9 film gagyi, de kivételesen hallgatok rád :)
  • BADE
    #24
    Mostanában megnéztem vagy 15 filmet kb. 10 jó volt belőle,de ezt értékelni sem tudom.:)
  • BADE
    #25
    Pl. 2 hete az HBO-n is láttam 2 értékelhető filmet,pedig az ritkaság.
  • Serpa
    #26
    addig még teccet (volt vmi feszültség), amíg ki nem derült, hogy az egész egy "báb-játék" volt.

    végülis nem bánom, hogy megnéztem; de nem arra számítottam, hogy néhány gazdag ember kiköltözik "vidékre".
  • Flat
    #27
    Beültem... Elkezdődött a sok hülye reklám után végre. 3 perc után azt gondoltam, biztos jó lesz, csak a bevezetés lapos. Mikor már egy óra elteltével is a bevezetés végét vártam, hogy elkezdődjön a film, igen erős volt a gyanúm, hogy a film (nemes egyszerűséggel szólva) egy szar. A "nagy végső poén" is evidencia lett ekkora a számomra. Azt hiszem, megijednem egyszer sem sikerült. Igazából nem tudtam, sírjak vagy nevessek.
    De egy Horrorra akadva részként egész jól funkcionálna...
  • Dynamic
    #28
    Miért akartál megijedni?Valaki azt mondta kőkemény horror lesz vagy mér?Egy sima love story volt, nem szokványos stílusban.
  • aeris
    #29
    Még egyszer biztos nem nézem meg, főleg a vége lett nagyon elrotva..:P
  • oceanwild
    #30
    M. Night Shyamalan. Nem tudom, hoy volt-e már kép róla, ha nem volt, most itt van!

  • Seth
    #31
    A faluban is vállalt szerepet? Még nem láttam...
  • winnie
    #32
    persze
  • Macccy
    #33
    talán még SPOILER:
    Ő a végén a csákó, a parkőri iroda vezető, vagymi ... csak nem látjuk az arcát asszem.
  • Iori
    #34
    a jelekben viszont látod
  • Macccy
    #35
    Amúgy nem volt rossz ez a film. Nem jutott róla eszembe a "Love Story" dolog. Inkább szerintem az elmocskosult világot a Falusiak szemében a szörny jelképezte és ez a történet óvta volna őket a jövőre nézve is. Olyan modern köntösbe ültetett Rousseau ... De a SHYAMALAN BestOf-ban elől mégiscsak a HATODIK ÉRZÉK és a SEBEZHETETLEN marad.
  • Macccy
    #36
    én tudom ... a sokkal régebbi Hatodik Érzék-ben és a Sebezhetetlen-ben is ott figyel (előbbiben Dr. Pszihiáter, utóbbiban Suspect alak a stadionban)
    Ügyesen bújik, de azé megleljük ...
  • Iori
    #37
    olyan mint stan lee, ő is mindig elbujik
  • winnie
    #38
    nem nagyon bújik, mindig tök egyértelmű - beszél is.

    a jelekben sofőr volt.
  • Macccy
    #39
    Mármint Shyamalan? Az igaz, de a Villázs-ban elbújt a lelkem.