22
a szo ami összeköt minket (b...meg)
  • [HUN]PAStheLoD
    #1
    itt a reklám (9000 ft/hó..) de CSAK invitel területen KÍVÜL (matáv) .. kérdem én , hogy ez mennyire jogos (etikus üzleti magatartás ..etc)
  • [HUN]PAStheLoD
    #2
    elírtam :) nem 9000/hó , de elég kaotikus az oldaluk szal lehet hogy mégis ... csak annyivel csökkentheted a telefonszámládat (persze gondolom csak ha inviteles vagy .. de mivel csak matáv területen megy a buli .. tök felesleges az akció)

    de a lényeg akkor is u.az ..
  • Dzsini
    #3
    már évek óta szabad a verseny az összes telefonvonalon, csak mostanra indított meg egy cég konkurens szolgáltatást. ezentúl majd szépen a mobilhívásokra is lehet szolgáltatót választani és akkor olcsóbb lehet, stb...
  • [HUN]PAStheLoD
    #4
    szabad a verseny.. hát elvileg igen , de akkor mért nem azonosak az árai a 2 területen?
  • Dzsini
    #5
    miért legyen?
  • Cat #6
    én csak azért nem váltok adslre, mert a chello május 1től 768ra növeli a sávszélességet - nem lesz rossz 90-95 kbytetal tölteni
    remélem az adsl is követi ezt hogy tartsa a lépést, és akkor megindulhat egy egészséges fejlődés -> mikro/rádiónet sávja is nő, amire ismét növeli vki 1 megabitre...
  • Random_
    #7
    Én most fizettem elő az akcióba.
    0 forint belépéssel.
  • magnum
    #8
    Erről van valami hivatalos info?
  • [HUN]PAStheLoD
    #9
    hivatalosan a haver 768asa most épp 1024en tölt.. amugy asszem volt valami hiv. hir is talán chello.hu ?:P
  • [HUN]PAStheLoD
    #10
    mer mi a különbség 2 magyar között .. mint ha te ittlax ezé itt szopsz is (mint a középkorba..)
  • Bandee1987
    #11
    Karácsonykor is volt az invitelnek egy hasonló asdl 0 ft-os belépési akciója, én elő is fizettem rá, pedig inviteles területen vagyok, mégsem kellett semmilyen bekötési dijat fizetnem...
  • [HUN]PAStheLoD
    #12
    tudom , anno nekem sem kellett de akkor még nem volt "liberalizálva" a távközlési és ezzel a netpiac se
  • LittleL
    #13
    Akkor ezt figyeljétek:

    A Rábacom, vagy mostani nevén Hungarotel olyan drágán adja az internetet, hogy ha annyit interneteznék róla, mint most kábeltévén, hozzáteszem én nemis nyomom olyan sokat,
    akkor havi 80 000 Ft-ba kerülne a net.
    Most fizetek 6500 -at.
    Ja és az ISDN vonal bekötése 38 000 Ft, bagatellll.
  • [HUN]PAStheLoD
    #14
    tudom .. sajna régebben is voltak ilyenek.. de aztán agyonliberalizálták a dolgokat ..
  • LittleL
    #15
    Ezért nincsen szinte SÁrvárról internetező emberke.

    Ahol én lakom meg van kb.1000 lakás a kisvárosban,
    60 % -nak van netje.
    Be is került a város valami cikkbe, hogy az ország legdinamikusabban fejlődő városa internetelérés szempontjából. DDD

    Mert amúgy a polgármesteri hivatal átvállalta a bekötési költséget ( 28 000 Ft.)mindenkinek.

    A Hungarotel meg csessze meg a Globonet szolgáltatását.
  • [HUN]PAStheLoD
    #16
    jah .. akkor arról olvastam :)

    amúgy simán meglehetne oldani ilyen "közös" köccség szerint .. pl. önkormányzati összefogás , meg ha az emberek mennének ásni az optikai kábel helyét :))
  • Zozo76
    #17
    Hat nekem nem gond az ADSL mert ide egyenlore nem jon ki...
    Godollon termeszetesen van meg kabelnet is de Mariabesnyore nem hozzak ki (invitel). Meg jo hogy aram+viz+gaz aze' van. :)
  • [Walaki]D`Lair
    #18
    Tavaszi ADSL akció az Inviteltől! Akár 0 Ft belépési díjjal és ajándék webkamerával!
    Sőt, 9000 Ft telefonbeszélgetés ajándékba vagy belépésidíj-mentes telefonvonal!


  • Random_
    #19
    Ha minden igaz 2 héten belül lesz netem. :)
    Álítólag már a rendszert tesztelik a faluban. Vagy csak vetítenek.
  • Shaman
    #20
    Ez emgem is érdekelne,honnan van az infó?

    Nézegettem a chello oldalát,de nem nagyon találtam ilyet....
    Érdekelne nagyon,mert nekem is 512-es chellom van,s most gondolkozom ADSL áttérésre,de ha megemelik a sávszélességet...
  • Punker
    #21
    itt Eger-ben láttam Chello plakátot 1024-s sebességgel, de mivel csak 20 giga forgalom jár hozzá meg se kérdeztem....
  • Shaman
    #22
    Ez okes az a chello plus. Asszem ha 1 évet írsz alá,akkor 16990,ha 2 évet akkor 15990. Erröl találtam infót,de az 512-ről 768-ra bővítésről semmit....