22
Groove Coverage
  • Csacsi
    #1
    Sziasztok. Akik szeretik a Groove Coverage-t, azok leírhatnák melyik a kedvenc számuk.

    Nekem mikor egyedül voltam, és magányos, akkor a Covergirl című album hallgatása sokat segített, most hogy pörgősebb vagyok, és megint élettel teli, most az új albumuk tetszik a 7 years and 50 days.

    Szóval mintha tudták volna, hogy hangulatváltásra van szükségem.

    Hivatalos honlap : www.groove-coverage.dr
  • Csacsi
    #2
    www.groove-coverage.de
  • VinylToy #3
    Népszerű topik lesz már látom, főleg Gyiik, és Dani fog neki örülni :))
  • Sugam
    #4
    kaja szene.szeretem!!
  • Gyiik
    #5
    ahaha
  • Gyiik
    #6
    en nem szolok semmitsem inkabb:)
  • Phat Smoker
    #7
    hát szerintem elég sutyerák banda..kommersz 'vivateknó'
  • Gyiik
    #8
    epp ezert nem kommentezem:)
  • Dani20
    #9
    gruv káverizzs
    kb ilyen spigiboy szinvonal..
    tovább nem részletezem énsem..
  • Wolfer
    #10
    Szerintem az 1ik legjobbak a világon. Nem tudja valaki honnan lehet letölteni a 7 years and 50 days klippjét?
  • JAST
    #11
    melyik moderátor engedélyezte ezt a topicot???
  • Gyiik
    #12
    az izlestelenebbik volt
  • Dani20
    #13
    legjobbak a világon???
    wolfer kicsit legyél nyitottabb a zenék felé..
  • Gyiik
    #14
    jo, akkor velemenyt nyilvanitok:

    szamomra a gruvkaveridzs nem mas, mint mas, regebbi eloadok nagy slagereinek ugyanazon a zenei alapon nyugvo igenytelen feldogozasa (a Posion kb. 15 éve volt nagy zene Alice Cooper előadásában). A csaj hangja hamis, angol kiejtése rettentő szegényes (nem kéne erőltetni, ami nem megy).
    Konklúzió: igénytelen, gagyi, kommersz, de hát a legyek esete, amelyről már beszéltem ("egyél szart...") ebben az esetben is 100%-ig érvénybelép.
  • Wolfer
    #15
    khm... hát szerintem akor is nagyon jók...
    mi van akkor ha feldolgozták a poison?!?! pf.... rock számból milyet csináltak már! isteni, pl paragod, vagy tune-up! remix.... megjegyzem az eredeti se volt ANNYIRA gáz, de hát ha vmi rock akkor már..... na mind1
    hihetetlenül jók, és ezzel nem akarok se rockert, se másmilyen zenei stílust kedvelőt, akinek nem tetszi kne hallgassa. a Trance kedvelők körében biztos népszerű (azt írtam népszerű, nem hogy mindeki kedvence! nem belekötni)
  • blackgamer
    #16
    van az a számuk amikor a csaj megeszi a berendezést, az a klip vicces, bár a zenének olyan 90-es évek eleje beütése van, persze én szerettem az akkori slágereket
  • Tonyesz
    #17
    Tudja valaki honnan lehet jó Groove Coverage Remixeket letölteni??????????? NAGYon fontos?
  • Dark Angel 666
    #18
    Másfél éve senki ?
    Pedig azóta megjelent a 21 Century Digital Girl címü albumuk is.
  • Daza500
    #19
    Csakhogy az itt senkit se érdekelt. Ahogy most se...
  • Dark Angel 666
    #20
    Engem sem érdekel , csak kell egy kis élet ebbe a topikba ha már a témája szar
  • Dark Angel 666
    #21
    Éljen a gagyi trance !!!
    (ha lehet ne sokáig )
  • zoltan93
    #22
    www.goat.mlap.hu _--Dance Kívánság műsor akit érdekel regeljen a fórumba és kérjen számot!