4278
banner_0.jpg




  • lokista12
    #1
    Bajnok esélyes a csapat nem de?
  • lokista12
    #2
    Ha ma veszít az ftc akkor aztán mindenképpen veszéjbe kerül na meg ha megint le vonják a hat pontot akkor aztán vége!
  • lokista12
    #3
    Hát megpecsételődni látszik a fradi sorsa igaz most a biro nagyon benne volt a mecsben de akkor is veszitett a fradi és ez tény
  • Matthewpamer
    #4
    hajrá INTER! és mtk :D
  • lokista12
    #5
    Nem vagyok GYILKOLOGÉP elfogadom hogy te nem az én csapatomnak szurkolsz AMUGY hajrá inter
  • Buddy
    #6
    Hajrá Fradi és Debrecen
    Az mtk-t meg kéne szűntetni, nincs szükség rá, semmilyen szinten (szerdán pusztulnak a loki ellen)
  • lokista12
    #7
    Ja a biro nagyon le volt fizetve ha láttad a meccset
  • Takezó
    #8
    mesélj, nem láttam :S
  • lokista12
    #9
    Az első félidőben a fradi meghajtotta nagyon ez meglátszott a második játékrészben és csak szenvedtek!ennek következtében ez nem vicc a fradilétszám 8 MTK 10!!
  • BADE
    #10
    A fradit is megszüntethetnék,akkor nem lennének balhék,meg nem rontanák a magyar foci hírnevét,ami már most is nagyon kevés.
  • Balo
    #11
    loál, azért mert kikapott a fradi, már le van fizetve a bíró :D
  • pilboy
    #12
    3 a lényeg:
    LEGYEN BAJNOK A LOKI!!!
    HAJRÁ VIDI, HAJRÁ VIDÉK!!!!!!!
  • Grenzjager
    #13
    és akkor vinné a jó hírnevet tovább a mötöká meg a matáv-sopron a szégyenvárosának a focicsapata a telószámlából, vagy a szintén 28 nézős BalatonFC?????? Ha Fradinak jól megy akkor jól megy az egész magyar futball társadalomnak, ha a Fradinak rosszul akkor az egésznek rosszul ilyen egyszerű
  • Grenzjager
    #14
    amúgy le a kalappal a mostani LOKI előtt. Már rég megérdemelne egy nagyobb stadiont.......
  • Buddy
    #15
    nincs értelme nagyobb stadionnak, mint amennyien kimennek egy meccsre.....éppen ezért nincs szükség 32000-es stadira az üllőire és ezért nincs szükség mtk-ra sem...
  • Buddy
    #16
    milyen balhéról beszélsz egyáltalán? láttál már Fiorentina-Juventus, Roma-Lazio, Sevilla-Betis, Jugoszláv-Horvát, Partizan-Zvezda meccset? Na EZEKnél van balhé....ami itt van, az max. ilyen blikkek által fölfújt kisebb kakaskodás
  • lokista12
    #17
    Én a lokinak szurkolok mindenek felett de ha láttad a meccset akkor képtelenség 1 percen belül 2 piros lapot adni és nem ugy hogy 2 sárga=1 piros hanem kapásból 2 piros! Én bennem nincsen megkülönböztetés szeretném a Magyar focit olyan szinten elképzelni hogy ne lehessen bele kötni de ha ez igy megy tovább csak az egyéni teljesitményre hagyatkozhatunk mint pl loki 32-ben benne volt kaphatta volna az intert is (én azt szerettem volna inkább mert attól jobban esik a kiesés) ... egyszóval örülök ha akár melyik csapat megy ki nemzetközi szereplésre szerintem mindenki drukkol majd neki az országban!
  • lokista12
    #18
    Nyerni fog ma a loki 5-1-re!
  • FtranX
    #19
    ez az! hajrá LOKI!!!
  • FtranX
    #20
    remélem végre bajnok lesz a Loki!
  • lokista12
    #21
    Ja ha nyer a siofok akkor nyert ügye van a lokinak is!
  • lokista12
    #22
    lokimecsről hazafele képet nyomok mindjárt csak szlennelnem kell ez néhány percet vesz igánybe amugy pestről jöttem ftc loki mecs!
  • BaLeeX
    #23
    Nyerjétek meg gyerekek!
    Ugyis a fél volt csapatunknálatok focizik/focizott meg Szentes is ott van, úgyhogy csak előre!
  • Balo
    #24
    Nézd egy fehérvári! :D

    HAJRÁ GYŐR!!!!! HAJRÁ VIDÉK!!!!!
  • pilboy
    #25
    Így van: HAJRÁ VIDÉK!!!
    Vidék nélkül sz@r a foci, nincs sok néző!
    Persze ha nem megy a csapatnak akkor itt sincs (pl. most), de ha nem csak a fradi, újpest, mtk lenne elöl, akkor 5000-rek lennének min.
  • lokista12
    #26
    De ugyan ez van a közvetítésekkel is ha mtk,ftc vagy ujpest mecs van akkor egyből leadják mert fővárosi a csapat itt most nem tudom ki a Debreceni mert tegnap előtt leadták felvéterlől a DVSC MTK találkozót és elmondta a kommentátor hogy megszabta az rtl club hogy bizonyos határidőn belül lehet leadni a meccseket meg hogy egyáltalán leadhassuk a meccset engedály kell!Ez teljesen nyilvánvalóvá teszi hogy mennyire lenézzik a "vidéki" csapatokat!DE ITT van egy kis bökkenő Nem az MTk vagy nem az Ftc volt az ufa cup 36 csapata között!
  • pilboy
    #27
    az a helyzet, h ez nem csak a fociban van így
    pl. a női kézilabdában is a fradika vendégjátékát is lenyomták, méghozzá idegenben (külföldön), míg a Dunaferr hazai meccsét ugyanabban a fordulóban b@szták leadni
  • skristof
    #28
    [qoute]nem rontanák a magyar foci hírnevét
    látszik benne vagy a témában.... szted a Fradi-n kívül melyik csapatot ismerik külföldön... estleg tényleg még a Lokit. UEFa is az FTC-t tartja a legismertebbnek...
  • skristof
    #29
    így van....
    blikket meg az ilyen szennylapokat kée betiltani inkább
  • BACARDI
    #30
    Hajrá loki a loki lesz a bajnok !!!!!Hajrá vidi!!
  • pilboy
    #31
    jól beszélsz
  • M. Tibor
    #32
    Debrecen bajnok lesz. jol beszelsz.
    De mikor.:)
  • lokista12
    #33
    Megverjük a fradit ithon az fix
  • Buddy
    #34
    az biztos, hogy a Fradi kikap Debrecenben (mindig kikap).....de azért Hajrá Fradi

    ha esetleg a Debre lenne a bajnok, nem zavarna.....jó helyre kerülne a BL indulás legalább (csak az mtk-t kell távoltartani a nemzetközi szerepléstől)
  • lokista12
    #35

    Na mostmár a fradi biztosan ott lesz az UEFA cup-ban a loki mostmár története során igazán nagyon közel kerülhet a bajnoki cimhez ha holnap megveri a fradit ezt csak most azért mondom mert a fradinak ugy is mindegy mert már kint van akármi lesz de a lokinak nem mindegy!Hajrá loki!
  • Buddy
    #36
    remélem jó meccs lesz (ennek feltétele, hogy lipcsei, szkukalek, leandro, sasu, rósa ne játsszon)

    bár az időpontot nem tudom hogy álmodták meg....11 órakor
  • pilboy
    #37
    3-2 a Lokinak, teljesen megérdemelten
  • zaki
    #38
    nagyon jó meccs volt, egy vadbarom bíróval. a 2. sárga lap teljesen nevetséges volt, amit Leo kapott. szép volt Debrecen, remélem bajnokok lesztek
  • torrente
    #39
    Mintha egy jós veszett volna el benned. Hogy nyomult a Leandro, míg a magyar válogatottságról volt szó. Remélem sose kerül be!
  • Buddy
    #40
    a Debrecen megérdemelten lesz bajnok és nem is sajnálom tőlük

    a meccset nem láttam (lehet előnyömre), de el tudom képzelni....

    előny, hogy a köv meccsen, ha jól látom, biztos nem lesz lipcsei meg leandro