19
Spymac.com - 1 GB e-mail, reklám nélkül, és POP3 eléréssel!
  • Kaszi46
    #1
    forrás:hardwareoc.hu


    A Spymac.com válaszolt a Google új e-mail szolgáltatására.


    Nem sokkal a Google GMail szolgáltatásának bejelentése után a Spymac.com bejelentette: ők is 1 GB tárhelyet adnak. A Spymac annyi plusz nyújt a GMaillel szemben hogy nincsenek reklámok az e-mailjeinkben és van POP3 elérés is, tehát bármilyen levelezőprogrammal megnézhetjük e-mailjeinket.

    spymac.com Regisztrálás

    futás regelni:DD
  • selwik
    #2
    És ez a banda is belekukkol a levelekbe, hogy aztán a tartalma alapján spamhegyeket küldözgessen?

    Meg amúgy ki a halál tárol 1Gb-nyi levelet a postaládájában?
  • selwik
    #3
    spymac, még a neve is gyanús:))
  • KeKKSZike
    #4
    A honlapja nagyon szép/design-es, de hát ahogyan selwik mondta, még a neve is gyanús! :)
  • balukaa
    #5
    Csináltatok már itt e-mailt?
  • Kaszi46
    #6
    csináltam nekem műxik
  • Kaszi46
    #7
    neve nekem is gyanus volt de ha átbaszás max nem nemhasználom. és hogy mire yo 1 gb tárkapacitás? bármire:DD
    freemail után ez egy csoda!
    +jár az egészuhesz egy ftp tárhely is asszem 350mega kapacitással szal....
    na de mind1 nem kötelező
  • Cat #8
    nekem több mint egy giga a levelezésem, utóbbi 3-4 év megvan
  • Gregi
    #9
    Hát nekem nem működik.
    Sehol nem fogadja el a jelszavamat.
    Azt is próbáltam, hogy megváltoztatom, de úgy se jó.
    Valakinek van valammi ötlete?
  • Kaszi46
    #10
    a regisztrálás után kapott maillal aktiváltad a regisztrációdat?
  • Gregi
    #11
    igen
    a spymac honlapjára be is tudok jelentkezni
    szóval a regisztrációm él
  • Kaszi46
    #12
    tudja valaki a pop 3 eléréshez szükséges kiszolgáló cimét a spymacnek? ha nem jol fogalmaztam volna akkor thunderbird levelező progin keresztül szertném lekérni a leveleket ehez kell a kiszolgáló címe. a www.spymac.com ot már probáltam nem jó sajna
  • Phat Smoker
    #13
    ehh...a kedvenc kaja, ital ..meghogy írjál magadról pár sorban ..rohadt lényeges kérdések a regisztráció során!
  • Phat Smoker
    #14
    Incoming Mail Server/POP Server: mail.spymac.com
    Outgoing Mail Server/SMTP Server: mail.spymac.com
  • Vlala #15
    1 GB-os mail tárhely! Egy teljes CD-nyi anyagot tárolhatsz! ÉS mint a nevében benne van, Spy, tehát valaki ellenőrzi. Illegális tartalom esetén azonnali atomtámadás az országod ellen, amerikai csapatok bevonulása, a helyxbéliek közt csadorok és álszakállak kiosztása. :-)
    Be ne dőljetek már...
  • Vlala #16
    Az amcsi fejese4k "Internetet minden lakásba, fejbelőjük, mint államellenséget, aki nem kéri!" birkaterelési akciójának új fejezete?
  • Kaszi46
    #17
    köszi
  • Kaszi46
    #18
    minek kéne, ill. nem kéne bedölni? én majd 1 éve használom, teljesen megbízható spamszűrés, nagy tárhely, pop3 smtp elérés stb stb. nemértem mi vele a gond? x. mailfióknak tökéletesen megfelel!
  • Sil78
    #19
    POP3, SMTP, spamszűrés meg hasonlók a Gmail-nél is van, és ott már több mint 2GB a tárhely.