42
Június 11-13. Népstadionkert
  • shaba23 #1
    látogatók már megszokhatták, hogy a változatos szabadidõs-, verseny- és extrém-sportfelhozatal mellett, gazdag zenei kínálatot is ígér a Sport Sziget. A hazai élvonal koncertjein túl idén ismét nemzetközi sztárok is szórakoztatják a nagyérdemût. A napközbeni bemelegítés után igazi sprintre vált 12-én, szombaton az esti program: a Slipknot koncertje azokat is bizonyára megmozgatja, akik elõtte csak nézték az eseményeket.
    Link
  • cyrus #2
    SLIPKNOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOTTTTTTT!!!!!!!!!!!!!!
  • PResident Evil
    #3
    hmmm.... ennyi ?:)
  • Takezó
    #4
    :D
  • cyrus #5
    ennyi elég....
  • Z
    #6
    BUNYÓ MIX

    Hi! Lesz valami harcművészeteket összekevereő verseny is, ez talán érdekes lesz...

    Értelmes dologról tudtok a falmászáson kívül? (Nem sznóbordra/egyéb téli dolgokra gondolok)
  • Z
    #7
    tényleg, amúgy ezt miért nem a sport fórumokba nyitottad?
  • szando
    #8
    khm
  • PResident Evil
    #9
    lol azt a fórumot teliírtam :D de a tavalyival... idén nem megyek :( érettségi száksz !
  • magus
    #10
    tankcsapda jeeee jeee, ha nem hiszed el hgoy azelet egy ajandek menj tankcsapda koncertre, jeee jeeee, kit erdekel a slipklnot, tankcsapda jeee jeee
  • PResident Evil
    #11
    szar :(
  • PResident Evil
    #13
  • Dani20
    #14
    LOÁL
    :D
  • nemcsakfeel
    #15
    te is szereted a csoki öntetet
  • PResident Evil
    #16
    de most muszák volt ez ? megint banolva leszel !
  • szando
    #17
    fincsi
  • nemcsakfeel
    #18
    hú tényleg.
    gyorsan új reg.
  • PResident Evil
    #19
    de akkor vmi normálisat regelj !
  • nemcsakfeel
    #20
    adj tippet!
  • szando
    #21
    zoli
  • lee86
    #22
    oké bazz... Tcs-re bementek, de slipnotra cseréljünk.. mekkora lol lenne már, ha Tcs-sok lennének az első sorban a kerítésekhez szorítva, míg 100 méterrel hátrébb lesz a slipknot fan-ok keménymagja.. pff.. :)))
  • mukika
    #23
    szted nincs olyan ember aki a TCST és a Slipknotot is szereti????

    Mondjuk én Hatebreeden leszek elöl!!! :DDDD
  • szando
    #24
    mindenkinek: slipknoton NE ESS EL!

    :DDDDDDD
  • mukika
    #25
    pfffffffffffff :DD
  • mukika
    #26
    [FÉLEK]
  • szando
    #27
    :DDD
    féjjé is mer a nagyorrú maszkokkal még a szemedet is kiszúrhatják!! :D
  • mukika
    #28
    :DD

    egyébként totál részegen beengednek, vagy ott rugjak be? :P
  • mukika
    #29
    nah go!
  • PResident Evil
    #30
    nah milyen volt a buláj ? :DDD
  • mukika
    #31
    hát nagyon durva!!!!!!!!

    Hatebreeden első sorokban, pffff kész volt mindenki. Iszonyat jó volt, mondjuk idáig is nagy kedvenceim voltak, de most überfaszák!!! :D

    Tankcsapdán geci megőrült a tömeg, aszthittem meghalok, pont 4-5 őrült kopasz közé keveredtem, és hát, esküszöm vártam hogy vége legyen, majdnem meghaltam!! :D Van egy monokli a szemem alatt, megzúzódott a jobb lábam, és minden eggyes porcikám fáj. Ja meg kék foltok a hátamon. pfffff

    Slipknatra kijötünk a tömegből, nem volt kedvem már ott pogozni, a sok elvetemülttel, de iszónat jók voltak!!!

    Salz jó kis este volt, mondjuk részeg is voltam... :P
  • mukika
    #32
    ja és még annyit, hogy szervezés iszonyat szar!! Semmi motozás, koncert alatt volt hogy pezsgősüveg repült, stb.... Csomo embert vérző fejjel kelllet kiszedni.
  • mukika
    #33
    Slipknot sry...
  • Alien
    #34
    A Harlem Wizard-ot megnézte vki? Marha jól nyomták :)(Akik esetleg nem tudná, amerikai kosarasok) Utána mentem Slipknotra, szerintem állati jó volt.
  • traXion
    #35
    Ott voltam a Tankcsapda végéig... nyugi, nem a zenéért. :) Szóval, csak várni kellet pár srácra, azért néztük így az igényteleneket messziről... hát bazdmeg a sörösüveg repülés nem semmi.... Meg jött ki egy srác, össze volt vágva (vagy karmolva?). Szóval elég gáz hely.

    Kicsit szarul éreztem magam a sok igénytelen között, aki járni is alig tud.

    Gyorsan elhúztam a csíkot onnan. :)
  • traXion
    #36
    sazl.. szar volt. :D
  • mukika
    #37
    madjnem egy fejbe talált!!! :DDD ott "álltam" a kordonnál szinte bal oldalt... kb 3-4 sor! :D
  • traXion
    #38
    pff... hát szerencsét volt. Én hátul álltam a sportszeletes biszbasznál, ott nem repültek ilyen dolgok. :D
  • Zhertun de Royg
    #39
    Én jól megázva értem haza, nem azért mert szemerkélt az eső, hanem azért mert egy hülye ember meglendetett egy teli dobozos sört körkörös irányban a feje felett és ezzet tartalmát a körülötte állókra ürítette.(jujj de szakszerű volt) És én körülötte álló voltam... mit tehettem volna...
  • PResident Evil
    #40
    nyehehehehehhh :D
  • szando
    #41
    nahh, jó volt a kispál?