259
Órákon előtt baromságok- azoknak akik még járnak suliba! :)
  • I.C.ram
    #1
    1.
  • seAke
    #2
    2.
  • Takigabi
    #3
    3.
  • [Walaki]D`Lair
    #4
    Szike dumált matekórán....

    Tanárnő: Marci mi lenne, ha legalább 5 percre befognád a szádat?
    Szike: Bepókhálósodna a torkom....



    LOÁÁÁÁL
  • CoolStuff
    #5
    3.
    A fizika tanárunk, aki egy öreg banya, soha nem késik el óráról, és nem is hiányzik soha, ráadásul mindíg ugyanaz a fehér köpeny van rajta, az ő kezén volt egy horzsolás, ami elég csúnyán nézett ki...
    Erre az egyik gyerek megkérdezte tőle, hogy nem fáj, mire azt válaszolta a tanár, hogy semmi közöd hozzá!
    Erre a haverom megszólal...
    - Nem fáj neki, hiszen élő szövet a fémvázon!
    Én majd beszartam a röhögéstől, mire a tanár kihívottfeleni, és akozben is rögötem!
    Durván ennyi lett volna a történet...
  • [Walaki]D`Lair
    #6
    Idén január, magyar kisérettségi írásbeli...kis Walaki írja a verselemzést, de nem akar összejönni a minimális 4 oldal...

    Walaki: Tanárnő nekem ez nem megy, nem tudom 4 oldalra elhúzni!

    Tanár: Jocika, cifrázd, meglesz az!

    Walaki: De már így is olyan csöpögős mint a híg macskafos!!


    :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • CoolStuff
    #7
    lol
  • Chaos Mad
    #8
    matek ora:
    nagyban bambulok, asse tom mi a helyzet,össze görnyedve ülök a székben, mindenki kussol és ir mint az állat, eccercsak hangosan ilyet szolok: "mi a fasz van?" bakker, mindenki elkezdett röhögni mint állat én meg asse tudtam hogy mi van?! :DDD
  • Bandee1987
    #9
    számtech óra: helyettesítő tanár van, mindenki rohangál a másik gépéhez, nézelődik, teng-leng. Tanárnak elege lett, és beszól, hogy:
    - Mit járkálnak itt, mint a fürdőskurvák? Azonnal mindenki vissza a helyére?
  • Bandee1987
    #10
    töri óra: Haver felel, a felelés közben a térképen kell keresnie vmit,de nem találja:
    - Tanár úr, nem találom sehol azt a részt!
    (mire a tanár) - Kurva nehéz dolgot kértem magától...
  • LittleL
    #11
    Egyszer régen fizika órán...

    tanár. - És most pedig az oszcilloszkóp...

    (haverom már alig várta, hogy valami vicceset közbeszóljon szokása szerint..)

    (bagoly) - Egészségére, tanár úr !!!
  • Eye-scream
    #12
    Még gimi elsőben mentünk úszásra különbusszal (az uszoda a város másik felén van). Mi fiúk hátul ültünk és káromkodtunk összevissza valami miatt. A tesitanárnő a végén már nem bírta és megállította a buszt.
    -Gyerekek nem hiszem el, hogy ennyi idős gimnazistáknak így kell beszélniük, az ilyen beszéd nem ide való, hanem a kocsmába stb...
    Erre a haverom, aki szokás szerint nem figyelt.
    -MOST MI A FASZÉRT ÁLLTUMK MEG?

    Rég nem röhögtem akkorát :D
  • moni
    #13
    Ezeket nem én írtam, szal nem velem történt meg, csak hawerok mesélték...
    Tanci bejött, mer hogy mi voltunk az ügyeletesek és h ügyeljünk már.
    Egyik gyerek:
    - Croasson (asszem így irják).
    - Kérem az ellenőrződ - gyütt a válasz.
    A tanci úgy értette h k*rva anyád, szal a gyereknek jogtalanul beírtak felvételi elött. Az ofő meg hiába próbálta meggyőzni a tancit, mer mi szemtelenek, pofátlanok, sunyik vagyunk...


    Írják a dogát, csaj nagyon gyanús a tanárnak. Kihívja. csaj egy miniszoknyában van, tanár egyből rájön hogy puskázott. Asszongya
    -ezt most nem mint férfi teszem, hanem mint tanár-és felhúzza a csak szoknyáját, ugye puska meg lesz
    csaj meg ilyet szól
    -én meg ezt nem mint diák teszem, hanem mint nő-és lekavart egy szépet a tanárnak
    :DD
  • moni
    #14
    Az osztálytársam pukizott és hangosan elkezdtünk röhögni, mire a tanár:
    -Min röhögtök?
    -A Csiki fingott!!!
    -Oké gyerekek, azonnal nyissátok ki az ablakot!!!!!! :DD

    (Szintén hawer) Szal tavaly matekórán történt, hogy változós példákat oldottunk meg, és a két változó x és y volt.
    Az egyik gyerek mondja:
    6J + 20 x -12.....
    És az y helyett mindig j-t mondott..
    Aztán a tanár egy idő után:
    -Peti, az nem j, hanem y!
    Ok, Peti mondja tovább:
    6j + ...
    Tanár:
    -Peti az y és nem j!
    Peti mondja tovább:
    6 y
    tanár:
    -Peti, Te vagy ilyen hülye vagy csak tetteted?
    Peti megszeppent arccal:
    -Én vagyok ilyen hülye!

    Mindenki könnyezett a röhögéstől...;)
    Aztán mondja a tanár, miután letörölte a könnyeit:
    -Mondd tovább, Peti!
    Peti:
    6 j + ...
    ;)))))) Egész órán ezen röhögtünk;)))) :DDD
  • CoolStuff
    #15
    Egyik srácnak az osztályból teletöltöttem a tolltartóját vízzel...
    Erre ő óra alatt kinyitja a hengeralakú tolltartót, és feláll...
    Mire a tanár:
    Mi történt a tolltartóddal?
    Srác:
    Tele van vízzel baszdmeg!
    Szakadtam a röhögéstől!
    Mivel tudta, hogy énvoltam, odajöt, és belerúgott bikából a táskámba...
    Erre én nyugodtan felálltam, odasétáltam az övéhez, benyúltam a zsebembe, elővettem a boxert (ütő ezköz), és szétvertem az egész táskáját...
    Ő csak állt és nézett, a tanárral együtt, aztán leültünk, és mindenki csöndben hallgatta tovább az óraai anyagot!
    Durván ennyit a tanárok közbelépéséről!
  • DePreSsZYo
    #16
    Én ilyeneket inkább nem is irok.
    Mert 8.kerületben az iskolák szintje megeggyezik a köztisztaságével.
    Szóval a faszék széttörése úgy ,hogy csak a fémváz maradjon, pillanatragasztóval az ablakra erősitett 200oldalas törikönyv.
    Egy egész dobzonyi kréta (cirka 200db kb) kiöntése a másodikról. stb :P
  • Lacc
    #17
    Lol CoolStuff te mekkora paraszt vagy :DD
  • Redfox
    #18
    Moni, mielőtt topicot nyitsz tanulj meg írni!:D
    Mert az szerintem "Órákon ellőt..."!
    Lol!:)
  • Darkboy
    #19
    tesióra:

    tanár: osztály indulj

    engem odahív magához a tanár, mire elkezdi: mit csináltál a gyerekkel?

    én: nem fogta be a pofáját aztán lebasztam neki egyet!

    tanár: hozd ide az ellenőződ!

    én: kabbe árpi dzsó!(így hívjuk)

    naggyából ennyi, de tesin mindig két tanár van aztán a másik tanár is röhögött mint állat, meg a többi oszt. társam!
  • Blasta
    #20
    WOW, cool topik!
    Teccik! :-)

    Egyik nap fenn vagyunk a 4. emeleten a legutolsó teremben, az volt a fizikaterem.
    Megy a 0. óra már vagy 10 perce.
    Az ajtó folyton nyitva volt, hisz csak az jött el odáig akinek valami dolga volt arra.

    Egyszer csak megjelenik egy számunkra ismeretlen gyerek az ajtóban. Épp mondaná a szokásos késési szövegét, de ekkor kapcsolt, hogy a tanár nem vette észere, mert firkált a táblára.
    Srác ekkor marha vagányul elhatározta, hogy bekommandózik a helyére és proléma megoldva...

    El is kezdett lopakodni. De olyan iszonyat keményen, beleadott apait-anyait, hogy a lehető leggyorsabb és legcsöndesebb legyen :-DDD Nekünk már derült az arcunk rendesen, mikor a srác a terem felénél megáll, ledöbben, ekkor esett le neki, hogy kurvára rossz helyen van :-))))))))

    Tanár is megfordult, látta, hogy a srác mire készült.
    -Mivan Tomikám, eltévedtél?
    -Hát asszem igen
    -Akkor beülsz ide, vagy megkeresed az osztályod?
    -Asszem inkább megkeresem, viszlát...

    Már szakadtunk a röhögéstől.
  • traXion
    #21
    az igen :D
  • Darkboy
    #22
    melyik igen? blasta-é?
  • moni
    #23
    köszi, a topicot én nyitottam :D amúgy a sztori jó, én is biztos szakadtam volna a röhögéstől :DDD
  • hen-tes
    #24
    LOL :DDDDDDDDD
  • ranGer2
    #25
    Patrick az egyik osztálytársam minden szünetben rajzol valami értelmeset a táblára .. Tesi óra után voltunk és Ofő következett természetes hogy mindenki lazul ,meg pofázik össze vissza! Közben Patrick dolgozott... felrajzolt egy halálosan idétlen szörnyet aminek csorgott a nyála,meg vigyorgott! Önmagában is qurva poénos volt a rajz... becsengettek... Jön az Ofő elégetten leül és látszódik a pofáján hogy megint készül valami kis szemétségre:beszólni valakinek mert nem jó igazolást hoz... mindegy nem ez a lényeg hanem az hogy ahogy leült az Ofő Patrickal egymásra néztünk és hangosan elkezdtünk nevetni! olyan volt az az idétlen szöny mintha a tanárnőt nézné de tényleg nagyon poénosan nézett ki! Aztán Patrick beszól (hangosan)"mindjárt megbassza"! ekkor az egész osztály elkezdett röhögni az Ofő meg csak pirult mint az állat mert fogalma sem volt hogy min röhög az osztálya... csak annyit látott hogy mindenki rajta röhög.. aztán pirulva elrohant! Elmaradt az Ofő! jee! + jól megkapta!
  • ranGer2
    #26
    Amúgy nagyon tetszik a topic!
  • Darkboy
    #27
    LÁL
  • VinylToy #28
    Ez mikor történt veled a múlt héten? Vagy még az általános suliban? Melyik isibe jársz? :DDD
  • hen-tes
    #29
    kir á :DD
  • ranGer2
    #30
    Ez szünet előtti utolsó héten Hétfőn asszem!
  • ranGer2
    #31
    általános suliban? pff! Azt meg nem mondom meg hogy melyik suliban mert számtech tanár okos meg nem tanit meg ilyenek hanem netezik...néha SG n is van...
  • ranGer2
    #32
    De ha nagyon szeretnéd priviben elküldöm...
  • ranGer2
    #33
    ÁÁÁÁÁ! te nem is rám válaszoltál LOÁLÉ!!!!!!!!!!!
  • hen-tes
    #34
    pff..
  • ranGer2
    #35
    az!
  • hen-tes
    #36
    HÁHÁ!
  • ranGer2
    #37
    Jóvanna!
  • VinylToy #38
    Inkább nem mondok semmit...
  • hen-tes
    #39
    ok
    sry :(
    bye
  • ranGer2
    #40