150
Freddy Kruger a gyerekgyilkos
  • Matthewpamer
    #1
    Ki látta valamelyik részét?Én láttam az összeset.nagyon zsír horror.szerintem ez a legjobb.
  • Takezó
    #2
    poén...
  • Matthewpamer
    #3
    mi?
  • Takezó
    #4
    a filmek... poénnak jók :D
  • Seth
    #5
    Első két rész még úgy-ahogy horror, a többi meg.......fos
  • Matthewpamer
    #6
    ahoz képest hogy 2 évveel ezelőttiek...
  • Matthewpamer
    #7
    20 évvel :D
  • csabawarchief
    #8
    sztem jók. Wes Craven ezzel szerzett magának hirnevet, és azóta számtalan filmben megmutatta rendezői tehetségét. de mint legtöbb filmnek ennek se kellett volna folytatás, az 1 rész nagyon állat volt (1984be főleg! gyerekgyilkolás filmben!!) a többi viszont erőltett folytatás lett, és azt hiszem a 2-7ig részből már nem is mindet Craven csinálta.
  • RelakSfromhome
    #9
    Nekem csak a 6. nem tetszett, valahogy megszakadt ott a történet fonala. A 7.-et nem láttamö.

    De a versike zúzalék

    One, Two, Freddi's com(e?)ing for you,
    Three, Four, Better lock your door,
    Five, Six, Grab your crucifix,
    Seven, Eight, Gonna stay up late,
    Nine, Ten, Never sleep again.
  • Evil
    #10
    7. hulladek , de 1-6 ig szerintem alapmu, valami olyasmi, mint a pentek 13 vagy a hellraiser, legalabbis horrorrajongoknak.
    En inkabb a mai horror okat tartom inkabb hulladeknak.
  • Matthewpamer
    #11
    magyarul hogy is van?
    1,2 freddy érted jő
    3,4 ....
  • Evil
    #12
    Egy, két...
    Freddy hozzád lép.
    Három, négy...
    Most óvatos légy.
    Öt, hat...
    A kereszt megóvhat.
    Hét, nyolc...
    Ébren forgolódsz.
    Kilenc, tíz...
    Senkiben se bízz.
  • Matthewpamer
    #13
    azok a gyerekek nagyon zsírok benne
  • Taptarap
    #14
    én egyben néztem meg 5-öt hát a végén már aludtunk olyan unalmas volt.
  • Jano
    #15
    Coming.
  • RelakS
    #16
    htx, akkor yól gondoltam, csak nem voltam benne biztoss
  • mukika
    #17
    én most fogom letölteni az összeset!!!! Über fasza!!!
  • mochee
    #18
    Ja, azoktól áll a szőr a háton. Tényleg sok rész baromi jól meg volt csinálva, de főleg az tetszett ebben a sorozatban, hogy ki tudtak találni valami ujat is mindig, nem olyan mint a Jason első 5 része. (a többit még nem láttam)
  • Evil
    #19
    A pentek 13 sorozatnal szerintem meg a 4. resz volt jo, de utanna valami kegyetlenul elrontottak.Talan meg a FvJ jo, de ezt is csak a horror hianyos idoszak miatt mondtam.
  • mochee
    #20
    Freddy vs Jason nem ér :) , mert azt egyik sorozathoz sem lehet tenni, vegyes. Egyébként énnekem baromira bejött a FvsJ, bár a nagy adok-kapok nem az én műfajom, nem azt szeretem a horrorokban, de ennek ellenére a történet, meg a rendezés is olyan, hogy a film nagy részén izgultam, szerintem nem csak a mai horrorok közül emelkedik ki, de mindkét sorozatban is a legjobb részekkel veszi fel a versenyt.
  • mochee
    #21
    Egyébként észrevettem valamit:
    A Freddy vs Jasonben Freddy vízzel locsolta le Jasont, és ezért gyengült el, mondván,hogy az egyetlen dolog amitől fél, az a víz, mivel megfulladt. Ennek ellenére a Péntek 13 6-ban simán belemegy magától a vízbe.
  • mochee
    #22
    Ja, mintha Péntek 13 topic lenne, sorry...

    Az első Rémálom nagyon ott volt, tényleg para volt elejétől a végéig, a 2-6 részről az a véleményem, hogy voltak gyengék, de elég jók is, ugyhogy azért nem feleslegesen készítették el azokat sem, a 7. rész pedig nekem kicsit olyan trendi-horror szagúnak tetszett, bár ha nem is izgultam ugy végig, mint az elsőt, ez a fajta film volt az egész megközelítés igen bejött, de nekem mindig is a Sikoly széria marad a kedvencem.
  • balu87
    #23
    Egyébként van egy szám,mely Freddíről szól,és ott ez a versike:
    Egy,kettő
    Freddy érted eljő

    Három,Négy
    Bezárt ajtók mögött légy

    Öt,hat
    A feszület sem óvhat

    Hét,nyolc
    Mindig velem álmodsz

    Kilenc,tíz
    Az álmodban ne bízz
  • PResident Evil
    #24
    hát én nem nagyon vágom de a Freddie Vs Jason Soundtrackje az JÓ !

    :)
  • mochee
    #25
    Az kurva jó!!! Főleg az első szám!
  • Matthewpamer
    #26
    az a baj,hogy össze-visszaság van.pl. valahol tükörrel ölik meg,akkor a következő részben nem is használnak tükröt,valahol elégetik,pedig már elvan égve..szóval megvan keverve
  • I.C.ram
    #27
    A gyerekjáték is marha jó móka volt :) főleg az első részek.
  • Matthewpamer
    #28
    a csáki?
  • Augustus Gigo
    #29
    csáki mennyasszonya után van még rész?
  • mochee
    #30
    csákikat nem tudom megszerezni :((( Valami hubot nem tudsz, amin vannak?
  • Matthewpamer
    #31
    nem lesz szerintetek folytatás?
  • Jano
    #32
    AsGard-on minden rész elérhető.
  • Matthewpamer
    #33
    az mi?
  • Matthewpamer
    #34
    hm?
  • Loál János #35
    Egy DC-HUB. Tessék használni!
  • Matthewpamer
    #36
    ok
  • Adam5
    #37
    1épként Jason is csak gyerekeket gyilkolt? (bocsi a hülye kérdést de nem láttam se freddy se jason filmet csak freddynek tudom naggyából a történetét)
  • Waterhorse
    #38
    Jasonra nem jellemző, hogy gyerekeket gyilkolt volna. Tini skacokat ölt halomba akik brahiból, a kristály tóhoz mentek piknikelni:))) Amúgy imádom Freddy-t is Jasont is, meg Chukky-t és a hasonló horrorfilmeket.
    Freddy sem igazán ölt gyerekeket, csak még életében, aztán megégve már ö is a tiniket riogatta.
  • Matthewpamer
    #39
    tini is gyerek :D
  • Voltan
    #40
    Jason gyakorlatilak felszecskáz mindenkit, ill. bárkit, aki elébe kerül...