11
Eltünt a partició a vinyómon:(
  • :)
    #1
    Sziasztok:( betettem 1 kölcsönvinyót a gépembe, és nem látja a cuccókat csak a meghajtójelet:(
    ha ráklikkelek a meghajtójelre akkor azt irja az xp hogy a használatához formatálni kell:( ln viszont megszeretném menteni az adatokat... van 5letetek ? a pq magic azt irja ki a particióra hogy unformated...
    pls vki helpeljen!!!!
  • Cat #2
    milyen fájlrendszer van azon a vinyon? első blikkre azt gyanítanám hogy linuxos (ext2 vagy ext3), de azt a pqmagicnak viszont látnia kéne, szal egyenlőre passzolom
  • :)
    #3
    ntfs xp rencerrel
  • :)
    #4
    huh emberek nagy nehezen megmentettem a cuccaimat
    Hát az az igazság hogy megszerezni is öröm vót ezeket a cuccokat... de hogy most én mentettem meg igy mégnagyobb öröm........
  • Taptarap
    #5
    gratula
  • janos666 #6
    És mit csináltás? CHKDSK? Nekem egyszer ezt kellett az XP-s lemezről, hasonló miatt.
  • viccesimike
    #7
    Nincs más választásod, új alaplapot kell venned.
  • Vlala #8
    Sziasztok! Bocs, hogy ennyire régi topicot upolok, de kifogott rajtam egy gép. Eltűnt két partíciója, kb. 30 GB adattal. A GetDataBack észlelte a fájlok jelenlétét, de ezzel nem vagyok kisegítve, ennyi helyet nem tusdok előkaparni nekik. Szerintem csak a partíciók bejegyzései szálltak el, nincs valami progi, amely visszahozhatja ezeket? A GDB jó ötlet lenne, de ezel csak az adatok nyerhetők vissza, nem a teljes parti.
  • Vlala #9
    #8 tárgytalan, megoldottuk.
  • polux
    #10
    Szia!

    Szabad tudni, hogy miként oldottad meg?
    Nálam is volt hasonló, de én kölcsönvinyoval és GDB-vel csináltam!
    Nekem is jobb latt volna, ha visszahozom inkább a particiót.
    Köszi.

  • Vlala #11
    Kölcsönvinyóval...