28
  • Tetsuo
    #5
    A kiadók szemtelenül sok pénzt kasszíroznak, sarok rá hogy nekik jobb-e v sem. Az előadóknak meg ott a turné, reklámbevételek stb. A kedvenc zenéimet nem 128kb/s on hallgatom, hanem min 16bit/44.1kHz en vagy bakeliten.
  • BlackRose
    #7
    Na most, gondoljunk csak bele! A tudósokkal és a professzorokkal eddig sem hiszem, hogy baj volt. A probléma ugyanis a hülye politikusokban és az ezektõl néha még hülyébb "azt hiszem, mindent a legjobban tudok" úgynevezett üzletemberekben van.
    Kerüljön egy CD max. 5 dollárba (mert ez a reális ára) és akkor majd megveszik az emberek. Ja de akkor nem fognak az írástudatlan nagyképû "mûvészek" dollár milliókat keresni. Mert nekem senki se mondja, hogy pl. Britney Spears többet ér mint egy szívsebész a Mayo klinikán.
  • fifi
    #10
    És semmilyen cd-t nem vagyok hajlandó megvenni addig amíg a fizóm annyi amennyi de a cd 5-6 rugó.
  • Mike
    #14
    soha nem veszel abból a bevételből egy Audi A8-ast
  • arty
    #16
    attól függ mekkora méretekben, miota csinálod, és mennyi idős az az a8 ;)
  • Bucser
    #18
    "Művészek" "ZeneIpar" Ez a két dolog a kulcsszó.... Ha a tisztelt "Zeneipar" rájönne, hogy nem szart kéne előállítani, hanem "Művészeket" akkor lehet többet nvennének cd-t.. ez ad1. Ad2.: Ők a veszteséget a letöltött fájlok értéke után is számolják, szóval ha valaki letölti az albumot a kiadót nem érdekli, hogy megvette volna-e boltban vagy nem az biza neki 20 doláros veszteségként jelentkezik. Mert et mondják a szakértőik... Az meg hogy nem tudják hova tenni a veszteséget szerintem nem a mi hibánk hanem az övék....
  • Munch
    #21
    "figyelhető meg, dee statisztikailag"
    Beeee!!!! :DDDD
  • Csatti
    #25
    te nem, de ha elkapnak és felgöngyölik a "bűnszövetkezeted", akkor a szakértő majd fog...
  • valaé valaé ná
    #28
    Lehet, hogy a fiataloknak újdonságot mondok, de a magnókazettára (sőt a szalagos magnóra) is lehetett másolni zenét. Göczey Zsuzsa lemezbörze helyett (Bartók rádió) c. műsorában az összes valamire való lemezt lejátszották. Mégsem omlott össze a zeneipar.