445
  • repro
    #1
    Túlélők Földje?
    Larkinor?
    vagy melyik?
  • IMYke2.0.0.0
    #2
    Sziasztok!

    Egy lelkes csapat megkeresett, hogy segítsek munkájuk megismertetésében. Át is adom a szót nekik:

    "Csapatunk az első, magyar fejlesztésű on-line RPG elkészítésén fáradozik. A játék fejlsztésének egy olyan szakaszába jutottunk, ahol már nélkülönhözhetetlenné vált a játékosok azaz a ti véleményetek. Ezért kérünk minden fanatikust, hőst, kalandozót és varázslót, hogy kérdőívünket kitöltve segítse munkákat. Így teremtve lehetőséget egy tökéletes, új világ megteremtéséhez.
    Jöjj hát és ismerj meg minket!


    Játék jellemzői:

    - több mint 500.000 (négyzet)Km bejárható terület
    - dinamikusan változó világ (időjárás, hőmérséklet)
    - hajózható felületek (folyók, tengerek)
    - meglévő és egymásnak adható küldetések
    - középkori környezet
    - nyolc választható faj, ebből néhány sohasem játszott (gnóm, gyíkszerzet, ogrid)
    - képességek használata (várépítés, kelme-készítés, stb.), fejlődő jellem
    és a legendákat megtestesítő, a világot megalakító hősök

    Mindez full 3D-ben, 20000 polygonnal akadás nélkül...


    A kérdőívet is hamarosan elérhetővé teszem, csak még meg kell formáznom...

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004
    -----------------------------------------
  • Augustus Gigo
    #3
    jónak hangzik
  • repro
    #4
    Csak azért gonoszkodtam, mert ne írd azt, h első magyar Online RPG, ha nem az első magyar online RPG.

    Esetleg az Első Magyar Online 3D RPG?
    mert amit itt leírtál az megfelel a lenti 2nek is.
  • repro
    #5
    kérem törölje...
    az előbb is ott volt, h full 3D-ben? mert én komolyan nem láttam!! tényleg bocsánatot kérek! akkor alig várom! :)))
  • Des
    #6
    20k poligon az nem valami sok:)
  • IMYke2.0.0.0
    #7
    20000 poligon nem sok?
    Ez nem FPS!

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004
    -----------------------------------------
  • DonSmith
    #8
    Mikor lesz kérdőív?
    Esetleg homepage?
    Képek amiket meg lehet nézni, még ha csak konceptart-ok is?
    Reménykedve várom amúgy!
  • Sonic13
    #9
    És mikor lesz kész?
  • Sonic13
    #10
    Magyaroknak ugye ingyé lesz?!!
  • DonSmith
    #11
    Ilyet hogy ß teszt még meg sem merek kérdezni
  • Gorii
    #12
    akkor ez mi ?
  • Gorii
    #13
    bar latom ez halott mar
  • repro
    #14
    Ezért lesz ez az első
  • IMYke2.0.0.0
    #15
    Srácok!

    Igyekszem minden kérdésre válaszolni, de sajna, amíg a fejlesztők nem válaszolnak nekem, addig én is csak tapogatózom. Egy kedves barátom kért meg arra, hogy segítsek felmérni az igényeket, s mivel törzsgyökeres SG-s vagyok, úgy gondoltam, ez a fórum kitűnő helyszíne lehet a dolognak.

    Nos, a KÉRDŐÍV (rich text). Ez csak egy összedobott kérdőív, a barátom instrukciói alapján.
    Kérek mindenkit, töltse ki (Word-ben) és küldje el a kész lapot (névtelenül, semmi vírussal!) az alábbi e-mailcímre: [email protected]

    Annyit már mondhatok: a Játékról csak azt tudom, hogy nagy valószínűséggel nem lesz ingyenes (többek között ezért is mérik fel az igényeket), de ennek fejében igazán minőségi szolgáltatást akarnak nyújtani.
    A Játék fejlesztői felvették a kapcsoaltot a Slitherine Software céggel is (angol cég, ők dobták ki mostanság a Spartan című Játékot!) és amennyiben itthon befutna, akkor egy angol nyelvű változatot szívesen fogadna az említett cég, s akkor akár a világ bármely tájáról játszható lenne az első komoly 3D-s online RPG...

    De ez még korai, előbb ugye induljanak be a dolgok.
    A srácok úgy tűnik nem habokra mennek, a motort teljesen az elejétől ők fejlesztik, szabadidejükben csiholták az egész világot, lelkes szerepjátékosok, akik között ugye - ezek szerint - akadnak profi programozók is!

    Ennyit tudok - még.

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004
    -----------------------------------------
  • IMYke2.0.0.0
    #16
    ...angol nyelvű változatot szívesen fogadna az említett cég, s akkor akár a világ bármely tájáról játszható lenne az első komoly 3D-s online RPG...

    helyesbítés:

    angol nyelvű változatot szívesen fogadna az említett cég, s akkor akár a világ bármely tájáról játszható lenne az első komoly 3D-s magyar online RPG...


    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004
    -----------------------------------------
  • repro
    #17
    ez nekem szólt?
  • IMYke2.0.0.0
    #18
    Neeeem... csak helyesbíteni kellett.
    Félreérthető volt.

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004
    -----------------------------------------
  • yellowcab
    #19
    Na már nagyon kiváncsivá tettél...
  • yellowcab
    #20
    te figyu

    ez a kérdőív olyan kérdéseket tartalmaz,amikre nem válaszolhatok, mivel nincs meg a háttérinfó
    pl.:
    6. Milyen fajokat látnál még szívesen?
    nem is tudom mik lesznek
  • DonSmith
    #21
    Azért csak válaszolj a "még" szóval meg ne törődj én sem tettem :)
    de azért írtam egy kis litánit hogy fogalmazzanak pontosabban
  • IMYke2.0.0.0
    #22
    Ha RPG-s vagyok, akkor ugye az alap fajokkal tisztában vagy... (warrior, wizard, elf, halfling, gnom, orc, stb.)
    "- nyolc választható faj, ebből néhány sohasem játszott (gnóm, gyíkszerzet, ogrid)"

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004
    -----------------------------------------
  • IMYke2.0.0.0
    #23
    nem "vagyok", hanem vagy (azaz Te) [hiába, hiányzik aza +4 óra alvás...]

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004
    -----------------------------------------
  • DonSmith
    #24
    warrior és wiozard nem faj
    inkább kaszt :)
  • Vamp
    #25
    Ez nem hogy nem ingyenes, hanem meglehetősen kerek összegekben gondolkodtok.
    Remélem ez csak a Beta ver. kérdőív miatt van
  • IMYke2.0.0.0
    #26
    Ne feledjétek, a kitöltött KÉRDŐÍVET ide kell küldeni:
    [email protected]

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004
    -----------------------------------------
  • Tom3 #27
    Fizetős lesz?
  • DonSmith
    #28
    Akkor a mail cim van az rtf végén hogy még a vakok is kitudnák tapogatni
  • IMYke2.0.0.0
    #29
    Mivel az igények és lehetőségek felméréséről van szó, koránt sem kell hőbörögni az "árakon", hiszen, - és úgy vélem - még korai lenne a fejlesztők torkának ugrani miattuk, ill. (ahogy Te is reméled) ezek még változhatnak...
    Remélem, nemsokára megkapom a beígért screenshotokat is, és azok mindenkit meggyőznek... én is nagyon várom őket! Ma este vagy holnap délután jönnek, állítólag...


    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004
    -----------------------------------------
  • IMYke2.0.0.0
    #30
    A vakok igen, de még így is lehetnek páran, akik elfelejtik...

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004
    -----------------------------------------
  • DonSmith
    #31
    A fizetes ellen nincs kifogasom csak azt nem szeretem ha mereg dragan megveszem a progit es utanna meg mereg draga havi dijat is fizethetek!
    Az ok hogy kulfoldon bagatel osszeg, de en magyar fizetesbol elek es majd a csaladomat is el kell tartanom valamibol!
    Ha mar 2000 forintot kifizetek havi dijkent azt legalabb elvarom hogy a szolg minosege is megfelelo legyen es hogy az alap progit minimalis aron (2-3 eFt-ert) megkapjam es ne kelljen meg arra is tizezreket aldoznom!
    Esetleg kitaro ugyfeleknek kedvezmeny (pl ket evet alairok akkor x%-al olcsobban megkapom)
    Egyenlore meg viszont nem tartunk itt lassuk milyen lesz a katek, legyunk tul a ß-an es majd meglatjuk meg er e annyit amennyit kernek erte
  • Vamp
    #32
    Én is így gondolom.
  • Bandew
    #33
    Na most lehet (na jó inkább biztos), hogy én vagyok a béna, de pontosan hogyan "töltsem" ki a kérdőívet?

    Pl:
    5. Milyen internet-kapcsolattal rendelkezel?
    Satellite:
    Kábel (modem):
    ADSL:
    T1 / T3 (egyetem):
    más:

    Na most amelyiket én választani akarom, amellé mit írjak? Vagy töröljem ki a többit? :-)
  • DonSmith
    #34
    én spec X-et tettem melé de szerintem mindenki egyéniségének megfelelően töltse ki
  • Lacc
    #35
    Én elküldtem :) Én is X-et raktam.
  • repro
    #36
    Basszus én is Xeltem.. nem akarok tömegember lenniiii!!!!
  • DonSmith
    #37
    Látom vannak itt rutinos kérdőív kitöltők rajtam kívül is
  • DonSmith
    #38
    Remélem a kiértékelést is megosszák majd velünk!
    Ja amúgy hiányoltam a mennyit fizetne érte résznél az ingyen szeretném választási lehetőséget
  • yellowcab
    #39
    ja, nekem is ez jutott eszembe
    szintén x-tem
  • IMYke2.0.0.0
    #40
    Fejlemények:

    1. A Játék teljesen ingyen lesz majd letölthető!
    2. A szponzorok miatt a Játék nem lehet ingyenes, viszont, az online játék a következőképpen zajlana:
    - letöltöd a modult;
    - karaktert generálsz, és az első hónapban INGYEN játszol;
    - hónap végén a program megkérdezi, akarod-e tovább vinni a gamet és a karaktert a következő hónapban is - amennyiben nem: törlődik a szerverről a karid és a Te hozzáférésed is (egy hozzáférés / karakter) - amennyiben igen, akkor a havidíj befizetése meg kell történjen.
    3. Jelenlegi kalkulációk alapján a bétatesztelés ezév közepén kezdődik
    4. Az induló havidíj 1500-3000 Ft között mozog majd, attól függően, hogy valóban lesz-e érdeklődés... minél többen leszünk, annál olcsóbban lehet majd fenntartani a központi szervert, ergo: olcsóbb lesz nekünk is!

    Kérdéseket ide tessék írni, a fejlesztők olvasgatják a topikot, ill. én tájékoztatom őket, rendszeresen.

    A Játék fejlesztése a vége felé jár, s úgy néz ki, a bétatesztelés - mint azt már írtam - nyílt lesz...

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004
    -----------------------------------------