3045
Music videok szerkesztese
  • _Vegeta_
    #1
    Üdv!
    Keresek olyan progit, amivel music videokat lehet csinalni.
    Az adobe premiere az eleg vacak erre a celra.
    A vegas video jo lenne eppen, csak ha teszek bele egy cross effektet, beszaggat, sott ha ugy tartja kedve akkoris beszaggat. Esetleg vkinek van otlete hogy mit lehet kezdeni a vegasban a szaggatassal, vagy tud olyan progit mint a vegas es nem szaggat ?
  • cyrus #2
    vegas csak a bemutato ablakban szaggat.. egyébként nem fog szaggatni ha megcsinálod a videot.. milyen configon fut ?
  • _Vegeta_
    #3
    Konfig: Tusl2-c, cel900~1013, gef2 GTS (elsa gladiac), 512mb sd, samsung 120gb, maxor 60gb, Sb live! value, WinXp sp1...
    Na es a gond h ha megcsinalom a videot akkor is szaggat, mar kiteptem az osszes hajszalam, mer foggalmam sincs miert lehet ez.. ja, es csak bizonyos reszek szaggatnak, tehat van 1 film kivagok egy reszt pl 1:13.211-tol 1:20.322-ig, es ezt varialom, semmi baj, nem szaggat.. aztan kivagok egyet 54.233-tol 1:02.674-ig, ezzel varialok, es szaggat.. :D
    Szal eleg fura.
    Vmi hasonlo prog kene mint a vegas, márha van egyaltalan..
  • cyrus #4
    srry, én cask a vegast ismerem.. akonfiggal nem lehet baj, birnia kell... a video felbontást próbáld lejjebb venni.. mert pl 512*384 már elég jó minőség videónak...
  • _Vegeta_
    #5
    oh, nem mondassz hulyeseget... erre még nem is gondoltam.. kiproszalom aztan proba szerencse :)
    amugy te is csinalsz ilyen klippeket ? mondjuk amv-ket ? ;)
  • cyrus #6
    nemigen.. van a progihoz 360 oldalas használati utasitásom, de még nem volt időm elolvasni...:(
  • _Vegeta_
    #7
    Uh.. honnnan szettted, az kell nekem is ;)
  • OPM
    #8
    Nemtudjátok hogy effekteket honnan lehetne hozzá tölteni?
    egyébként nagyon jó kis prog, már több kisfilmet is csináltam vele
  • cyrus #9
    ha megvan még, feltotlom valahova.. pdf..
  • cyrus #10
    nah, megtaláltam, vegas video 3 manual... pdf file, 10 mega.. csuszik felfele..
  • _Vegeta_
    #11
    Jo kerdes, szerintem nem olyan mint az abobe, vagy a 3dsmax, szal nem lehet effekteket belerakni.. :\
  • cyrus #12
    na felment.. innen leszedheted
  • OPM
    #13
    pedig jó lenne :(
    mert már kicsit unom azokat, amik alapból vannak benne
  • _Vegeta_
    #14
    Millió köszönet!
    Mar szedi is lefele. :)
  • OPM
    #15
    találtam valami plugint dc-n, csak még várnom kell a soromra :)
    ha jó lesz megosztom
  • OPM
    #16
    ááá
    csak 3mas verzióhoz jó :((
  • _Vegeta_
    #17
    3as verzio ? En asse tom nekem mien verziom van %)
  • szepike
    #18
    sziasztok!
    Légyszives, ha nem vagyok pofátlan, küldjétek már el freemail címemre a VEGAS magyar nyelvű leírásátt, hagy tanulgassam én is ezt a fasza programot. [email protected] köszi szépen!!!!!!!!!
  • _Vegeta_
    #19
    ugyemlexem cyrus feltetteide!
    De hogy minek akar minden lama emailezni ?
  • O0D:
    #20
    Ez milyen "komolyságú" progi?
    UMS 7 ?
    Premiere ?
    VirtualDub ? :)
  • _Vegeta_
    #21
    hat igazabol egyikse.. ez pontosan arra valo h Zenes videokat(musik clipp) vagy AMV-ket keszits vele. Ha csaladi videokat akarok szerkeszteni inkabb premiere-t hasznalok.
  • O0D:
    #22
    és olyan mátrixos körbeforgatós szart lehet vele csinálni?
  • _Vegeta_
    #23
    javaslom keress fel egy pszichiatert. ;))
    Nem, nem lehet vele csinalni.. nem filmkeszito program, csak zene es videovágó.
  • O0D:
    #24
    Sajna nem megy, mert a zubbonyból csak néha engednek ki :))
  • _Vegeta_
    #25
    kerd meg a noverket h tarcsazzon neked :D
  • O0D:
    #26
    majd megpróbálom rávenni!
    csak mondddddd a száámot
  • _Vegeta_
    #27
    tessek szepen elovenni egy telefonkonyvet, es kikeresni
    önállósulj, önállósulj ember! :DD
  • SuperCow
    #28
    hi all
    már egy hete keresek a Vegas 5.0 hoz serialt vagy crack-et.
    esetleg valaki birtokol ilyet. mert akkor azt megköszönném.
    (örök hála)

    by Boci
  • _Vegeta_
    #29
    Nekem még 3.0as Vegasom van. :>
  • SuperCow
    #30
    már lassan két hete keresem hozzá a törést de sehol. ha valaki beleakad küldje el. vagy csak egy kulcs is elég.
    annyit tudok hogy akulcsnak így kell kezdődnie
    J6-
    és utána a kulcs többi része..
    el vagyok keseredve.
  • _Vegeta_
    #31
    Ha talalok beirom
  • OPM
    #32
    mi az, hogy csak win 2000/XP alatt fut?!?!?!?!
  • _Vegeta_
    #33
    Mé, te mit hasznalsz ? :)
  • OPM
    #34
    98, a legjobb!
  • _Vegeta_
    #35
    Ezt alairom, nekem epp eze van xp is meg 98 is. De aze a 98 kicsit mar elavult.
  • OPM
    #36
    mégis menne elvileg rajata minden, ha nem így írnák meg őket... (pl.: PS CS, Vegas 5)
  • Vernoon
    #37
    Mibe szoktatok kirenderelni a kesz filmet?
    En ha avi-ba (divX vagy Xvid-el tomoritessel), es nem az eredeti felbontast hasznalom, akkor mindig csikos lesz a film. A tobbi formatum meg nagyon nagy. Egyedul a wmv formatum, ami nagyon jol tomorit es szep marad a kep is meg nagyon sokmindent lehet allitani rajta, de nem kompatibilis formatum.
  • OPM
    #38
    wmv-be
  • _Vegeta_
    #39
    En csak XviD-be az a legjobb. Ha csikos az azt jelenti h interlanced, minden videotomoritobe van ilyen plugin vagy funkicio amivel ez kikuszobolheto.
  • Gugger
    #40
    Hi! pls valaki irja meg, hogy honnan lehet letolteni ezt a vegas video szerkesztot! Koszi!