2757
  • shaba23 #1
    Nézi ezt rajtam kívül valaki?
  • Pyx #2
    igen :o)
  • shaba23 #3
    akkor jó :) megnyugodtam, belehet zárni a topikot :)
  • Chaos Mad
    #4
    add oda a kulcsot plz! :)
  • KG21
    #5
    én is nézni szoktam ezt a xart:) Lana jó bula benne!
  • Tom3 #6
    Én néha.
  • I.C.ram
    #7
    Sliders sokkal jobb utána.
  • Solya
    #8
    Igenis ez egy jó sorozat...ezerszer jobb mint pl a csöpögös kb50ezer részes brazil sorozatok...
  • cseri001
    #9
    Szoktak mostanában ÚJ RÉSZEK lenni? Vagy azt adják, ami már volt egyszer?
  • cseri001
    #10
    Mert régen szerettem, mindig néztem...
  • shaba23 #11
    Nemtom ezek új részek-e.
    De asszem, hogy nem.
  • shaba23 #12
    jól megnéztem megint :)
  • KG21
    #13
    Ezek bizony új részek. Régen csak a tornádósig volt, de most folytatták, ez már a 2. évad.
  • kritikuss
    #14
    Imádom ezt a sorozatot. Nem tudja valaki, hogy a film bevezető zenéjét ki játsza??? No és ha valakinek meglenne, az lenne a csúcs??? Kösz a választ.
  • Solya
    #15
    Azt hiszem h ez
    az...még nem hallgattam bele...
  • Solya
    #16
    De ez jobbnak tűnik...
  • KG21
    #17
    mondja már el nekem valaki, hogy mi történt a tornádós résznél amikor Lanát felkapta a szél. 2 részes volt, és a 2. részt pont nem láttam. Azt gondoltam Clark majd biztos megtanul repülni, de úgy tűnik azóta sem tud.
  • kritikuss
    #18
    Kösz a link címeket, de sajna egyik sem üzemel, nem lehet sem meghallgatni, sem letölteni azenét!!
    Tudsz valami más helyet???
    Előre is köszönöm
  • Solya
    #19
    Próbáld meg akkor azt h ezen az oldalon a search részre beírod "Save me"...ekkor lentebb megjelennek különböző mp3ak...köztük amit keresel.
  • The Hedgehog
    #20
    Nincs meg valakinek véletlenük a 3. széria? Nagyon kellene...!
  • winnie
    #21
    a nagy része tölthető innen
  • bias
    #22
    az az epizód már adásba ment, amikor a család háza levegőbe repül?
  • winnie
    #23
    asszem nem. miért?:)
  • bias
    #24
    nem is tudom, mer' én már láttam. :))))))))
    uncsi volt. ROTFL

    bias.
  • winnie
    #25
    nem tudod, hogy csináljátok majd a 3. évadot is?
  • bias
    #26
    most megfogtál. nem volt az epizódoknak évad-száma, csak annyi, hogy 43-44. A 44-esben az egyik föci meghal. :)))))

    bias.de.Gec.
  • winnie
    #27
    az a 2x21 és 2x22. a 3. évad vége még érdekesebb lett:)
  • xido
    #28
    egyszerű...egy évad 22-23 rész...szorozd fel:D
  • bias
    #29
    húha, le vagyok maradva. megyek a kollégákhoz konzultációra.
    :)))
  • Camie
    #30
    Hey all! Még új vagyok!
    Imádom a Smallvillet! Amcsiban megnéztem anno a második seasont teljesen, a harmadikat is ismerem! Clark Kent csodás pasi! Chloe meg aranyos, kár hogy nem ők jönnek össze.(
  • winnie
    #31
    mondjuk így, hogy eddig még nem jöttek össze
  • Camie
    #32
    nem is fognak, tudom:D
  • winnie
    #33
    nem tudhatod, hajnalka:)) nincs vége még a sorozatnak
  • Camie
    #34
    Hajnalka? nem vagyok hajnalka....és hidd el tudom, biztos forrásból, sosem jönnek össze!
  • winnie
    #35
    és hidd el tudom, biztos forrásból, sosem jönnek össze!

    :))) még a sorozat írói sem tudják, hogy mi lesz a köv 10. részben, mivel még csak 5 rész forgott le a 4. évadból, úgyhogy ennyit a 'biztos' forrásról:)))
  • Camie
    #36
    5 rész forgott le....de többnek van megírva a tartalma, és hjidd el voltak annyira következetesek hogy azért iylen infokat elmondanak!
  • winnie
    #37
    :D olyan nincs, hogy tartalom. storyline van ugyan + 8-10 író, aki jönnek majd ötletekkel (amit elfogadnak, azt meg páran megírják, aztán leforgatják a legjobbat) és az egyes részekben minden lehetséges (az viszont biztos, hogy hosszútávú elkötelezettséget nem írnak bele, hiszen annak nem lenne értelme).
    nyilván nem lehet sokat előregondolkozni, hiszen a november sweeps-nél szokott eldőlni, hogy az évad többi részére is megrendeli-e a warner a smallvillet (mondjuk a csatorna egyik vezető drama-ja, szóval nem hiszem, hogy lelőnék, pláne nem év közben). lényeg a lényeg nem gondolkoznak, mert nem is gondolkozhatnak nagyon előre.
  • Camie
    #38
    Nézd, pl. még javában a közepén járt a harmadik season és már tudni lehetett hogy egy főszereplő kifog szállni, azért ruomorok nagyon gyakran jönnek! Mindegy a lényegen nem változtat, sajnso nem fognak összejönni!
  • traXion
    #39
    Mért fontos az, hogy összejön Hose Armando Esmeraldaval vagy sem? :D
  • winnie
    #40
    ez annyira lealacsonyító. mármint így vitatkozni. rúmörök, persze... én meg 'biztos forrásból' tudom, hogy összejönnek. erre mit mondasz? ez egy tinisoap, ahol idővel mindenki mindenkivel össze fog jönni. nyilván hosszabb időre senki sem lesz senkivel, mert akkor oda a lényeg.