34414


asdad.png




Grazie di tutto 23... per sempre un mito per me!
  • Matthewpamer
    #1
    FORZA INTER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    inter hivatalos magyar honlapja
  • ricsi1
    #2
    forza roma:P
    ide sem ír sok nter drukker:D
  • zaki
    #3
    hm, elég szép gólt lőtt most a Perugia ellen Adriano...
  • ricsi1
    #4
    hm..2-2?
  • Matthewpamer
    #5
    2:3 :D
  • Matthewpamer
    #6
    jaja.de a 2. is szép volt
  • #7
    Meglepetésre nincs ott a Marseille elleni keretben sem Christian Vieri sem Marco Materazzi. Az előbbinek nem múlt el a fejfájása és futás illetve mozgás közben erős fájdalmai vannak. Materazzi pedig a Perugia meccsen sérült meg ezért nem lesz ott a visszavágón.
  • Matthewpamer
    #8
    ja
  • Matthewpamer
    #9
    vierit nem sajnálom csak materazzit.majd recoba keverni fog.
  • #10
    Vierit fejbe dobták egy üveggel a Perugia meccs után, mikor mentek a buszhoz
  • Scholes18
    #11
    Az Inter egy lófasz!
    Leshetitek mikor adjuk Giggset!Mert soha nem lesz a tiétek!!
  • Matthewpamer
    #12
    ősszel már a san siro gyepén fog futkosni.
    inter gey lófasz?akkor az mu-ról nem szólok.
  • #13
    Az Inter egy lófasz!

    miért?:)
  • Matthewpamer
    #14
    az inter egy jó csapat,egy szar edzővel
  • Buddy
    #15
    az inter egy fura csapat......amikor látom őket, otthon mindig kikapnak

    de inkább inter, mint mu
  • Matthewpamer
    #16
    akkor ne nézd őket! :D
  • Buddy
    #17
    teljesen véletlenül egyébként, amikor úgy jobban megnézem, mit játszanak, az általában otthon van és kikapnak......lehet én vagyok az oka :)
  • Matthewpamer
    #18
    jaja.azért ne nézd :DDDDD
  • Matthewpamer
    #19
    valakinek bejön az interhonlap-jánál a fórum?plíz nézze meg valaki,mert nekem: a lap nem jeleníthető meg
  • gercse
    #20
    nekem bejön
  • Matthewpamer
    #21
    ok,köszi
  • Matthewpamer
    #22
    vezetünk 1:0-ra recoba 33.percben lőtt góljával!!
  • Matthewpamer
    #23
    Megdöbbentő híreket hallhattunk percekkel ezelőtt. Christian Vieri -miután megtudta hogy nem lesz kezdő- úgy döntött nem megy el a csapattal a San Siroba, hanem inkáb edz, mivel neki 10-15 percet játszani egy meccsen nem motiváció... Aztán a körkapcsolásban azt láthattuk hogy Vieri a lelátón nevetgél Materazzival még a többiek játszanak...
    A döntést Vieri a következőképpen magyarázta a Telelombardiának. ½Engem nem érdekel az hogy 15 percre beállhatok a végén és talán lőhetek egy gólt. Én nem ilyen karakterű játékos vagyok, inkább itt maradon Pinetinában és edzek, majd a következő meccsen ha számítanak rám ott leszek. Nincs semmi bajom az Interrel, év végén úgyis leülünk Morattival beszélni. Zaccheroni? Nem vesztünk össze.
  • Matthewpamer
    #24
    2:0 Cannavaro
  • Matthewpamer
    #25
    Az Inter szurkolóinak elegük lett a sokadik Vieri ügyből. Miután megtudták hogy Bobo nem ment a csapattal (hiába várt rá a busz ő nem szállt fel), de a tribünön megjelent, csináltak egy hosszú feliratot ami nem volt éppen barátságos hangvételű. Ezek után elkezdték szídni a támadót, még Adrianot és Zaccheronit ünnepelték. Egy történet véget ért...


    asszem vieri jövőre már nem a san siroban lesz
  • #26
    Vieri nem ment el a csapattal
    Apr. 18. 15:24 -Milano- Megdöbbentő híreket hallhattunk percekkel ezelőtt. Christian Vieri -miután megtudta hogy nem lesz kezdő- úgy döntött nem megy el a csapattal a San Siroba, hanem inkáb edz, mivel neki 10-15 percet játszani egy meccsen nem motiváció... Aztán a körkapcsolásban azt láthattuk hogy Vieri a lelátón nevetgél Materazzival még a többiek játszanak...
    A döntést Vieri a következőképpen magyarázta a Telelombardiának. ½Engem nem érdekel az hogy 15 percre beállhatok a végén és talán lőhetek egy gólt. Én nem ilyen karakterű játékos vagyok, inkább itt maradon Pinetinában és edzek, majd a következő meccsen ha számítanak rám ott leszek. Nincs semmi bajom az Interrel, év végén úgyis leülünk Morattival beszélni. Zaccheroni? Nem vesztünk össze.


    szerintem nála már csak az a kérdés, h hova megy jövőre

    --A szurkolók Vieri ellen
    Apr. 18. 16:37 -San Siro- Az Inter szurkolóinak elegük lett a sokadik Vieri ügyből. Miután megtudták hogy Bobo nem ment a csapattal (hiába várt rá a busz ő nem szállt fel), de a tribünön megjelent, csináltak egy hosszú feliratot ami nem volt éppen barátságos hangvételű. Ezek után elkezdték szídni a támadót, még Adrianot és Zaccheronit ünnepelték. Egy történet véget ért...




  • Matthewpamer
    #27
    hát ja.jó lenne ha elmenne
  • #28
    remélem nem hozzánk (juve) jön
  • Matthewpamer
    #29
    dede :D
  • Matthewpamer
    #30
    Adriano ugyan nem lőtt ma gólt de a játékára nem lehet panasz. Ő így vélekedett a Vieri-ügyről. ”Megértem azt aki mindig játszani akar és ha nem így van akkor kicsit elveszíti a fejét. Szerintem tudnánk együtt játszani, ehez dolgozni kell és az edzőnek úgy dönteni. A meccs? Elégedett vagyok azzal hogy a szurkolók velem bántak ma, pedig nem is lőttem gólt bár jól ment a játék. De azért sokkal szabadabban érzem magam egyedül, nekem ez jobban fekszik.”
  • Matthewpamer
    #31
    A mai nap megérdemelt pihenőjét töltötte az Inter a tegnapi győzelmet követően. Javier Zanetti az Inter Channelnek nyilatkozott délután. ½Fontos győzelem volt a tegnapi. Ezúttal arra törekedtünk hogy a labdát a földön járassuk, szerencsére a csatárok jó játékának köszönhetően eredményesek is lettünk. Még négy meccs van hátra, de nekünk mind olyan lesz mint a mostani. Győzni kell, mert innen csak rajtunk áll minden. Készen állunk a végső sprintre!!!
  • Matthewpamer
    #32
    ½Végre sokkal jobban érzem magam!½ kezdte a mondanivalóját Fabio Cannavaro aki a Bologna meccsen ismét azt hozta amit várunk tőle. ½Gólt lőttem, már alig fáj a bal lábam, reméljük minden így fog folytatódni. A hátralévő 4-5 meccsen jól akarok játszani mert a mostani szakaszt én már az EB felkészülésnek tekintem. Az öt győzelem zsinórban semmit nem ér ha kikapsz a egy hónapon keresztük minden meccsen. Éppen ezért a célunk ennek a szép szériának a folytatása.½
  • #33
    INTER 13-0 GALBIATESE (félidőben: 3-0)

    Gólszerzők: Adriano 9', Kallon 24', 28', Cruz 42', 46', 63', van der Meyde 43', 48', Martins 50', 62', 67', Biava 51', 65'



    Vieri nincs sehol

  • Matthewpamer
    #34
    ez milyen meccs?
  • #35
    szerintem valami edzőmeccs :)
  • Matthewpamer
    #36
    tegnapi edzésen 1:1 lett a meccs,ahol az egyik csapatnál vieri,másiknál adriano lőtte a gólt.íme a lazio elleni keret:
    Goalkeepers: Alex Cordaz (71), Alberto Fontana (12), Francesco Toldo (1);

    Defenders: Daniele Adani (15), Fabio Cannavaro (17), Ivan Cordoba (2), Carlos Gamarra (24), Thomas Helveg (13), Marco Materazzi (23);

    Midfielders: Fabrizio Biava (29), Emre Belozoglu (5), Francisco Farinos (14), Cristian Kily Gonzalez (18), Giovanni Pasquale (26), Sabri Lamouchi (8), Okan Buruk (22), Dejan Stankovic (11), Javier Zanetti (4);

    Strikers: Adriano (10), Julio Ricardo Cruz (9), Mohamed Kallon (3), Obafemi Martins (30), Andy van der Meyde (7), Christian Vieri (32).
  • Buddy
    #37
    Lazio grande Lazio

    remélem nyernek
  • Matthewpamer
    #38
    0:0 lett :(
  • Matthewpamer
    #39
    zaccheroni megen varjált.ki kéne baszni a picsába
  • Matthewpamer
    #40
    basszameg.2:1 a leccének.kibaszott zaccheroniból elegem van már.össze-vissza varjál.