118
Ha a Sacred-et már végignyomtad...
  • shaba23 #1


  • shaba23 #2
    A fejlesztés vezetője Nagy Péter. Ő válaszolt a érdeklődők kérdéseire.
    Cégünk ez évben alakult. Gyémánt bányászaink Szlovákiában vésik a követ, menedzserünk pedig Németországban pókerezi el a fiúk által bányászott kincset. Létszám: egy szál pókermenedzser, egy deka programozó, 2 db 3D grafikus, egy kanál 2D grafikus, egy csipet dizájner és egy tál forgatókönyvíró. Mindenki öreg rókaként nyomja az ipart.

    Edzsimünk már féléves, de úgy istenigazából júliusban markoltuk meg a szeneslapátot.
    A Cult történetéről csak ennyit:
    "... Egyszer volt, hol nem volt, hogy egy messzi, messzi világban - amelynek neve legyen Cult - az emberek azzal szórakoztak, hogy ítélőbíróság elé hurcolászták a vallásos embereket. A nép szerint az istenek elhagyták Cult világát, bosszúból a nép meg jól elfelejtette őket. Nem úgy ám a papokat, meg egyéb szentfazékokat! Ezeket jó szórakozás volt kinyúvasztgatni.
    Szóval Te éppen egy ilyen vallásos emberkét játszol, aki mesterével együtt gombászni megy ki a templomjuktól két dombnyira elnyújtózó legelőre. Kisvártatva visszatértek és látjátok ám, hogy az egész templom földig van rombolva. Megszaporázzátok lépteiteket, - röpködnek a gombák kosaraitokból, - és mikor beléptek a kapun, látjátok, hogy szerzetes testvéreitek lefeküdtek pihenni, mert nagyon elfáradtak, miután a körülöttetek ugrabugráló, soha nem látott szörnyek kissé halálra marcangolták őket.
    Mestered hirtelen "zavart érez az erőben" :] és leszalad a pincébe. Sírva jön elő, és nagy nehezen eldadogja, hogy eltűnt a hiperbrutál, póverful, Szent Ereklye, amely nagyon mágikus volt.
    Annyira fontos neki ez a szent ereklye, hogy megfeledkezik a finom, gőzölgő gombalevesről, amit megfőztél, míg őkelme lent rohangált a pincében, és mivel Te már amúgy is befaltad majdnem az egészet, felkerekedtek, hogy megkeressétek az irtózatos hatalmú Szent Ereklyét."
    Egyedül fogsz kalandozni a játékban.
    Karaktergenerálás hál istennek lesz.
    Képességeket és szakértelmet választhatsz magadnak.
    Valós idejű lesz a harc, tehát a feléd hajított malteres vödör addig repül, míg meg nem nyomod a SPACE-t, csakúgy, mint a BélaGézában (Baldur's Gate).
    Nem lehet pörgetni a kamerát - lévén előre renderelt a háttér - , lehet viszont zúmolni. (ráközelíteni madártávlatból a terepre)
    Egyenlőre nincs szerződésük kiadóval.
    [Hardwired]
  • shaba23 #3
    Jellemzők:
    alacsony polygonszámú – értsd: picike – modellek a karakter, NPC és szörnyábrázoláshoz
    mozgó fényforrások és táncoló árnyékok
    hardveresen gyorsított tűz, füst, villám és vízpára effektek
    extrém finom ZOOM és a motion blur (siető tárgyak körvonalait mossák)
    3D tükröződések az épületek, tárgyak felületén
    16 és 32 bites textúra optimizáció
    Felbontások 1600x1200-as magasságokig
    Előre renderelt hátterek.
    Aktív időjárás, váltakozó éjjelek-nappalok, Rywennya fantasy világát bearanyozó, elképesztő globális 3D mágiaeffektek.
    100 varázslat, 24 skill, PERK-ek tucatjai, 50 pálya és még sok más, talán Pöttyöskörmű Teknősbéka Farm..vagy ilyesmi vár rátok
  • traXion
    #4
    hát...
  • Botond #5
    ha csinálnak vmi rendes storyt még jó is lehet,na meg ha 2 év múlva adják ki,mert ma még elmegy ez a grafika,de 1 év múlva is loller lesz ^^
    majd meglássuk
  • HuAn82
    #6
    "hiperbrutál, póverful, Szent Ereklye, amely nagyon mágikus volt."+ a "malteres vödör"
  • shaba23 #7
  • shaba23 #8
  • shaba23 #9
  • cyrus 999
    #10
    sztem naon jónak tűnik! most nyomom a sacredet! remélem ezis jó lesz
  • grebber
    #11
    Én a Dungeon Siege-ot nyomom.De nem tünik ez sem rossznak.
  • grebber
    #12
    Kult: Heretic Kingdoms GOLD!!!!!
  • Solid Snake
    #13
  • KH
    #14
    valaki nyomja majd? nem akar nekem segíteni? ;-)
  • KH
    #15
    Hali, elindítottam a Kult aloldalt is az rpgvault.hu-n, kinn van a tennap megjelent RPGDot preview fordítása

    ismét kérdezem, nem akar valaki segíteni?
  • KH
    #16
    a letölthető demót próbálta már valaki? (nekem oprendszer miatt nem fut :-/ )
  • dikki*yysw
    #17
    Kigyütt
  • dikki*yysw
    #18
  • dikki*yysw
    #19
    Hehe :D
  • grebber
    #20
    Leszedjük azt kiprobáljuk :)
  • dikki*yysw
    #21
    Ja, de még nem látom sehun.
  • grebber
    #22
    Én se nagyon sehol, torrentes oldalakat és megnéztem.
  • st4n
    #23
    wco
  • dikki*yysw
    #24
    Van már torrent is.
  • Mr.Macho
    #25
    off:
    mi az a torrent? egyre több helyen látom, hogy ezt írja mindenki.
  • dikki*yysw
    #26
    ez
  • Tatyla
    #27
    Éjfélre lent van! Próba holnap!
  • KH
    #28
    valamelyikőtök nem írna az oldalra valami élménybeszámolót, értékelést? ne adj isten tippeket? leírást?
    esetleg elküldenétek a teljes manualt?
  • CalebJoe
    #29
    10 perc játék után hát nem is tudom a Sacred után gyenge próbálkozás, de azért tetszik jók lettek a hangok. Grafikailag se a legjobb, de azért játszható.
    Valami katedrálisba mentem be ott volt egy lezárt láda úgy lehetett kinyitni, hogy átváltottam álomvilág módba (lenti kép amikor megnyílik a föld), akkor valami fura szellemek jöttek, kicsit olyan mint a soul reaver-ben.
    Van egy mestered akihez vissza lehet menni tölteni meg pofázni vele. A képekről ítélve változatos helyszínek lesznek benne.
    Mondom ez csak 10 perc játék után jött le.
  • Lacc
    #30
    Akkor majd irj még róla a valamit, mert eddig a képek alapján nagyon gyengécskének tűnik.
  • dikki*yysw
    #31
    Szerintem meg a képek alapján egyáltalán nem tűnik gyengécskénet.

    Azt írják róla máshol, hogy bár nincs multi, egész jó játék.
  • Sheltem
    #32
    Na így 1.5 óra játék után ami lejött:
    Összetettebb mint a diablo2 viszont egyszerübb mint a baldurs gate2 valahol a 2 között van. Általában nincs a karakter teleszórva küldetésekkel 1 van + főküldi de az az 1 sem bonyolult megmondják mit hol keress mit csinálj. Nekem elsöre bejön de rpgt csak 1-2 nap után lehet igazán megitélni.
  • Tatyla
    #33
    Ez eddig jól hangzik!
  • lwb
    #34
    ez rpg vagy diablo-klón? eddigiek alapján nem világos nekem.
  • Sheltem
    #35
    2 között
  • dikki*yysw
    #36
    A hátterek kézzel rajzoltak, elsőre lehet nem tűnnek high-end grafikának, de szépek, és _nagyon_ hangulatosak.

    De mivel én nem szeretem az RPG-t, nem játszom vele :) most mentem még csak át dreamworldbe.
  • lwb
    #37
    aha. kösz. mengézem, de ha nagyon diablos, akkor uninstall.
  • Tatyla
    #38
    Hogy kell átváltani az árnyék világra? Nektek is szakadozik a hang és néha a mozgás?
  • CalebJoe
    #39
    Nem inkább álom világra?
  • Tatyla
    #40
    De bocs!