10
Apollo P2100U nem fog
  • Falconer
    #1
    A következő lenne a problémám:

    Van egy Apollo P2100U színes tintasugaras nyamtatóm, ami új patronokkal sem nyomtat semmit. Három oldal lett vale nyomtatva, utána elszállt. Ezután leszedtem hozzá a legújabb drivert, de még a próbanyomatnál sem ír semmit, csak a fej mozog és tekeri a papírt, egyáltalán nem fog. (és nem felejtettem a patronon a védőfóliát)
    Mi lehet vele a gond? Ha van valakinek ötlete, az írjon.
    Előre is köszönet
  • Balli
    #2
    Problémát nem a témacímben kell megírni
  • Balli
    #3
    bocsi :)
  • Falconer
    #4
    A cím a tartalmat tükrözi, jelen esetben ezt.
  • Taranov
    #5
    Sokféle probléma felmerülhetett, velem is volt ilyen Lexmark nyomtatónál. Ott először beszáradt a tinta, aztán elromlott a papírbehúzó mechanikája, aztán pedig lecseréltem a nyomtatót egy hp laserjet 1000-re.
    De egyébként írtad, hogy új patron. Akkor nem a patron száradt be.
    Szóval valami más lehet a gond.
  • Taranov
    #6
    Nem tudom, hogy ezt honnan veszed :)
  • Botond #7
    gondolom a moderálási alapelvek című épületes eposzból ^^
  • Balli
    #8
    Vicces vagy
    Nézd meg a kettes hozzászólást.
    Próbáltam én is okosfiú lenni, hát nem jött be
    De ha megnézed az 1-es s 2-es hozzászólás ugyanabban a percben lett irva tehát amikor én írtam akkor még nem volt egy hozzászólás sem, tehát nem volt elegendő információ a problémához s az a kicsi is a címben lett leírva, amit gondolom nem oda kell. De mire beírtam eme meggondolatlan hülyeségemet (amit már nagyon is bánok)addigra az már csak a 2. hozzászolás volt s Falconer barátunk meg is írta szépen ahogy kell a hibát.
    Ezutón szeretnék Falconertől bocsánatot kérni, s remélem megoldást talál a hiba orvosolásához.
    Én meg több ilyen meggondolatlanságot ígerem nem teszek
    Sorry
  • Falconer
    #9
    Oké, el van felejtve.
  • ArsenalForever
    #10
    Helósztok! Én nemrég vettem bele egy újra töltött patront, beraktam és beégett a patron feje, mikor füst szag volt akkor vettem észre. Azóta kicseérltettem a faszival adott egy eredetit, de mikor bekapcsolom a nyomtatót berakom a színes mellé aminek eddig semmi baja nem volt nem húzza vissza a patronokat, sőtt ugyan úgy villog az a sárga gomb :S
    Valaki tud valami segítságet?