26
Onimusha Blade Warriors
  • musha
    #1
    Lusta dög krekkerek, már tegnap megjelent, és még híre-hamva nincs :(
  • Sadun Tryst
    #2
    ez hülyeség, havernak megvan. asszem 4 CD. csak az vele a baj, hogy japán! :D
  • musha
    #3
    oké, én az amerikai verzióról beszélek. japánul sajnos nem tudok. szóval nem hülyeség.
  • Sadun Tryst
    #4
    amerikai verzió is már 100 hogy van. csak körül kell nézni DC-n...
  • Sephi
    #5
    De ez milyen jatek baszus?
  • aabyssx
    #6
    Adott egy (kisebb) pálya és 4-es csépelitek egymást, mint az állat az Onimusha 1-2 karaktereivel. Ennyi.
  • Neme.
    #7
    Wow, csak nem ilyen Crash Bash szerű stuff? Kell. :)
  • aabyssx
    #8
    Olyan, mint a Power Stone Dreamcast-re, vagy a Super Smash Brothers GC-re.

    Crash Bash? Azt nem ismerem.

    SZVSZ ezek a tipikus primitív konzolos játékok. Semmi történet, semmi összetettség. Gyepáljátok egymást pár órán keresztül (szólóban 10 percen keresztül), majd kidobod a kukába, mert nincs több tartalma.
  • Sephi
    #9
    Na varjal. Nekem a power Stone az egyik kedvenc jatekom volt. Aszondod olyan mint az? Ugyertem szabadon lehet rohangalni 1000-el?
  • musha
    #10
    nem értelek. szerinted minden konzolos játéknak kell történet? akkor mondjuk a sport játékok alapban ki vannak nálad lőve meg még rengeteg dolog.
    szerintem egy kalandjátéknak/rpg-nek illik sztorival rendelkezni, de egy nem titkoltan gyepa-játéknak mi a francnak?!?!? attól még lehet összetett, meg szórakoztató is.

    nem értem soha ezeket a játéktípus gfikázásokat. ha nem szeret valaki egy műfajt, akkor minek nézi a topicját?
  • aabyssx
    #11
    Szabadon? Hát (mint ahogy írtam) egy kis terepen lehet rohangálni össze-vissza, ugri-bugrizni meg ütni a másik három játékost mint az állat, amíg el nem fogy az energiájuk.
  • musha
    #12
    dc-ről kurvaélet hogy nem töltöm le
    1: mert általában nincs fent
    2: ha fent van, akkor se nagyon tölthető
    3: ha tölthető, általában akkor is lassú
    4: amíg nincs fent az nforce-on, addig erős kételyeim vannak affelől, hogy bárhonnan megszerezhető.
  • aabyssx
    #13
    SZVSZ az ilyen játékok játékterembe valók, ahol odamentek ketten, kevés összeggel ütitek a gombokat 5 percen keresztül, majd azt mondjátok, hogy "ejj, ez jó volt" és odébb álltok.

    Én nem adok ki 15e-et, hogy 1 óra után a polcrategyem...
    ...ha valaki ezt élvezi, hát tegye.

    "sport játékok"

    LOL

    "minek nézi a topicját"

    Onimusha a címe (ami azért egy kicsit(!) másról szól).
  • musha
    #14
    "az ilyen játékok játékterembe valók"
    LOL

    "Én nem adok ki 15e-et, hogy 1 óra után a polcrategyem..."
    én se :)

    "Onimusha a címe (ami azért egy kicsit(!) másról szól)"
    Nem, ennek Onimusha: Blade warriors a címe, és ez a gyepálásról szól.
  • aabyssx
    #15
    "én se"

    ...
  • Neme.
    #16
    Crash Bash egy multitap-os PS1-es játék, nagyon jól el lehetett vele szórakozni. Most PS2-re is keresek ilyen 4-playeres dolgokat, de igazából a Champions of Norrathon kívül egyelőre nem találtam semmi értelmeset.
  • Sugam
    #17
    Az Onimusha 3 topikomban raktam be róla néhány képet!
  • musha
    #18
    na végre megjelent :)
  • Sephi
    #19
    Szal egy palyan negyen rohangalnak egymas utan?
  • musha
    #20
    mindenki, akit érdekel nézzen el az 576.hu oldalára, keressen rá, van ott néhány ingame video.
    ja és amúgy a kis ügyesek hatszázegynéhány megába besűrítették az amúgy 4,366 GB-os image file-t.
    ez csak azért jó, mert ma éjjel már ki is próbálom :)
  • Sephi
    #21
    vigyazal ezekkel a eros suritesess imageokkal! mert majd arra ebrredel hogy mar jaccod egy oraja es spontan kivag a menube :)

  • musha
    #22
    volt már egy-két ilyenhez szerencsém és eddig még semmi probléma nem volt.
  • Sephi
    #23
    Nekem anno a soul Calibur 2 -esnel volt ilyen hogy egy szerencsitlen 650-be beleraktak 4.4 gigat :)
  • musha
    #24
    tökéletesen működik.
    viszont kicsit mást vártam. azzal nincs bajom, hogy egyszerű gyepa, viszont összesen 10 pályán kell mindössze végigverni az ellent, nagyjából fél óra tiszta játékidő alatt. ez nem sok. oké, össze lehet gyűjtögetni különböző fegyvereket, meg tárgyakat, ezáltal a többszöri végigjátszás során egyre erősebbek leszünk, de akkor is kurva rövid a játék. multiplayer módot még nem néztem, lehet, hogy úgy hosszabb távú élményt nyújt, nem tudom. amúgy szép nagyon, meg minden, csak rövid :(
  • musha
    #25
    kicsit túlzás volt az a 10 pálya, új karakterrel nyomva más pályák is vannak!
  • misi9
    #26
    Saomanoske fogságba kerül. Van 1 társa, 1 csajszi, és feladványt kell megoldania. 1 virágforma több réxre van vágva. Sikerült összeraknom a virágfigurát, mégse történt semmi. Mi lehet a gond?