37
.:A zenetelefon:.
  • M@TriX
    #1
    99%, hogy lesz egy Nokia 3300-om, az amerikai verzió, azaz teljes alfanumerikus billel, ahogy az 5510-es is kinézett. Azt szeretném megkérdezni, hogy lehet-e magyar menüt rátölteni. ha igen, hogy stb., megoldható-e.
    Ha nem annyira nem gáz, csak érdekelne.

    Még az a kérdésem, hogy egyeltalán a behozott telefon működni fog a helyi hálózaton?
    Ugyanis amit be akarok hozni az 900/1800-as az jó nem? Vagy mást is kell figyelni?
    Tudom, hogy van 850/1900-as az nem lenne jó ha jól tudom.

  • Pyx #2
    900/1800as hálozat biztos müködni fog :)
  • M@TriX
    #3
    kösz, ha esetleg amit hoznak mégis 850/1900-as, azt meg lehet bütykölni, hogy működjön itthon is?
  • cSuwwi
    #4
    ha amerikai verzió, akkor nembiztos hogy menni fog? amerikában 1900-es a hálózat.
  • M@TriX
    #5
    azt tudom, hogy amerikában 850/1900 a standard, de láttam olyan telót amcsiban ami 900/1800-as, ha olyat hoznak az működhet nem?
  • M@TriX
    #6
    de itt MO-n nem 1900-as. ;)
  • Taranov
    #7
    Ha olyat hoznak, működni fog, ha viszont 850/1900-asat hoznak, akkor nem fog működni.
    Persze ha nem ragaszkodsz a 3300-hoz van olyan telefon is, ami 900/1800/1900-as.
  • DePreSsZYo
    #8
    Pfföj de rusnya :D
  • M@TriX
    #9
    ebben a színben igen, de nézd csak meg így:

  • M@TriX
    #10
    A Nokia Hu. szerint nemn lesz kompatibilis a magyar hálózattal így ilyenem lesz, ez is tud mp3-at, az a lényeg:



    aMÚGY MIÉRT NINCS AZ sgN MOBILFÓRUM? ;) (Caps lock. ,))
  • Adam5
    #11
    én 5510-est veszek csak az mp3 miatt veszem azt
  • Adam5
    #12
    ez milyen teló?
  • szacsi
    #13
    hujjdekurva ronda...en inkabb veszek egy sima memoria kartyas mp3 lejtszot...
  • M@TriX
    #14
    nekem most az van, de már elég leharcolt. ;)
  • M@TriX
    #15
    de én azért akarok mp3-as telót, mert szeretek mp3-at hallgatni viszont azt nem szeretm, ha csörög a mobil és csak én nem hallom. ;)
  • M@TriX
    #16
    Motorola A920
  • szacsi
    #17
    akkor majd rezeg :)
  • M@TriX
    #18
    én amúgy is utálom a telcsörgéseket így nekem vagy 1-esen vagy csak rezgőn van. ;)
    De akkor meg bennt a fülhallgató, mobil rezeg, kiszedni a hallgatót mobil előszed, stb. ;)

    Így meg zene hallgat mobil rezeg, headset megnyom és duma, lekapcs és zene tovabb. ;)
  • szacsi
    #19
    te tudod ;)
  • Adam5
    #20
    "Így meg zene hallgat mobil rezeg, headset megnyom és duma, lekapcs és zene tovabb" ezt 5510-el nem lehet megcsinálni?
  • szacsi
    #21
    aztat má elnyűtte
  • szacsi
    #22
    vegyél 6620-ast...abba mán ugyszint sztereo hangchip van 2× akkor memoriaval
  • M@TriX
    #23
    hát jól "hang"zik, de nem tetszik a kinézete. ;)
    bocsi, én mielőtt vásárolok, bele kell szerelmesedjek abba amit szeretnék. Csak azért mert jó még nem veszem meg.
    Viszont ha valami megtetszik még akkor is megveszem ha 1 hónapig nem eszek. ;)
  • M@TriX
    #24
    jah, de már midnenki azt mondja nekem, hogy égő telcsi.;)
    Amúgy nekem jó mert tuningoltam egy kicsit, feketeére festettem és kék LCD-t pakoltam bele, szóval nekem tetszik, de már haldoklik szegénykém.
  • szacsi
    #25
    hmmm...szerintem ez még rondább. ugyan olyan, mint az 5510 :)

    én mondjuk valahogy utálom az összes teknikai kütyüt, pedig van egy pár a tulajdonomban...
  • seAke
    #26
    Akarok venni egy 3300-t és nem tudom mennyit ér...
    Hol lehet használtan venni?(ez mehet privibe nyugodtan)
  • M@TriX
    #27
    ahogy tudom erre mifelénk használtan is még 45-50 körül van.
  • szacsi
    #28
    figyu, egyet nem értek: a 6620 szerinted rondabb, mint amit beszurtal ide legutobb????
  • M@TriX
    #29
    nem, de én most a nagy kijelzőre vagyok bekattanva. ;)
  • szacsi
    #30
    mert annak nem nagy????
  • M@TriX
    #31
    nem teljes testes:

  • szacsi
    #32
    na jó, hagylak...ez akkor is jobb :)
  • szacsi
    #33
    z a motorola fele akkora, mint ez, ugyhogy sztem nem nagy a kulombseg
  • Flamer
    #34
    az enyim nem igy nézki ..
  • Flamer
    #35
    hol lehet rá yókis cuccokat csorni?
    meg pc suite mérnem ismeri fel? :|
  • lampard99
    #36
    hello nem tudja valaki hogyan kell zenét lejátszani folyamatosan nokia 6600-val?
  • Armagedown
    #37
    Ezek voltak a jó, strapabíró mobilok, bármit kibírtak