29
Phantasy Star Online Dreamcast-on
  • Tibre
    #1
    Hi.Érdekelne,hogy van e magyar scene-je ennek a játéknak DC-on illetve elegendő e modem az online mókához vagy elő kell fizetni,hogy neten játszhassak?
  • Tom3 #2
    Dreamcast-es MMORPG?
  • Tibre
    #3
    jah afféle,de lehet offline-ban is játszani,viszont első sorban online-ra lett kitalálva
  • Seth
    #4
    Én azt olvastam, hogy nem előfizetéses, meghogy csak eredeti játékkal müxik,mert van hozzá egy login kód a dobozában.
  • Tibre
    #5
    az ugye működik,hogy adsl modemet összekötöm dc-vel és akkor nem kell szórakozni a beépített modemmel?
  • Seth
    #6
    Hát passzolok
  • duc
    #7
    Laza-t kellene kérdezni, ő tolta komolyabban a gamét még a DC-s időkből, de mostanában nemigen jár erre ("PC-s játékoknak leáldozott" topicban talán)
  • aabyssx
    #8
    A PSO ver 2.0 már asszem időszakos volt. (Nekem ebből másolat volt és el sem indult.)

    A PSO ver 1-hez viszont nem kell más, mint egy eredeti verzió (azon rajta van a kód is) és a telefon mazzag'.

    Broadband tapasztalataim nincsenek. De a DC-hez létezett külön broadban adapter (amit viszont csak néhány játék támogatott).
  • Tibre
    #9
    hm,és akkor mi van a GC verzióval?Ott kijött egy episode 1 and 2 verzió,lehet,hogy azért is fizetni kell?
  • aabyssx
    #10
    DC-n játszottam vele. A GC-s változatról semmit sem tudok.
  • Tibre
    #11
    és mennyire rpg jellegű?egy kezdő rpg-s is elboldogul vele?(a harcok real timeban mennek és nem körökre osztottan ez mondjuk bejövős)
  • aabyssx
    #12
    Semmi bonyolult. Ez egy lövöldözős és hentelős játék.
  • Adi
    #13
    Tibre: Én ps2-őn nyomom neten. Háát az nfsu-t és nem vmi lagmentes. Nehogy azt hidd, hogy lagmentesen fogsz játszani. Bár gc-n nem tudom, hogy mi a pálya. De nálam a ps2-őn ugrálnak a kocsik melletem. Az út nem csak a többi játékos ugrálgat. Egyszer azt láttom, hogy első vagyok és a másik pillanatba pedig már 3 lettem. 1 mp telt el! És még azt se láttam, hogy megelőztek. Úgy, hogy én még lettetem a konzol netről. De majd még kiprobálom a rainbow six-et kiváncsi vagyok, hogy az is ilyen lagos lesz-e!
  • Adi
    #14
  • Tibre
    #15
    Csak az a baj,hogy az nfsu-nak semmi köze a phantasy star online-hoz.Itt,ha kicsit visszaolvasol fizetni kell vmennyit ahhoz,hogy multizhass.Ráadásul itt nem adsl-el rendelkező userek szerverén játszasz főleg,hanem a Sega által fenntartott masszív szervereken gondolom(különben miért kéne fizetni?) és így a lag is ki van zárva,bár ez a játék netkódjától is függ.
  • Adi
    #16
    Én nem maga az nfsu-t akartam kiemelni hanem azt, hogy ne ne lepődj meg ha laggal fogsz találkozni.
    Bár, hogy ha fizetni kell akkor valószínű, hogy nem fogsz. Csak a konzolnál kicsit kezdetleges ez az internetes dolog!!
  • Adi
    #17
    Hát igen a netkód... :)
  • Oldern the 1st
    #18
    A Pso volt a legtöbb gamer által játszott konzolos online játék, egészen az FFXI megjelenéséig, úgyhogy nem hiszem, hogy sok gond lenne a laggal.. Amúgy a dc verzióval asszem már nem lehet online játszani (nincs szerver... de készül egy amatőr szerver) de ez nem biztos :)
  • Tibre
    #19
    csak a Sega szervereit lötték le,user csinálhat szervert,ha jól tudom
  • Adi
    #20
    Aham.. ha te mondod..
  • Freeeee
    #21
    En DC-n nyomtam 600 orat online(Lazaval),meg az elso resszel.A Sega szerverek mar reg nem mennek.GC-n ill.X-Box-on viszont lehet jatszani.A jatek arahoz hozza kell adni egy kb 8 euros havi dijat(Hunter Licenc),de ugy olvastam egy site-on,hogy itt sem tudtak kikuszobolni a csalokat,es ez elegge megoli a jatekelmenyt.Itt vannak infok:www.Bluerappy.com .Ez egy Francia site,de biztos van Angolnyelvu is valahol.
  • JonasSandor
    #22
    Holnap megis jelenik végre itt is hány órakkor aktiválódik?
  • JonasSandor
    #23
    68.81 gigát foglal de gépigényét nem rakták ki.
  • JonasSandor
    #24
    Röhej hogy megjelent a játék azt gépigény nuku loool.
  • JonasSandor
    #25
    Most rakták ki csak kenyérpirítón is elfut, annyit változott hogy 70 gigát kér meg win 10 only lett.
  • JonasSandor
    #26
    5-én jön steamre lehet készülni. Már 80 giga.
  • JonasSandor
    #27
    Lehet tolni itthonról is.
  • 2Dkun
    #28
    Sziasztok, az új pso2 New Genesis ship 2 szerveren van egy alakuló magyar közösség. Ha bári szeretne csatlakozni játékon belül megtalál Qeiswen néven vagy discordon Pite#2517 felhasználón : )
  • JonasSandor
    #29
    Ezt a 2-dik részét toljátok még?