24
Szal...
  • Sephi
    #1
    Most neztem a hiradot.

    Legalis az mp3 europaban :)

    Le lehet tolteni barohnann , lehet gepen tarolni lehet cd-re megirni es foleg lehet erdetirol ripelni.

    Csak ha profitot szerzel belole akkor illegalis. De egybkent hurra!!
  • Dani20
    #2
  • Taranov
    #3
    ász!
  • Dani20
    #4
    tökalsó!
  • O0D:
    #5
    wow.
    akkor a p2p hálózatokon is legális a biztonsági másolat ripp terjesztés???
  • gyraph
    #6
    A terjesztes nem legalis semmikeppen, bar P2P-rol nem volt szo, azt megis megemlitettek, hogy meg akkor is legalissan nalad lehet a cucc, ha illegalis oldalrol toltd le...Barati torveny.
  • O0D:
    #7
    akkor így ez elég korrekt.
    az amcsik meg szívják a nagy büdös lóf*szt!!
  • cSuwwi
    #8
    Korrektül hangzik. Meglátjuk mi lesz belőle... :)
  • Sephi
    #9
    Ja ha igy haladunk lassan a jatekoknal es aztan a filmeknel is lehetne ilyet csinalni! Nem haragudnek meg :)

    Viszont az mp3 a legnagyobb karokozo aztan a filmekt es aztan a jatekok szal...
  • Taranov
    #10
    Nekik van pénzük megvenni.
    Olcsóbb ott a cédé, de 6× nagyobb az átlagkereset.
  • Taranov
    #11
    Én nem feltétlenül töltögetném a játékokat, én adnék ki pénzt a dobozért, használati utasításért stb., csak reális áron kéne adni. Mondjuk 2000/DVD (mint a DVD mellékletes magazinoknál) és 4000/játék.
  • robotnyk
    #12
    Hurrá. az összes krumpli-nudli nyáljóska akik a p2p betiltását, meg az mp3 letöltők megbüntetéséért verte a nyálát, tehet egy szívességet! :)
  • Punker
    #13
    ja akkor én is megvenném a játékokat
  • Dani20
    #14
    én akkor fogok örülni igazán ha a marihonalját is legalizálják,természetesen itthon.:PP
  • Gyiik
    #15
    ja, addig is szivhatjuk a fogunkat
  • Gyiik
    #16
    ja, meg ize, akkor lehetne ujrainditani legalisan a gyiikclassicsot is, nem?:D
    gyujtsunk ossze pizt egy szerverre:)
  • Dani20
    #17
    ti adjátok a pénzt bele,én meg a zeneanyagot
    :DDD
  • O0D:
    #18
    :DDD
    viszont a homiházasságot NE.
  • Dani20
    #19
    neee? hát akkor hogy fogok összeházasodni a gyiik-al?
    :DDDDD
  • O0D:
    #20
    Házasság nélkül nem megy ? :DD
  • Gyiik
    #21
    hazassagellenes vagyok:((

    probalkozz vinylnel eheh
  • Botond #22
    az usában az unióhoz képest?nemhogy 6x-osa,de inkább töredéke,az usában a lakosság 1/3a a létminimum alatt/közelében él,ez az unióban a töredéke például...az hogy billgates szakítja a legtöbbet,az nem vonja autómatikusan maga után,hogy mindenki annyit keres az usában,tavaly év végén adtak ki vmi listát,ahol az országokat a jólét alapján rangsorolják az uniós országok+japán+svájc+norvégia az első 18,19dik magyarország és az usa 24edik...

    boccs a sok offért ^^
  • Gyiik
    #23
    sok offert? BOCCS??? en allandoan szetoffolom a topikokat, megse bankodom miatta eheh
  • ThePartyFace
    #24
    Valami hivatalos forras van az uj torvenyrol?