15
MVP Baseball 2004 - Info?
  • FiReBoY
    #1
    Valami infót tud valaki?
    Úgy tudom PC-re is jön...
  • FiReBoY
    #2
    http://www.easports.com/games/mvp2004/home.jsp
  • zaki
    #3
    kijött...

    2004-03-10 MVP Baseball 2004 (c) EA SPORTS 85x15 MB DEVIANCE
  • LezLee
    #4
    Ja, a HDC-n már fönn is van. Lehet hogy kiprószálom, ha tok rá időt szorítani.
  • zaki
    #5
    nekem megvan a 2003, de még nem próbáltam ki
  • LezLee
    #6
    Húú, pedig én azzal sokat nyomtam. Csak kár hogy béna vagyok. Végig amatőrön nyomtam, így legalább tudtam nyerni :)
  • FiReBoY
    #7
    Nah? Van aki már nyomult vele?
  • Örm
    #8
    Ha valaki játszik ezzel a játékkal írja már le röviden, hogy mi a lényeg, mert bejön a játék csak nem tudok vele rendesen játszani.
  • grebber
    #9
    Na az a lényeg hogy üsd a labdát vagy dobd a labdát!
    A szabályok ugyanazok mint a valoságban.
    Neked csak figyelni kell mikor ütöd a labdát.
    Az a jó ha nagy az ütés mert akkor az embereid be tudnak futni.De az is jó ha ütés után lepattan a labda mert akkor is tudnak befutni embereid.CSAk el ne kapják mert akkor kiejti az embert aki éppen fut.
    A befutott emberek száma határozza meg a pontokat.

    Remélem érthető volt ha nem akkor bocs.

    Nagyon kira game ez én sokat nyomok majd ezzel az biztos.
  • csabóca27
    #10
    jaja,naon jó ,de annyira nehéz...1 hóünapoja játszok vele(CARDINALSSAL)de nemtok megverni I. osztályQú tímet:(
  • Thanatos
    #11
    2005-t probőálta valaki?
  • Thanatos
    #12
    ezekszerint nem nagyon... :)
  • Szabi DEMON
    #13
    én igen... és annak ellenére hogy az összes szabály tom nem tudok vele játszani
    egyszerűen nem tudom kiejteni az ellenfeleket, ha vhogy nagy nehezensikerül (kb 5-6 pont után) akkor engem fél perc alatt kiejtenek...:( Hogykell?
  • csabóca27
    #14
    a lényeg h amikor dobsz akkor tartsd nyomva azt ahová dobni akarod,nekem is ez volt mindig perrfectre nyomtam azt kaptam a HR-okat,szval pl balra akarod dobni akkor a 4-est nyomva tartod és úgy nyomod jobb esetben perfectre!
  • robb
    #15
    HY!
    Milyen a jaték, én baseballozok de még nem játszotam ilyen játékal, milyen jó??