12
közlekedési nehézségek
  • nemcsakfeel
    #1
    Nem szeretem az út kereszteződéseket mert könnyen elütik az embert a zebrán! Abból kiindulva hogy én se állnék meg egy gyalogos kedvéért, kerülöm a forgalmas helyeket!:)
  • Prank
    #2
    én meg nem szeretem a zsákutcákat, mert csak egy oldalról lehet megközelíteni őket:)
  • CSOCSO
    #4
    hat... nem jartam sok helyen eletemben.. mindossze2-3 szor voltam kulfoldon... kanari...olasz.. mind a ket helyen ha csak a fejed az uttest fele forditottad megallt neked a ferrari is hogy gyere setalj at.. de erdekes.. hungariba meg ledudaljak a fejed...
  • Taranov
    #5
    Én, ha útelágazáshoz érkezem, nem nehéz a választás. A zebrán haladok át, így nem vagyok akkora veszélyben, mintha nem a zebrán mennék át.
    Bár egy baj van: rövid ideig zöld a lámpa.
    Egyetértek egyébként Csocso kollégával, Olaszországban nekem is az volt a mefigyelésem, mint neki, ott megáll mindenki.
    Törökországban viszont még durvább, mint Magyarországon. Bár kevesebb a közelekedési baleset, mert ott tudnak vezetni, itt meg csak azt tudják, hogy hogy működik a duda.
  • Taranov
    #6
    Törökországban az megy, akinek jobb a kocsija. Vagy aki taxis.
  • DJ Skyline
    #7
    igen de ott tuti más az életvitel,nincsen úgy rohanás,stb...itt wazze még a Trabis is rohan...mindenki tép 1000-el a főúton ahol max 70km/h a limit...de vannak arcok akik 120,meg ilyenek...aztán beleszáguld az álllat 1 kereszteződésbe és paff...én kereszteződések mellett lakom pont! kapásból 2 vesz körül...bp egyik legforgalmasabb helye..igaz nem a legforgalmasabb,de a forgalmasak között alul van! :DD
  • szando
    #8
    jahh Törökországban nem szabad lelépni az úttestre mert úgysem állnak meg, és dudálnak mint állat.. még verebekre is, ha az úttesten vannak (tapasztalat) :D
  • szando
    #9
    dehogynincs rohanás ajjajj.. ott úgy nyomják neki az emberek, ha lehet mint az állatok
    bár a főutak kivételével ott minden út olyan kátyús, hogy örülsz ha hússzal tudsz rajtuk menni... legaláb nem kell fekvőrendőr :D
  • nemcsakfeel
    #10
    t.up
  • Myron
    #11
    t.up? én azt hittem ez a topic Medgyessy nyelvbotlásáról szól
  • Vlala #12
    van nálunk nem egy olyan kereszteződés, amelynél a jobbra kanyarodókat és jobb (na ezt hogy magyarázzam meg) oldali úton átmenni szándékozókat egyszerre engedi a zöld. Ilyenkor a gyalogosnak van elsőbbsége, de sok autós csak addig lát, hogy "zöld és gáz", rosszabb esetben "zöld, gáz és duda".