24
Hordozható kiskonzolok, avagy GBA SP vagy mi?
  • Sheltem
    #1
    Sziasztok!

    Visszanéztem 2 oldalnyi topicot, de nem nagyon találok olyat ahol részletesen elemeznénk, hol is tartunk ma és mit érdemes venni. Ha jól tudom most a 2 vetélytárs a GBA SP és a Nokia Ngage, de már hallani GBA SP2 ről is.. Mit érdemes most venni melyik a jobb? Vagy érdemes megvárni a GBA SP2t? Van infó valahol róla? Nem flamet akarok indítani a 2 tábor között csak véleményeket hallani...Előre is köszike
  • Dr DeViLKiNG
    #2
    Itt nincs szó versenyről... ngage ugy ahogy van szar (kicsi/kevés game/k*rva drága)
    Nintendonak ebben sokkal több tapasztalata háttere van, tehát alapból üt (és nem is annyira drága)
  • Dr DeViLKiNG
    #3
    Mármint képernyőileg kicsi.
  • Sheltem
    #4
    Értem...És mi az általános vélemény a SONY PSP ről ?
  • balu87
    #5
    az N-GAGE sztem se nagy cucc.
    az új N handhleld pedig nem SP2,hanem DS,azaz Dual Screen,két képernyős megoldás (érdekes)
    PSP lehet,hogy aratni fog,mert ha minden igaz,akkor írható lesz az adathordozója,a DS-é pedig sajna nem.

    Kár,hogy ez fogja a vízet a SONY malmára hajtani ismét!
    :((
  • Sheltem
    #6
    Akkor maradunk a GBA SP + flash kit megoldásnál...
    Mire a sony pspn lesz 1400 db játék mint gba SPn...Hát nem tudom...
  • balu87
    #7
    jah,a GBA+flash tényleg a tökéletes megoldás!
  • Anubys
    #8
    Én még egy ilyet is fogok rendelni valamikor:
    http://www.tapwave.com/product/index.asp

    Ugyan kevés rá a játék, de annál több az emulátor (SNES, NES, Megadrive, SCUMM, Atari ST...). Már csak emiatt is megéri... :)

    Ami az N-gage-et illeti, én már elég korán megmondtam, hogy halott. Sokan lehülyéztek emiatt. Jópáran vettek is N-gage-et. Ettől függetlenül úgy tűnik, nekem volt igazam... :)
    (akik meg lehülyéztek, buktak kb. 90rugót... :)
  • aabyssx
    #9
    "aratni fog,mert ha minden igaz,akkor írható lesz az adathordozója,a DS-é pedig sajna nem."

    Áááh! Ezt nem hiszem el!
  • aabyssx
    #10
    "Kár,hogy ez fogja a vízet a SONY malmára hajtani ismét"

    Véletlenül se hajtsa az, hogy a N még pletyka szinten sem próbálja technológiában felvenni a versenyt a PSP-vel!
  • aabyssx
    #11
    PSP pletyka:

    http://www.eurogamer.net/article.php?article_id=54734
  • Sheltem
    #12
    Én azt mondom 1400 játék nem semmi...Döntöttem GBA SP-t veszek! :) Csak ne lenne 40 rugó az a rohadt 256os kártya.:(
  • Anubys
    #13
    30, nem 40...
  • Sheltem
    #14
    A 256os kártya kábellel/szoftverrel? NEm hiszem :( 40 az sajna... A 128 as set kerül 30ba
  • AXE
    #15








    http://www.eurotel.cz/external/images/items/productsAndServices/fullPics/nokia-nGage_240x193.jpg

  • Anubys
    #16
    AXE-nak köszönjük a b.szott nagy képekkel történő fórumszétb.szást... :(((

    Sheltem: Itthon lehet, de külföldről... :)
  • barret
    #17
    még lehetne fokozni, bmp formátumban!
  • Anubys
    #18
    BMP formátumban, 15x felküldve, hogy ha valakinek esetleg nem jön le rendesen az egyik, akkor a többi 14 közül csak lejön... :)
  • Taranov
    #19
    Te nem vagy normális. Ezek nagy, de jóminőségű és normális fájlméretű képek, nincs itt szó semmilyen fórumszétbaszásról.
  • guardian hero
    #20
    Azért szólok, hogy az N-Gage kép amint épp a Red Faction fut igencsak meg van tunningolva, élőben nagyon nem így néz ki a játék.
  • balu87
    #21
    szevasz Mester!
  • Jimmy77
    #22
    Továbbra is érdekelne flash kit GBA SP hez..Ha vki tud plz szóljon.
  • Jimmy77
    #23
    Továbbra is érdekelne flash kit GBA SP hez..Ha vki tud plz szóljon.
  • Anubys
    #24
    Ismered az 56K-s modem fogalmát mr. Sanity? :)
    Igazán be rakhatta volna síma linkként is a képeket, a másik pedig, hogy ez igazán témába vág, de szerintem, aki nem tudja, hogy hogy néz ki pl. egy N-Gage, az nem itt fogja előszőr keresni... :)