299
Oscar Díj átadás
  • Cat #1
    11et nyert a gyürük ura, de nem nyert bill murray - szerintem egyébként a lost in translation katasztrófálisan unalmas művészfilm
  • Alien
    #2
    csak ennyi mondok a Gyűrűk Urára:
  • Alien
    #3
    Nagyon megérdemelte, ez így volt rendjén szerintem
  • zaki
    #4
    11-ből 11-et nyert, így kellett volna írni. nem semmi
  • fm
    #5
    nyert más is a gyűrűkúrán kívül ?
  • Alien
    #6
    No igen! 11/11! elismerésre méltó teljesítmény! amúgy sajnálom, hogy nema J. Depp kapta a legjobb f. főszereplő díját, neki drukkoltam, de már tudtam, hogy nem ő kapja, ugyanis megálmodtam, hogy a Sean Penn viszi el, esküszöm! Megálmodtam!:)
  • Botond #7
    Charlize Theron nyert?az a csaj nagyon ott van a szeren
  • Alien
    #8
    Nyert bizony! és egyet értek, jó csaj!
  • Alien
    #9
    Egyébként várható volt, hogy a Némó nyomában is megkapja. Meg is kapta:) Aranyos kis animációs film az is!:) Ő is megérdemli
  • Punker
    #10
    jaja az öreg Depp megérdemelte volna, bár a másik filmet még nem láttam. Na mindegy majd a Karib 2-ért megkapja :)
    Charlize Theron tényleg jó csaj és ráadásul jó színésznő is. Nemo biztos befutó volt. Gyűrűk ura-ról annyit hogy jogosan kapott annyi szobrot.
  • Gandibá
    #11
    LotR foreva! :)
  • Alien
    #12
    :)
  • blackgamer
    #13
    hát, szerintem a Gyűrűk Urát nem lehet egy napon említeni a Ben Hur-ral ami szintén 11 oszkárt kapott (1959)
    persze minden évben valakinek ki kell osztani a szobrokat
  • b-type
    #14
    hát talán annyiban hogy kosztümös film mind a kettő,
    de miért is nem lehet 1 napon emliteni?
  • blackgamer
    #15
    túl kevés az olyan film, ami nem fantáziavilágban játszódik
  • Punker
    #16
    talán mert az emberek már undorodnak a valódi világtól....
  • blackgamer
    #17
    én pont a szörnyszülöttektől undorodok :))))
    izlések és pofonok
  • Punker
    #18
    milyen szörnyszülöttek?
  • [Walaki]D`Lair
    #19
    Istenem...ááh...nem is mondok semmit...:D
  • rezsofiz
    #20
    Miért?
  • blackgamer
    #21
    akik nem emberek
  • rezsofiz
    #22
    Gollamra gondolsz?
  • b-type
    #23
    az 1ik fantázia, a másik ugye valóság...
    miért is méred 1iket a másikkal?
  • rezsofiz
    #24
    ha igen,akkor: a LotR nem a szörnyekről szól.
    ennek a filmnek mondaniavalója van.nem az a lényeg,hogy szörny vagy nem szörny.
  • rezsofiz
    #25
    aha.én is ezen a véleményen vagyok
  • blackgamer
    #26
    tudom hogy mondanivalója van, olvastam is (az első könyvet legalábbis), nem akartalak megbántani titeket (látom nagy rajongók vagytok)
    de a Gladiátor (ami csak az elején tartalmazott harci jelenetet, az is sötétben :)) óta nem készült igazi nagy rómaikori film, és nekem most az hiányzik, remélem pár éven belül készül egy és oszkárt kap, aztán kivesézhetjük majd :)
  • rezsofiz
    #27
    aha,értem. akkor én bocs.
  • Punker
    #28
    lassan jön a Trója, vagy csak rómaikori film jöhet? :)
  • Bucser
    #29
    Nem tudom... Én csalódottan jöttem ki a moziból a Gyűrűk ura 3 után és véleményem szerint a 11 oszkár túlzás.... Az első 2 rész megvan eredetiben 4 dvd-s kvitelben, de a hármat nem vagyok hajlandó újra megnézni a bővített kiadásig... Remélem Jackson csinál vele valamit, mert az a Zöld massza ami minas Tirith mezején végigfolyt nekem kevés volt csatajelenetnek....
  • Botond #30
    majdnem szószerint ezt akartam írni ^^
  • Botond #31
    Titanic is 11et kapott nem?az meg ráadásul egy ócska film volt
  • Punker
    #32
    Titanic nem volt ócska film de tény hogy nem érdemelt volna annyi Oscar-t amennyit kapott, és eddig nekem is a bővített második rész jött be a legjobban a 3-t egyszer néztem meg....
  • b-type
    #33
    nah, de mivel kirvisz- ről még nincs bővített, ezért ez még ne legyen végleges :)
  • rezsofiz
    #34
    Zöld massza?
    ilyet még sehol se láttál. ne legyél telhetetlen!zöld massza...
  • leone
    #35
  • rezsofiz
    #36
    egyébként miért lenne sok?most nem azért,de a Gyűrük Ura maximálisan megfelelt.itt van a legjobb rendező pl Peter Jackson. hát nem megérdemelte?keményen dolgozott,nem adta fel,utazott,meg minden
    ott van a legjobb betétdal: hát nem passzolt tökéletesen a film hangulatához a zene?dehogynem
    ott van a vizuális effektus: úgy nézett ki a film...minden kockája szinte számítogeppel meg volt dolgozva. a vizek,a fényjátékok hihetelenul neztek ki.
    ezt még így sorolhatnám,de nincs értelme. a Király Visszatér minden terén kiváló volt.megérdemelte.
    és nem azért kapott 11 oscart,hogy az emberek vitatkozzanak vele,hanem hogy ezzel elismerésüket fejezzék ki.
  • Gandibá
    #37
    Szvsz a Gyűrűk Urát egyként kell tekinteni, nem külön részekként.
  • Gandibá
    #38
    A Titanic az ultranyál kategóriában sok oscart kapott :))
  • rezsofiz
    #39
    ez részben igaz.attol fugg milyen szempontbol vizsgalod
  • wizy
    #40
    jaja, három órás tömény nyál:-))))))))