942
Idegesít az egyik családtagod? Írd le. Segítünk
  • Ottto
    #2
    Hali.
    Itt beszélhettek a családotokról, hogy mégis mennyire akaszt ki ha éppen leszid az egyik ősöd (kivéve ha eltilt a géptől)
    Ez a topic főleg azoknak szól akik együtt élnek a családjukkall, és minél hamarabb elhúznának otthonról, hogy a saját életüket élhessék.
    Ezeknek megpróbálok/megpróbálunk segíteni. Én is a falra mászom a hugaimtól
  • Davidus
    #3
    Add meg a címed majd én elrendezem őket
  • Cat #4
    én örülnék ha lenne egy hugom
    lenne csomo barátnője, akit meg lehet ...
  • Ottto
    #5
    Ne akard hidd el. Ma is beültek a gép elé, 4 órán át oda sem engedtek. És ki sem baszhatom őket onna, mert szólnak az apámnak, aki képes és letilt egész nyárig. grrrrrrrrrrr
  • Balo
    #6
    Az a legroszabb, hogy meg sem ütheted őket, mert lányok!
    Te nem, de ha szólsz, elveszem a kedvüket a gépezéstől! :DDD
  • Davidus
    #7
    Nyomatjék a barbie fashion designer-t?
  • Ottto
    #8
    Lányok? Pffff
    Az nagyobbik kész pychiopata (jól írtam?), a másik meg mindenhova követi. Néha összeesküdnek ellenem, lassan már ott járunk hogy a halálukat kívánom! Vazze. Amit lehet elhúzok az ország másik felébe :P
    De közeleg a bosszú :))))))))))))))))))))))))))
  • Ottto
    #9
    Nem de a tomb raidert igen. A legdühítőbb az, hogy akkor körémülnek mikor én játszok vele. Tudjátok ti milyen idegesítő amikor beordítja a kis seggfej hogy mit kell csinálni, és ha be is jön, úgy el van telve magával, hogy szinte lehülyéz. Végig ott nézik mit hogy csinálok, aztán jön az ő idejük, beülnek, végig tudják mit kell csinálni, és mintha ők lennének a nagy fejek, beszólnak nekem. Idegesítő.
  • DJ Skyline
    #10
    én a hugomat mindíg idegesítem amikor játszik...vagy amikor csetel oda megyek és beleírkálok minden állatságot,hogy leszoplak,nyalj ki,stb...meg amikor játszik direkt azt nyomom meg amitől baszhatja a pályát! :D
  • Blasta
    #11
    Rulez topik!
    Kedvencekhez hozzáad
  • Ottto
    #12
    He He He
  • FREAK
    #13
    "Az nagyobbik kész pychiopata (jól írtam?)"


    Hát... Attól függ. Ezt hogy akarod kiejteni?
  • hen-tes
    #14
    az télleg jó lenne :))
    főleg hogy azok álltalába belezúgnak a bnő bátyába
  • BontottCsirke
    #15
    Pár éve én húgom is basztatott, állandóan csetelni akart, aztán megoldottam:
    - mikor kikapcsoltam a gépet; vagy a memóriát, vagy a vid.kártyát, vagy a vinyót kihúztam, oldallapot vissza.
    Tesóm jött, gép bekapcs, aztán qrvanagy sípolás, vagy sekép-sehang. Berohanok, ordítom, hogy elrontottad, nyakonvág, kidob vagy 2X, aztán be se mert jönni.

    Vagy 5 éve a város másik végén lakok, de hetente hív meggányolni amit Lqúrt
  • hen-tes
    #16
    nekem se hugom se nővérem :-|
  • hen-tes
    #17
    :DDDDDDDDD
    de gonosz vagy :)
  • Balo
    #18
    nekemcsincs
  • Ottto
    #19
    Most írjam le? -> Pszihopata
    Mind1. Tök állat a csaj. Ráadásul kétszínű. Ha valamit el akar érni nyalizik, kényeskedik, jópofizik, de h olyanja van, rögtön nekedmegy, oszt akkor csíp, harap.
    Ráadásul mindent magának akar. Ha valami megtetszik neki, tök mind1 kié, elteszti, de nem is használja. Ráadásul elkényeztetett. 10 éves koráig a seggét nem bírta maga kitörölni.
    Ráadásul azt hiszi csak az ő szava szent. Például ő akarta elnevezni a macskáinkat is. Szerencsére a többség döntött, de ő így is saját néven nevezte a cirmosokat. DE HOGY MILYEN HÜLYÉN! Figyu:

    Tom (a macsaka neve)->Tericsiúbin(tesóm így hívta)
    Szilveszter->Pite
    Cirmi->Kuki-Luki
    Lucifer->Feri (bár ez még el is megy)
    Kicsit se kényes :P
  • hen-tes
    #20
    és öcséd/bátyád ?
  • Gery1980
    #21
    pszichopata:)
  • hen-tes
    #22
    hány éves ???
  • Ottto
    #23
    16. Miért?
  • hen-tes
    #24
    hát csak mittom én
    :)
  • Balo
    #25
    az van bátyám
  • hen-tes
    #26
    nekem ilyen gondom nincs hogy mikor ülhetek a gépnél :)))
    bátyámnak van külön
    anyámnak nootboke-ja
    fater meg csak ritkán ül a géphez
    akkor meg összerakunk neki gyorsan egy másikat
  • hen-tes
    #27
    nekem is
    bár jól elvagyunk, eggyütt járunk bulizni, közös haveri társaságunk van, szal..
  • Ottto
    #28
    Vagyis a hugom hány éves? Asszem rám érted (bocs de kezdek álmos lenni) Az egyik....várjál csak.....14 a másik 12 lesz ebben az évben.
  • Adam5
    #29
    Nekem mázlim van 1 öcsém (Tom3) van de ha azt mondom hogy én most gépezni fogok akkor fogok is

    az a mák hogy 3gépünk van (1700mhz, 433mhz, és a laptopom 233mhz) általában a laptopomnál ülök, de ha oda akarok ülni valamelyik másikhoz akkor oda enged (terszmészetesen a laptophoz nem engedem :))
  • hen-tes
    #30
    ja jóvan :D
  • FREAK
    #31
    kösz :)
  • I.C.ram
    #32
    Nekem meg hiányzik a tesóm nagyon :( Már 3 éve nem láttam előben. Kiköltözött amerikába :(

    Én is így voltam régen, hogy mikor megy már el, aztán most meg hogy elment hiányzik.
  • Balo
    #33
    Nálunk azért ennyire nem idilli a helyzet
  • Balo
    #34
    Mostis! Mivan!? Jön 8-kor gépezni!!! AZ egy dolog, hogy 6 órája gép előtt ülök, de ez nem jogosítja fel rá! :DDD
  • Ottto
    #35
    Nekünk is van 3 gép. Az egyik szar (mármint szarok benne az allkatrészek, de működik. Ez volt az 1 gépünk. Naná hogy én kaptam), a mássikkal senki nem csinál semmit (mégse bírják nekem adni), csak ezzel az egyel, amit mindenki nyomatni akar. Ezen van a játék, a net, ezen van minden, mert ez a legmodernebb (és ez a baj)
  • Punker
    #36
    lol topic
  • Ottto
    #37
    Ne hidd. Mikor nagyobbik hugom elutazott egy hétre a balatonra, olyqn nyugi volt hogy ne hidd. Mikor hazajött, furcsa csapkodások hallatszottak ki a tesómék szobájából. Legalább verik egymást :))
  • csabawarchief
    #38
    lehetne Mónika témája:)
  • Narancs
    #39
    Ha a 14éves jól néz ki lerendezem ha gondolod...
    Amúgy ha 14 akkor lazán megverheted, haveromnál ugyanez volt, és az asztal ráborult a csajra, meg minden...
  • Balo
    #40
    Osszátok meg a netet, a játékokat meg átmásolod a másikra...
  • Ottto
    #41
    (Talán van róla kép Mindjárt megnézem)
    Megverhetem, csak aztáán szól apámnak, és ő meg engem ver szét. Meg a hangja. AZ A LEGROSSZABB! Úgy visít mint a nemtudommi