47
Argentin Folytatásos teleregény. Minden nap 15:35-kor.
  • Balo
    #1
    Ismét egy szánalmas dél-amerikai sorozat. Azt hittem, hogy a Betti a csúnya lánnyal leáll ez a tendencia, de hát nem.
    Úgy látszik, ez kell az embereknek, Magyaro. ilyen csökevényes. Azt hiszem továbbra sem fogok délután tv-zni...
  • Roll
    #2
    Aki megcsinálta és aki nézi az egyaránt NEM NORMÁLIS.
  • SaVaGe
    #3
    Micsoda címe van :DDDD
  • Tuvok #4
    pfpfpfpfpfpffffff loál
  • LittleL
    #5
    A magyarok se normálisak, hogy pénzt adnak ilyen sorozatokért.
  • fifi
    #6
    No de így lehet legolcsóbban szórakoztatni a mélyen tisztelt nyárspolgárokat.
  • FREAK
    #7
    sok műmájer

    mit vártok? ha minden nap Twin Peaks szintű sorozatok mennének, akkor az számítana gagyinak, és azt fikáznátok

    merem állítani, hogy pl. a Betti fikázói egyetlen részt sem néztek végig
  • Balo
    #8
    de, sajnos...
  • FREAK
    #9
    akkor meg ugyanott tartunk, mintha két (vagy több) ember véleménye különbözne mondjuk a Mátrixról

    ízlés és beállítottság kérdése

    pont a Bettit nem kéne fikázni, mert az a sok egyforma, csöpögős love story között legalább laza, humoros történet volt, persze ez 1 rész alapján nem jön, amikor az ember azt sem tudja, miről van szó
  • FREAK
    #10
    nem jön=nem jön le
  • Balo
    #11
    első részt láttam, és valahogy nem lettem rá kiváncsi. Lehet, hogy az én hibám, de istenem szegényebb ettem... :)
  • Balo
    #12
    lettem
  • FREAK
    #13
    nem biztos, ha volt jobb dolgod, akkor jól döntöttél

    de ha unatkoztál volna, akkor lehet, hogy téged is jól elszórakoztatott volna pár hónapig
  • FREAK
    #14
    akkor már inkább a most menő "elveszett ereklyék..." sokkal gázosabb, mert olyan, mintha valami történelemhű, tartalmas kalandfilm lenne, közben meg egy ZS kategóriás "Füles" képregény szintjén fexik....
  • Balo
    #15
    Szerintem sokkal, de sokkal jobb lenne, ha reégebbi, de tartalmasabb sorozatokat vetítenének:

    X-akták (tudom, hogy megy a Viasat-on, de csak pár sorozat)
    Knight Rider (régi kedvencem :)
    valami rajzfilm (de valami tartalmasabb pl Tom & Jerry, Roadrunner vagy Mézga család)
    Magnum vagy Baywatch
    vagy elkezdhetnék a Szomszédokot :)

    Ha ez lenne a délutáni program lehet, hogy otthon maradnék tévézni. De kitudja, lehet hogy titkos program, hogy szarokat adnak a tv-ben és így inkább levegőre mennek az emberek tv-zés helyett. :)

    De lássuk egy átlagos RTL délutánt:

    13 : 05 Valamilyen ismétlés (pl Autómánia, Fókusz porté) ezzel nincs semmi baj
    13 : 35 06-81-320-320 (du) - Bugyuta játékok mennek 240 Ft+áfa/perc ért, aztán ha szerencséd van akkor nyersz 10 e Ft-ot. Amúgy nézhetetlen műsor.
    14 : 55 ALADDIN 25-76 - Gagyi animációs rajzfilm, a XXI. század "nevelési módszere"
    15 : 20 Recept Klub - Ez végülis jó műsor. Többet érdemelnének mint negyed óra. De a Lázár egy kicsit idióta :)
    15 : 35 Édes dundi Valentina - No Comment
    16 : 35 Balázs show - Jók benne a viták, érdekesek a témák, de látszik rajta hogy megrendezett az egész...
    17 : 25 Mónika - dettó ugyanaz, talán ez "botrányosabb"
    18 : 30 Híradó - Ez van, ezt kell szeretni...
    19 : 00 Fókusz - Az egyik leghiteltelenebb agyelszívó szenzációhajhász műsor!
    19 : 40 Való Világ, 3 - Szintén No Comment (szánalmas volt tegnap az a focimeccs, meg az, hogy helikopterről vették)

    A többi már nem délutáni, talán a VV sem...

    RTL Klub powa...
  • FREAK
    #16
    ez mind ízlés kérdése, szvsz a Baywatch semmivel nem tartalmasabb, mint a Mónika show, csöcsök, bunyó, jó nők/pasik vannak mindkettőben...

    a többit nem kezdem el kommentálni, mert a felét te is viccnek szántad

    egyszerűen kár ezen vitázni, mert gyakorlatilag adott 100 kupac szar, és mindenki válogat belőle kedvére

    az X-Aktáknak is annyi köze van a valósághoz, mint a Fókusznak



    lássuk be: NAGYON ritka a jó sorozat, és a Dallas azóta is top (mai szemmel már talán az is gagyi)
  • LittleL
    #17
    Jó sorozat a Hazárd megye Lordjai is.

    Bírom, hogy mennyit ugrattak a " Lee tábornokkal".
  • Dynamic
    #18
    Bázzé ez a cím!Nem hiszem el hogy van ilyen:DDD
    Gondolom van benne egy nő aki kicsi molett, de alapjában véve nem csúnya viszont gátlásai vannak, majd 300 részes hányattatás után egymásra talál a végtelenül sármos Donhozépedró és csupaszív Valentina.
  • Dynamic
    #19
    Utánanéztem ennek a valaminek, és úgy tűnik ráhibáztam(tudom nem volt nehéz):
    " Valentina a helyes, ám igen túlsúlyos fiatal lány még gyermekkorában árván maradt. A kedves lányt mindenki szereti, ám Valentina álmodni sem mer arról, hogy a lányok körében népszerű Orestes valaha is felfigyel rá... "

    Persze 500 méterről látszik erről is, hogy valójában jó nő ez a Valentina, csak ki van tömködve valami szar rongyokkal a ruhája, hogy dagatnak hasson, ennek következtében számíthatunk rá, hogy annak rendje és módja szerint lefogy a sorozat végére.

    Itt a "dundi" Valentina:

  • Dynamic
    #20
    Anyád!!Nézzük ezt:

  • Esrohnoil
    #21
    Ez dundi?
    Komoly...
  • Adam5
    #22
    Bazd elhányom magam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Az ilyen szarokkal van tele a t*kom!
    áááááááááááááá!
  • Adam5
    #23
    nem a képre gondoltam mert az nem rossz :) hanem a sorozatra
  • Dynamic
    #24
    Ott a dundi a kitömött ruhájával

  • Balo
    #25
    Megvan a recept!
    Adj hozzá:
    -tömést a csípőtájékra
    -szeműveget
    -fond be a haját igénytelenre (na jó ódivatú)
    -viseljen divatjamúlt ruhát (jelen esetben kertésznadrág)

    Amúgy megint nem egy reális sorozat. Ha így nézek ki (felső kép) akkor ruhát és hajviseletet váltok, kontaktlencsét íratok fel, és így talán a lányok körében népszerű Orestes is felfigyelne rá. :DDDDDD
  • FREAK
    #26
    nézz már körül a városban, ennél sokkal durvábbakat láthatsz
  • FREAK
    #27
    te mit néznél szívesen?
  • Voltan
    #28
    Ne mondd már, hogy a Tom és Jerry, meg a Roadrunner tartalmas!
  • Balo
    #29
    Nem tudom neked mi tartalmas. Én már kinőttem a rajzfilmes korból, de attól még szívesen elnézem ezeket, és szórakozom rajtuk. Na meg gondolni kell az alacsonyabb korosztályokra is.
  • Adam5
    #30
    Fantasyt vagy Sci-fit
  • Adam5
    #31
    vagy pl dragonball
  • Adam5
    #32
    +t
  • Punker
    #33
    Babylon 5-t nyomhatnák megint.
  • Adam5
    #34
    yep yep inkább mint ezt a s@rt!
  • Jano
    #35
    HÁÁÁÁHÁHÁHÁHÁHÁ!!!


    ÁÁHHÁHÁHÁHÁ!!!

    HÁHÁ!!!
  • Balo
    #36
    Márcsak bő 2 óra és kezdődik!
  • Balo
    #37
    Jujj Megy!!!!!
  • FrezeR
    #38
    a Miami Vice helyett lesz ez a suxx:(( inkább nem mondok semmit.
  • Voltan
    #39
  • EOX
    #40
    Tök jó a húgom szerint!