77
Mivel szekeszted a honlapodat?
  • Darkboy
    #1
    hello! ti mivel szeresztitek a honlapotokat? dreamvaver, stb...
  • Devids Pro
    #2
    Ms Frontpage, Ms Word Honlapom
  • Balo
    #3
    Jegyzettömb, de néha Notepad, ja meg néha futtatom a notepad.exe-t
  • PiszkosFred
    #4
    +számológép, mert sajnos teljesen elszoktam a hagyományos papiron történő számolástól, fejben meg lusta vagyok eheh ;]
  • Darkboy
    #5
    mi van? számológép? weblaphoz?
  • busmanus
    #6
    ja, számológép, én is szoktam használni
  • Darkboy
    #7
    én nem!
  • Darkboy
    #8
    amúgy minek?
  • Police88
    #9
    Jegyzettömb
  • Police88
    #10
    manuálisan néha könnyebb mint progival mert mire megtanulom kezekni......
  • PiszkosFred
    #11
    Hat sok kis apro dolog van ami jo ha fix merettel rendelkezik, de sajnos az agyam a nap vege fele neha mar annyira alapjaraton mukodik, hogy egyszerunek tuno szamolasokat sem vagyok kepes elvegezni.
  • PiszkosFred
    #12
    Kis tulzassal mindez persze..
  • Devids Pro
    #13
    Én mindig grafikus progikat használok! Nemtudok weblapot "programozni" !
  • Darkboy
    #14
    én dreamwaver-t
  • ricsi1
    #15
    én is
    csak nemigazán megy:)
  • skristof
    #16
    LOL
    naná, hogy jegyzettömb
    nem csak html-hez, hanem persze péhápéhez is
    csak az oldalam most nem megy :P
  • PLaci #17
    én eddig jegyzettömböt használtam, max loptam egy kis kódot fronpage-ből, ha valamire nem emlékeztem...
    Idén Dreamweaver-t tanultunk, most tanulunk javascriptet + flash-t, jövőre meg php-t...

    Szal: Jegyzettömb + Számológép + Frontpage + dreamweaver + flash...
  • szurmakotium
    #18
    én csak FAR managert, mert azzal könnyen lehet html-t meg php-t is editálni ...
  • Laza
    #19
    HTML kodhoz sztem a CuteHTML nagyon kiraly.. :)
    sokkal attekinthetobb a szinezett tagek miatt...
  • Laza
    #20
    sztem az Officeos HTML-ezessel az a baj, hogy telekurja az egyebkent atlathatova teheto kodot szemettel...
  • nenad
    #21
    az ilyen merhetetlenul profi jegyzettombosok akkor szivnak amikor egy komolyabb dologot kell megcsinalni, es valami hiba van benne...keresheted mint az allat, jobb esetben memondja IE hol van roszabban nem. Vagy apro szintaxis hibak, ez es hasonlok azonnal kijonnek egy erre fejlesztett programbol.
    Szerintem ido es energiafecserles jegyzettombel szorakozni.
    Persze ez csak az en velemnyem :)
  • Harder
    #22
    ...mely megegyezik az enyémmel is, kipótolva azzal a megjegyzéssel hogy meg lennék lepődve, ha az itt beíróknak (meg úgy általában az ilyen témákban) akárcsak a fele is ténylegesen jegyzettömböt használna weboldal szerkesztéshez ;)
  • Darkboy
    #23
    én még mindig Dreamwaver-t használok
  • Balo
    #24
    Hát igen, ez vele jár, php-hez nem értek, úgyhogy csak javascriptben lehet hiba, de én megszoktam már...
  • Devids Pro
    #25
    Hát lehet hofgy igazad van de énnekem az mind1 mert nem tudok szövegesen webet szerkeszteni!
  • PiszkosFred
    #26
    Jaj eheh. Az Office egy csudajo dolog, mindenre kepes szinte, de komolyabb weblapokat gyartani vele egyszeruen keptelenseg, ahogy emlitetted, az utomunka miatt foleg...
  • szurmakotium
    #27
    a PHP-nuke-hoz a saját themet fejlesztettem, az rohadtul kézi kódolás tehát FAR manager ... de csak ha valami szimpla oldalt kell fabrikálni (jó sok táblával;) akkor szerintem a Frontpage 2002 a leghasználhatóbb ...
  • skristof
    #28
    meg kell tanulni átláthatóan szerkeszteni, ha kell telerakni commentekkel...
    amugy tiszteletben tartom véleményed, csak nem teljesen értek vele egyet! :)
    de izlések és pofonok
  • nenad
    #29
    mutatnal egy honlapot amit csinaltal, megneznem a kodjat!
    koszi!
  • cSuwwi
    #30
    Dreamweaver, Notepad, szóval a szokásos. Ennyire futotta: myy page

    Vagy mégegy példa: tagok.sg.hu
  • PetruZ
    #31
    Én UltraEdit-et használok html-re és php-ra is. Mindkettőre tud syntax coloring-ot, valamint jónéhány template-et beállítottam már magamnak, amivel bizonyos bonyolultabb script-darabokat egyben be tudok szúrni, esetleg csak paraméterezni kell. Egyébként meg amit lehet, include-olok és automatizálok, valamint mindent ki tudok próbálni a saját gépemen futó Apache+PHP4-el is, szóval ritka a hiba és általában azokat sem tart sokáig megtalálni. :)
  • Darkboy
    #32
    a macromedia dreamwaver mx az nekem nagyon jó pl. a php-nuke átnézésében is! nekem, de a TopStyle a legjobb!!!
  • Harder
    #33
    A TopStyle egy CSS editor, nem igazán komplett portálrendszer módosítására való :D
  • Police88
    #34
    hát ha lusta vagyok meg ha valami komplikáltabbat kell csinálni akkor a jegyzettömb mellett használok még dreamwawert is
  • SoDI---
    #35
    pillanatnyilag főként jegyzettömb
  • Frank99
    #36
    sztem te horogkereszttel....
  • Frank99
    #37
    + célkereszttel...
  • Harder
    #38
    Szerintem meg ennek a hozzászólásnak itt most marhára nem volt helye :(
  • [HUN]PAStheLoD
    #39
    notepad .. jegyzettömb ... mindig az épp aktuális windóz kacat :D
  • Frank99
    #40
    igaz, de nem bírtam megállni :-)))