87
Értékeljük ki a fórum szavazás eredményeit, javasolj új szavazás témát!
  • St
    #1
    Mi a véleményed a Gumiszobáról?

    Összes szavazó: 1923 fő

    Néhány tucat kisgyerek játszótere - 39%
    Semleges, nem látogatom - 21%
    Az SG fontos és érdekes színfoltja - 15%
    A net anonimitásával visszaélő emberek búvóhelye - 15%
    Egy olyan hely, ahol önfeledten lehet véleményt nyilvánítani bármiről - 10%

    Más tekintetben:
    Pozitív vélemény - 25%
    Semleges vélemény - 21%
    Negatív vélemény - 54%

  • St
    #4
    Úgy tűnik a többség negatív véleménnyel van a Gumiszobáról, remélhetőleg most, hogy moderált lett, változni fog a megítélés. Egy év múlva ismét megmérjük! :)
  • FtranX
    #9
    úgy látszik a többségnek nem tetsz(ett)ik a gumi...
  • Cat #15
    Szerinted van szólásszabadság a magyar interneten?

    1. Van, hisz azt irok le amit akarok
    2. Bizonyos korlátok között van, a neten sem lehet illegális dolgokat csinálni vagy rágalmazni
    3. Nincs, mivel a jogvédők visszaélnek a hatalmukkal
    4. Sokkal több per kellene (akár fórumokban rágalmazásért feljelentés) hogy kiderüljön mi a jogos és mi nem
  • St
    #16
    Jó téma!
  • Cat #17
    én speciel egyből szavaznék, négyes :) ha rágalmazásért feljelentenék a zsidók sodit, vagy Kata hitelrontásért feljelentette volna az őt fikázokat, egyből kiderült volna hogy igaza van e a moderátoroknak vagy nem
    Vagy fordítva, rossz hirnév terjesztése,stb. rakat jogi paragrafus van még

    mindenkinek igy a legjobb, nem?
  • St
    #18
    Simán :)
  • FREAK
    #19
    "Egy év múlva ismét megmérjük! :)"

    Fő az optimizmus!
  • FtranX
    #20
    azért szerintem a fórumos rágalmazásokat nem kell annyira komolyan venni, hogy egymást feljelentgessük miatta. még akkor sem, ha a fórumozók IRL nevei ismertek.
  • Cat #21
    mert? nagy nyilvánosság előtt elkövetett hamis állítás, ugyanugy becsületsértés
    próbáld ki, menj be index fórumára, és anyázd le valamelyik képviselőt, kiváncsi vagyok hány nap múlva kapod a tértivevényes idézést a bíróságra :)
  • FtranX
    #22
    jó tudom, jogilag nem így van, de szerintem a rágalmazás súlyosságát (azaz, hogy hányan hihetik azt el) a rágalmazó kiléte is befolyásolja. Azért teljesen más, ha egy másik képviselő rágalmaz egy másikat (mondjuk TV-ben), mintha egy névtelen fikanick teszi ugyanezt egy netes fórumon, akinek senki nem ad a véleményére.
  • Sephi
    #23
    Aze' eleg bator ember aki elfogadta a Gumiszoba moderalasat :) Buszke vagyok ra!
  • mukika
    #24
    htx! :)
  • Lteebee
    #25
    A kisgyerekek játszótere szerintem nem egyértelműen negatív vélemény.
  • mikike
    #26
    nos, az biztos, hogy az 1.-es nem igaz és lehet van igazságod a 4essel kapcsolatban

    mindenesetre majd ez is fejlődik, addigis a moderátorok dolga fenn tartani a rendet, egyelőre csak annyit érjünk el, hogy a szabályok legyenek kihirdetve és mindenkire egyenlően vontakozzanak
    már ennek örülnék

    bár az sem hátrány, ha meghallgatják az egyszerű fórumozó panaszát is, esetleg reagálnak rá


  • Gregorius
    #27
    Én örülök neki, hogy nem a rendes topicocban élik kimagukat, mégha teljesen nem is tűnnek el.
  • Taranov
    #28
    Én 4-szer szavaztam, mindig másra, mert nem felhasználónként lehet egyszer szavazni, hanem a cookie-kal van összefüggésben, bár nem értek hozzá.
    Mert tudtam az old.sg.hu-n is szavazni, az sg.hu-n meg a supergamez.hu-n + a supergames.hu-n is.
  • St
    #29
    ezt nem hiszem. minden domainunk a www.sg.hu-ra redirectel, így csak a www.sg.hu -n íródik ki kuki. próbáld ki http://supergamez.hu
  • Taranov
    #30
    Akkor nem tudom hogy volt, majd megmondom, hogy most hogy állunk, mert holnap úgyis fogok fórumozni suliból, ott az old.sg.hu/forum.php-ra szoktam lépni, mert így tudok két helyről bejelentkezve maradni.
  • Taranov
    #31
    No, én most más IP-ről jövök az old.sg.hu-ra csatlakozva és tudok újra szavazni.
  • Joel
    #32
    Ezzel a témával kapcsolatban egyvalamit nem értek.
    Egy jó ügyvéddel ki bizonyitja rám, hogy ami itt áll azt én irtam és nem valami hülye részeg haverom szórakozik vagy egy betörő, stb.. stb..
  • Joel
    #33
    Szerintem az, hogy ez az én ip-m még véletlenül sem jelenti azt, hogy csak én irhatok róla.
  • Joel
    #34
    A reggel pedig dettó ez a helyzet.
  • Dutch Flander
    #35
    Szoktál vásárolni offline számítástechnikai újságokat?

    Mi az az "offline számítástechnikai újság"?
  • Balo
    #36
    Nyomtatott vagy valamilyen adathordozón lévő újság (pl az sg online magazin)
  • Balo
    #37
    Ha részeg haverod szórakozik akkor is a tied a felelősség.
    Ha egy betörő, akkor jelentsd a rendőrségen, aztán ha látják, hogy igazi a betörés, nem pedig megrendezett, akkor lehet ez kifogás.

    (De mondjuk elég elképzelhetetlen, hogy valaki azért törjön be valahova, hogy fórumozhasson az sg-n :D)
  • dikki*yysw
    #38
    Milyen processzort használsz?
    Milyen videókártyát használsz?
    Képernyőfelbontásod?

    Még tudnék mondani párat biztosan, de ahhoz már 1-2 másodperceket kéne gondolkoznom, és nem szeretek. :)

  • dikki*yysw
    #39
    De engem kifejezetten érdekelne, egy elsősorban játékosok által látogatott fórumban mennyivel van 50% felett az AMD aránya.
  • Mortimer
    #40
    Szoktál vásárolni offline számítástechnikai újságokat?
    Összes szavazó 1322 fő

    Teljesen leszoktam róla amióta internetem van 56%
    Igen, a kedvencemet havonta megveszem 26%
    Néha, ha tetszik ami a címlapon van 10%
    Igen, rendszeresen, havonta többet is 9%
  • O0D:
    #41
    Szavaztasd mar meg hogy a csetet ki lehessen kapcsolni!
    Masik gepen regebbi bongeszo van, es teljesen bakavarodik tole.. meg Mindig szar flash letoltesre rakerdez es mar unalmas.
  • Cat #42
    ezek hülyeségek, ilyeneket nem szavaztatni kell, mivel - ha valakit tényleg érdekel - akkor lehet pontosan mérni.
  • St
    #43
    Mit szoktál leggyakrabban letölteni az alábbiakból a netrõl?
    Felhasználói programokat - 41%
    Semmit nem szoktam tölteni - 19%
    Játékpatcheket - 15%
    Játékdemókat - 13%
    Mozielõzeteseket - 6%
    Játékvideókat - 6%

    Ez a szavazás az SG szerkesztői számára érdekes, de az új szavazás most érdekes lehet a fórumozók számára is.
  • cSuwwi
    #44
    ha normális válaszok lettek volna, nem lenne min meglepődni :)

    pl.
    - filmeket
    - full cds/dvds gammákat
    - mp3 albumok
    stb... :P Kicsit közelebb van a realitáshoz :)


  • RelakSfromhome
    #45
    Naszal, az sztem hiányzik, hogy : Igen, mert megbontják a fórum képét, vagy ilyesmi, utalva arra, hogy széttolják a fórum széleit
  • smici
    #46
    hátja
    elég fura válszaok vnnak..
  • St
    #47
    igaz
  • FtranX
    #48
    itt gondolom az érdekelte őket, hogy az SG letöltő részlegébe miket rakjanak fel inkább.
  • cSuwwi
    #49
    nem mondod :-O
  • FtranX
    #50
    de mondom :D
  • Mighty
    #51
    Ez a szavazás az SG szerkesztői számára érdekes, de az új szavazás most érdekes lehet a fórumozók számára is.


    Lesz valami? 38%-nak nem tetszenek a nagy képek, ami azért tetemes lehet. Engem a felbontás nem is annyira, hanem a méret zavar. Megoldás lehet, ha lehetne szűrni a bmp kiterjesztésű képeket, linkeket az üzenet elküldésekor.