16
Az eddigi idők legélvezetesebb boxjátéka lesz?
  • FiReBoY
    #1
    EA SPORTS - Fight Night 2004
  • FiReBoY
    #2
    Még 29 nap...
    És itt a csoda...
  • grebber
    #3
    Ja biztos jó lesz csak nem lesz PC-re!
  • FiReBoY
    #4
    De sajna nem látom hogy PC-re is jönne... :-(
  • FiReBoY
    #5
    :-)
  • Adi
    #6
    He-he konzolra jönn.. hEHE
  • zaki
    #7
    akkor miért ide kellett nyitni? ott a konzolosok tábora, ott lenne a helye
  • robotnyk
    #8
    nemtom mit vagy úgy oda a konzollal fiam :)
  • Marcell
    #9
    Mar nagyon varom! A Rocky az egyik legjobb jatek a haverok ellen! Ez meg annal is jobbnak tunik :))
  • Forrest Tomee
    #10
    De miért nem adnaki ki box játékot PC-re is????!
    4D (vagy3?) Box óta várok egy jó box játékot.
  • LezLee
    #11
    Tényleg mért nem adtak még ki boxot pc-re? Én bavallom nem emléxem egyre sem, ami kijött volna pc-re. Vajon miért? Tuti hogy ezen a platformon is lenne rá igény. Én tuti beszerezném.
  • Fritz Von...
    #12
    Hát emberek. Én emiatt vettem hétvégén egy PS2-t. És nem bántam meg. Tegnap vittem haza a Fight Night-ot, és du fél 7-től hajnal 2-ig nyomtam a karriert.
    Anno a Knock Out Kings 2001-gyel is heteket játszottunk végig a haverokkal. De ez mindent visz! Ennyire jó játékot még nem láttam!

    Akinek van gépe és szereti a boxot, az SZEREZZE BE!
  • ppTraktor
    #13
    Nem lehet tudni, hogy valamikor ESETLEG a jövőben kijön PCre? most egyvalami miatt fölöslegesnek érzem PS2-őt venni :D
  • cenobite
    #14
    Van pc-re is boxjáték, asszem K.O. Kings a címe (vagy valami ilyesmi) Tesco-ban láttam is az ilyen ócsó cuccok között. (Valami 2 ezer Ft körül mozog az ára)
  • cenobite
    #15
    Nem csak ez az 1 játék van Ps2-re! :P Sőt! ;)
  • ppTraktor
    #16
    Persze van PCre is jupi, vágod ami 2000 ft az legalább 5 éves de hanem akkor meg ritka szar:DD tudom, hogy van több jaték PS2re de azok mind szarok annyira nem vonazanak! :P Sőt! ;) ugyhogy nem tom mennyi most a PS2 de ha vennék kb annyi lenne, mintha vennék 50.000FT-ért egy game-t:DDD