8136
City of Heroes/Villains - MMORPG

NINCS TÖRT SZERVER!

  • Pluskast
    #1
    Valaki hallott erről az ígéretes játékról? Én tegnap olvastam róla a hc Gamer oldalán http://www.hcgamer.hu/gamer/index.php?p=5&c=4196 elég jónak tűnik.
  • grebber
    #2
    Néztem a trailerjét nem lesz rossz annyira!!
    Mikor jelenik meg?
  • Pluskast
    #3
    Elvileg idén áprilisban.
  • grebber
    #4
    Lineage II és CoH GOLD

    [2004-04-12 @ 19:32 - Berkenye]

    Aranyeső, kéremszépen! Az úgyis olyan szép, szebb, mint a barka :D A Lineage II a kiadója szerint még áprilisban a boltokba kerül, és a City of Heroes pedig egészen pontosan május előtt... :) Titkos besúgóink kiderítették, hogy valójában hazudtak és mindkét játék április 28-án válik megvásárolhatóvá, természetesen csak észak-amerikai olvasóink számára. A többiek várjanak még egy kicsit.

    Info: Gamestar
  • Hunnenkoenig
    #5
    A City of Heros-nak meg betaja sincs. Azt mondtak, aki elöre megrendeli a jatekot, az bejut a betaba. Szoval nem hiszem, hogy aprilisban megjelenik...
  • Hunnenkoenig
    #6
    Most neztem, lehet meg jelentkezni betara. Ha a pre ordered-eseket kiküldtek, utana jönnek a többiek. Aprilis 14-en kezdik kiküldeni az emaileket, szoval 2 het betateszt nem lesz eleg, ugyhogy biztos nem aprilis a megjelenes.
  • Hunnenkoenig
    #7
    Woohoooo!
    Bekerültem a closed betaba!!!!
    Megyek is töltöm le!


    " Greetings Hunnenkoenig!

    Thank you for visiting the City of Heroes web site and submitting a Public Beta Application! We would like to take this opportunity to officially invite you into the City of Heroes Closed Beta! "
  • Hunnenkoenig
    #8
    Naja, ez amolyan nyitott closed beta.

    <a href="http://www.pr51.net/sturm/TAC/WebAntiAir.wmv">Video1</a>

    <a href="http://www.pr51.net/sturm/TAC/tac_blaster_solo_orange_boss.wmv">Video2</a>
  • Crazyn
    #9
    Ma megjott a levél a open beta inviteról. Most töltöm a klienst. :)
    Valaki meg tudná változtatni a topic címét City of Heroes-ra? Köszi!
  • Crazyn
    #10
    Vagy mondjuk "City of Heroes - MMORPG"-re a címet, a teljes címbe meg berakni egy bannert a hivatalos honlapra: City of Heroes
  • Hunnenkoenig
    #11
    Hat mar nem sok idöd lesz jatszani, mert asszem 22-en becsukjak a betat.
    Nekem megvan mar 15. ota, de nem jatszottam vele eddig sokat.

    Tegnap viszont jatszottam vele egesz ejszaka. Eleg jo! bar hosszu tavon szerintem nem sok tartalma van, ami leköthet.

    A kepessegek szerzese es kombinalasa jol meg van oldva, de peldaul uj ruhakat, fegyvereket nem lehet talalni (mondjuk nem is nagyon illene bele), szoval szerintem nehany hetig erdekes es a nagyobb szint elerese meg motival, de nem hosszan.

    A karaktergeneralas nagyon tuti!
    A grafika eleg jo es lag az gyakorlatilag nincsen!
  • Gorii
    #12
    melyik szerveren kenitek?
  • Hunnenkoenig
    #13
    Fu, jo kerdes...en asszema Pinacle vagy mi a nev szerveren...
  • Crazyn
    #14
    majd ha lesz szerver megint, akkor megmondom :D
  • Crazyn
    #15
    A prime-on vagyok
  • Crazyn
    #16
    Ez Dagobert:

  • Gorii
    #17
    megneztem , egyebkent ennek mi az ertelme a hentelesen kivul ?:D
  • Hunnenkoenig
    #18
    semmi
  • Dagobert
    #19
    Na Ittvagyunk Atlas Cityben
    Képmagyarázat: Jobb oldalt Crazyn, bal oldalt én.
  • Dagobert
    #20
    Szerintem ez nem igaz hogy semmi, ez is béta mint az ln2. Ferro szerint sokminden csak a teljesbe kerül bele. Hogy mi pontosan azt én sem tudom. Utána kell nézni.Viszont itt 5 óra játék után egy bug, egy hülyeség se fordult elő mint LN2nél.
    Amúgy meg itt legalább kicsit egyedibb minden. Pl eddig egy playert se láttam aki tök ugyanúgy néz ki mint én. Ez persze még nem is a legfontosabb, hanem hogy kicsitt jobban alakíthatom a karaktert. Vannak normális küldetések. Ééééés lehet gyorsan futni/repülni :) Nincs 20perces futás A pontból B-be. Nekem egészen bejön első játékélmény után. Képek alapján nekem nem tetszett elöszőr. Mondom, meg kell nézni valahol hogy mi lesz benne. Ja és a karaktered nem szerverfüggő. Bármelyik szerverre mehetsz anélkül hogy újat kell készíteni.
    Gori, Ferro, milyen néven vagytok a játékban amúgy?
  • Hunnenkoenig
    #21
    Hat a kari szerintem szerverfüggö, mert ha rakattintok egy olyanra, ahol meg sehol sem voltam, akkor üres slotok vannak es uj karit kell csinalnom.

    A karigenerelas a legdurvabb, amit eddig lattam, az teny!

    Hat, ha be is raknak nehany dolgot a veglegesbe, sok mindent nem fognak tudni....
    Szoval azert en nem fizetek elö ra....
  • Hunnenkoenig
    #22
    Ja, es bugokat en sem lattam az igaz. A nevem Atomicon, Coolnevra
  • Dagobert
    #23
    Ja a szerverrel igazad van. Csak az elején sok dc volt nálam a tűzfalam miatt és mind2 szerverre csináltam egy tök ua karaktert :) Ja és egy bug azért volt, az egér kurzor itt is eltünik valamikor. Amúgy Prime-on vagyok.
  • Dagobert
    #24
    ja meg hihetetlen módon ezek patchelnek ezerrel. Biztos mert nem koreai fejlesztők készítették.
  • Gorii
    #25
    Gori neven kentem tegnap, de nem vagom mi micsoda meg, egyenlore 2 fele tamadasom van web granat meg burst rifle, lovogettem tegnap a csoves mobokat :) de az xp meteren nem valtozik semmi, msg kuldes nem muxik nalam hiaba irom /tell , /p etc
  • Gorii
    #26
    en az ilyeneket max megnezem, fizet a halal ezert :D
  • Gorii
    #27
    elso szerverre mentem , de most ryzomot toltok meg l2 fut kozbe, este fele megnezem ezt megint
  • Dagobert
    #28
    Ryzomot hogy töltesz le? Csak fileplanet előfizető tudja letölteni vagy van már más megoldás?
  • Dagobert
    #29
    Végignyomtad a tutorialt küldetést?
  • Gorii
    #30
    regeled magad es free serverrol , csak kb 2orat kell varni mig elkezdi szedni :)
  • Gorii
    #31
    nem
  • Dagobert
    #32
    Van nekem accountom, de free szerver az nem volt tegnap csak fizetős.
  • Dagobert
    #33
    Ja látom most már van free server is
  • Ferro_TwL
    #34
    Udv, sracok hanyas serveren vagytok? En a primon-n Coldasice neven 8 szintu vagyok. Nekem tetszik a game, bar kicsit egysiku es nincs PvP meg dual sem. De birom ezt a szuperhos dolgot:D

    Szal irjatok (/tell karakternev) es probaljuk ki teambe is, a Perez park eleg durva hely es level 7-8-on van oda egy kuldetes, de egyedul nem is lehet megcsinalni, szoval menjunk:)

    Ja es egy rossz hir: majus 22-25 (ha jol emlekszem) lelovik a servereket karbantartas miatt.

    (Ez egy tok jo emote: /em NEWSPAPER :)
  • Ferro_TwL
    #35
    Szerintem meg nem csukjak be, tegnap azt irtak, hogy 22-25 karbantartas.

    Gori pls irj egy privit errol a Ryzonrol, honnan lhet letolteni, hol csinalok accauntot, valahogy nem megy:(
  • Ferro_TwL
    #36
    Eh tenyleg vege lesz 22-en:(
    Aztan 3 nap szunet, 25-28-tol "Head start", azok mehetnek, akik elorendeltek a gamet.
    28-tol Live.
  • Gorii
    #37
    ha letoltod fileplanetrol a klienst instalnal ad egy activation keyt ezt kitoltod es kesz
  • Gorii
    #38
    fileplanetre regisztralni kell magad es free serverrol letudod tolteni utana
  • Ferro_TwL
    #39
    Azert fizteni kell hogy regisztraljam magam a fileplanet-en???
  • Gorii
    #40
    free t kell valasztani