179
Magyar rendörök a csucson.
  • K.András
    #1
    BMW-vel tört be Magyarországra

    Index
    2004. február 17., kedd 11:08


    Rendőrök üldözik azt a járművet, amelynek vezetője áttört a határon a rajkai határállomáson. A fekete vagy sötétkék színű, belga rendszámú BMW reggel nyolc óra körül érkezett a szlovák-magyar határállomásra, ahol áttörve a sorompókat Magyarország területére lépett.

    http://index.hu/politika/bulvar/sugarland/

    El sem hiszem hogy ilyen létezik,ez szégyen.
  • K.András
    #2
    Ja elfelejtettem beleirni hogy megléptek a magyar rendörök elöl:)))
  • O0D:
    #3
    Ennyit a magyar határ védelemről...
    Csak a csóró román menekülteket kell elfogni, hogy azokat eltartsuk a menekült táborokban.
  • Punker
    #4
    ez megy pont a híradóben
  • Punker
    #5
    szlovákiában megverte a 2 zsarut a fószer akik le akarták tartóztatni....
  • Dzsini
    #6
    ennyit bármelyik határ védelméről :) kevés helyen van több, mint pár fasorompó... minek több? minek ennyi?
  • Galy
    #7
    cool!
    :D
  • Punker
    #8
    volt régen szép nagy vascső is az egyszer lefejezett egy párt akik átakartak szökni ausztriába.
  • O0D:
    #9
    Itt nem lőnek az ember után?
    Máshol országon belül is azt teszik. Ennyit ér hogy nato tagok vagyunk.
  • Punker
    #10
    magyar szlovák határ felé régen voltam de azt tudom hogy a magyar osztrák határnál legtöbbször ki se jönnek csak az ablakból intenek hogy tovább....
    most azon szenvednek hogy a szlovákok miért nem szóltak hogy várják a manuszt.
  • Punker
    #11
    lol HírTv: " a megbilincselt kezű férfi...."
  • Punker
    #12
    már 4 rendszáma van és Csehországból indult szerb barátunk :)
  • O0D:
    #13
    Azért az is jó hogy két szlovák zsarut megvert :))
    Ez a szlovák mentalitás. Ha nem megy nekünk, mert pancserok vagyunk, akkor más is szenvedjen vele.
  • Punker
    #14
    ja ennyit az államközi együtműködésről. :(
  • O0D:
    #15
    Van egy olyan érzésem hogy megint befogják perelni a GTA készítőit..
  • Punker
    #16
    ááá szerintem a Mafia-t az volt aszem Cseh vagy valami hasonló fejlesztés.
  • DJ Skyline
    #17
    hülye vagy..... :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Punker
    #18
    sajna volt már rá példa :(((
  • DJ Skyline
    #19
    neeee,,,sorompó nincs???vagy mi van ott hurkapálcika,vagy nyalókarúd sorompó?
    persze magyar határőrtől mit várunk??majd utánna megy a Lada Nivaval mi?? :DDD
    mire beülnek a skacok már rég egy erdőben vannak...hameg nagy az ismerettségük a szerb haveroknak itthon akkor már rég más rendszámmal,alvázszámmal,motorszámmal,más színnel furikáznak...ezt már cseszjetik a zsaruk...
  • DJ Skyline
    #20
    ne olts?? tényleg??mikor?? :DDD
    GTA miatt---a hülyék...fogjuk 1 játékra...az-az...melyik ép banda volt ez aki a GTA-t vonta felelősségre?
  • Punker
    #21
    pár barom amcsi gyerek elkezdett autókra lövöldözni poénból, mikor elkapták őket azt mondták a GTA-ból vették az ötletet erre a GTA kiadóját megbüntették több millió dollára. keress rá a hírek között szerintem még megvan....
  • DJ Skyline
    #22
    jézusom...hülye amcsik....
  • Taranov
    #23
    Hát ja. Nem csoda, hogy ott van a legtöbb ámokfutó meg sorozatgyilkos.
  • Taranov
    #24
    A témához hozzászólva: Jellemző a határokra ez. Az osztrák-magyar határ meg még lazább Hegyeshalomnál, mint a szlovák-magyar a legtöbb helyen.
    Egyrészt a szlovákoknak értesíteniük kellett volna a magyar hatóságokat, illetve lezárni a határállomásokat. Bár nekik nem gond, ha átjön ide a bűnöző.

    Vajon mit követett ez el?
    Remélem nem lesz baj belőle Magyarországon.
  • DJ Skyline
    #25
    tuti lesz valami...országos körözés,stb...kocsi keresés,és egyéb jó dolgok!
  • Punker
    #26
    az már van....
  • Lteebee
    #27
    De a csehektől indult.

    Betört Szlovákiába.

    Miért nem szóltak a rohadékok?
  • BaLeeX
    #28
    Nem tudom miért vagytok oda annyira ettől a dologtól. Talán jobb lenne, ha baszott nagy fémsorompó lenne a határokon, mindenkit megállítanának, kipakoltatnának aztán jó 5 perc után továbbengednék? Ja, rohadt jó lenne, 4-5 óra alatt át is lehetne jutni a határon...
    Többször jártam az utóbbi időben az osztrák-magyar határon és vannak annyira tapasztaltak a határőrök, hogy egyszerre kiszúrják, hogy ki gyanús valami miatt. Azt meg te sem gondoltad komolyan, hogy lőjjenek utána!? Ha utánalőnek és mondjuk csak elromlott a féke, vagy lepuffantanak valakit aki mellette megy autóval akkor meg majd te leülöd a határőr helyett azt a 10-20 évet a börtönben amit kaphat érte ugye? Rendkívül sok baromságot tudtok összehordani tisztelet a kivételnek.

    Itt maximum annyit lehetett (kellett) volna csinálni, hogy mindig legyen készenlétben egy kocsi amivel az ilyen emberek után erednek de gondolom egy Lada Nivával nem hiszem, hogy nagyon utol lehetne érni akármilyen BMW-t ha eltelik még 1-2 perc odáig is amig egyáltalán elindulnak.
    A rendszer annyiban rossz, hogy kellett volna lennie emberüknek 1-2 km-el odébb akiknek szólni tudtak volna, hogy állítsák meg a kocsit.
  • Punker
    #29
    hát igen elég nevetséges hogy a fószer pár óra alatt van már a 3. országban van, biztos nagyon jól meg van szervezve a kommunikáció az országok hatóságai között.
  • DJ Skyline
    #30
    hát ja a második bekezdéssel [Itt maximum annyit lehetett (kellett) volna csinálni-tól] egyet értek...

    majd ha benn leszünk az euban akkor úgyis méglazább lesz ez a rendszer a határokon!
  • Punker
    #31
    nem lesz ugyanis onnatól mi leszünk az EU keleti "fala" így jobban kell majd vigyázni rá....
  • DJ Skyline
    #32
    ja igaz....de majd ha a jó barátaink a Románok is benn lesznek az euban! húhú...az lesz csak az igazi...
  • Galy
    #33
    úgy tudom, hogy a határ 30 km-es körzetében van akciócsoport pontosan az ilyen esetekre. Vagy csak lesz?
  • K.András
    #34
    Ezen gondolkoztam én is erösen,legalább annyit szoltak volna hogy marhák megy felétek...
  • [NST]Cifu
    #35
    Ezen egyenlőre folyik a vita, sokan vélik úgy Brüsszelben is, hogy Románia nem lesz a legkisebb mértékben sem EU-képes még 2007-ben sem...
  • Mike
    #36
    aztán mi a jó faszért szégyen, te marha?
  • Mike
    #37
    vége a kommunizmusnak, nem tudom, feltűnt-e már!
  • Mike
    #38
    ezt honnan veszed? a népességre nézve is?
  • Taranov
    #39
    Már meg is szüntették a körözést.
  • Punker
    #40
    elkapták vagy csak lelépett?