21
scandisk
  • OPM
    #1
    van egy olyan problémám, hogy a windowsos és a dos-os scandisk is megáll egy bizonyos idő után :(

    nem tud valaki egy másik programot, ami ugyanúgy funkcionál, mint ezm de talán nem "fagyna le" nekem
  • lck
    #2
    o&o defrag
  • mikike
    #3
    azért is leállhat, mert fut valami más proggi a háttérben
  • ollie
    #4
    A scandisk nem defragmentál!
  • K.András
    #5
    Defrag király a deskeeper.
  • Dutch Flander
    #6
    Norton Utilities
  • rushman
    #7
    mennyi idő telik el a progressmeter változása nélkül?
  • Rigley
    #8
    hmmm ez jónak tűnik kipróbálom... :-)
  • lck
    #9
    vazze egy állat láma vagyok !!! a scandisk télleg nem defrag :)))
  • Rigley
    #10
    nem, de viszont elég jó defrag-nak tűnik !
  • Tovi
    #11
    Póbáld ki a Perfectdisk v.6-ost, nagyon sirály.
    Nálam a Diskeeper defregmentálása után a Perfectdisk 10 percet dolgozott, és volt mit.
  • OPM
    #12
    pontosabban?
  • OPM
    #13
    félreolvastam, bocs... :)
  • OPM
    #14
    sehonnan nem tom leszedni :(
    mindenhol csak xp-s verziót találok...
  • szjoci
    #15
    Sziasztok!
    Nem vág nagyon a témába de hátha van valami ötletetek... van egy rohadt könyvtáram amit egy hibás DVD-ről másoltam át és nem tudom letörölni sehogy sem... tök üres a könyvtár és nem megy...Ráadásul írásvédett, és még véletlenül sem engedi kitörölni azt az attribútumot. Bele sem lehet lépni, nem lehet semmit se csinálni vele. Gondoltam végigfuttatom a chkdsk-t de az se talált semmi hibát. Próbáltam csökkentett módban is letörölni úgy se ment. Mi az ....... csináljak hogy le tudjam törölni??? Már tiszta ideg vagyok...
  • szjoci
    #16
    Ja, és nincs megosztva, nem használja egyetlenegy program sem...
  • Frank99
    #17
    próbáld meg csökkentett módban indítnai a gépet, hálózat nélkül...
  • szjoci
    #18
    megoldottam a problémát... leírom hátha van másnak is esetleg olyan problemje hogy nem tud törölni egy file-t vagy könyvtárat. Parancssorból: rd /q /s <könyvtár neve> és letörli a píííbe az egész cuccot ami a könyvtáron belül van. De hogy ezt a winfosból miért nem lehetett megtenni azt még mindig nem értem...
  • galocza
    #19
    ha van legalább magáncélra ingyenes lemezellenőrző progi, nosza, osszátok meg, régóta vadászom ilyenre (érdekes, defrag van, nem is 1).
  • Robbb
    #20
    Sziasztok! Nem tudja valaki véletlenül hogyan kell letiltani (viszonylag egyszerűbben) a "scandisket" WnXP alatt. Tudom, már nem ez a neve. Úgy szeretném ha a büdös életben nem jönne elő! Köszi előre is.
  • tomo
    #21
    ok nelkul nem szokott elojonni, az okot kene megszuntetned, amiert elojon...