40
Kellenének. Nincs valahol a neten???
  • Hmuda
    #1
    Nagyon kellene a 2002-2003-as érettségi matek feladatsorok megoldásai! Nincs valahol fent a neten?
  • Hmuda
    #2
    Ja, sulineten szétnéztem de csak magukat a feladatsorokat találtam, megoldásokat nem.
  • Takezó
    #3
    ha a feladatszámokat elküldöd, elküldöm a megoldásokat :D
  • Sadun Tryst
    #4
    huha! lenne olyan kedves valaki, hogy nekem elküldi az össze megoldást 1 privát üzenetben?
    a lenti címre?
    thx
  • Dzsini
    #5
    a feladatok a "zöldkönyv"ben vannak - középiskolai feladatgyűjtemény vagymi. adtak hozzá ki megoldásokat tartalmazó kötetet is, az iskola könyvtárában biztosan megtalálod.
  • Hmuda
    #6
    De ki is vannak dolgozva? (de végülis tökmindegy, mert holnapra kellene)
  • Hmuda
    #7
    Holnapra kellene, ha több időm lenne, akkor én is meg tudnám csinálni őket. Azért köszi. :-)
  • Takezó
    #8
    HMuda: megoldókötetben nincs mindig kidolgozva :S
  • Bandew
    #9
    Ezek nekem is kellenének.
  • Dave77
    #10
    Meg a magyar "éretségi" megoldásai is...
  • Bandew
    #11
    Nekem még a fizika is.
  • Hmuda
    #12
    Te jó ég! Fizizka? Mindenki azt mondja, hogy azt mindenki nagyon messzire kerülje el!
  • Takezó
    #13
    :)))))
  • GregSB
    #14
    Hova siettek, még csak február van :D

  • Hmuda
    #15
    De nekem holnapra kell a 2002-2003-as matek érettségi feladatsor megoldása.
  • Takezó
    #16
    korbban kellett volna gondolni rá :D
  • Hmuda
    #17
    Csak sielni voltam és a tanárt ez sajna nem hatja meg. :-(((
  • GregSB
    #18
    Gúgöl használata luxus?

    Nesze :D
  • Hmuda
    #19
    Ööö...
    Használtam, de semmit nem dobott ki csak továbtanulási meg felvételis oldalakat, azokkal meg ráérek jövő hónapban szórakozni. :-)

    Azért NAGYON NAGYON NAGYON KÖSZIIII! :DDD
  • GregSB
    #20
    Szivesen. Reménykedj, hogy neked is hasonló nehézségű lesz a tételsorod. Pofon 1xű volt a tavalyi..
  • Bandew
    #21
    Hát igen, sajna nekünk kötelező. :-(
  • Hmuda
    #22
    Hát reménykedem. Az a poén, hogy 80-ból 18-at kell elérni a ketteshez (perzse nem leszek olyan hülye hogy a kettesért menjek :-) ).

    A tanárom mesélte, hogy tavaly a diákjai szépen kiszámolgatták, hogy mikor van meg a 18 pont, utána egyenesen mentek a strandra. :DDD
  • Hmuda
    #23
    Te jó ég! Hova jársz, hogy ennyire elborult elmék a tanárok?
  • Bandew
    #24
    Budapest, Kolos Richárd. Senki ne jelentkezzen oida, aki jót akar!!! Iszonyat műszakí f@szság! Egy héten 5 elektro óránk van, 3 gyakorlat, 3 mérés, és dög unalom az egész.
  • Bandew
    #25
    Bocsika "csak" 2 mérés. :-)
  • Bandew
    #26
    Tom ez nem tűnik soknak, de hidd el amikor ott vagy, akkor nagyon is sok.
  • Hmuda
    #27
    Nyugi. Én gimis vagyok és minden kedden két irodalom óra van egymás után első két órában. tömény unalom, két óra körmölés és a tanár monoton hangjának hallgatása. Nem nagy kunsztnak hangzik, de már harmadik alkalomra beleőrül az ember.
  • Bandew
    #28
    Ismerős érzés sorstárs.
  • Takezó
    #29
    Ó, én annyira nem unom az irodalmakat... olvasgatok közben :D
  • EOX
    #30
    nekünk pénteken 3 magyar van egymás után."felüdülésként" a középső nyelvtan
  • Hmuda
    #31
    Látom nem csak én vagyok megverve ezzel. Én hülye meg nem is gondoltam a Dűne könyvemre közben meg ott lapult a táskámban. :P
  • icecave
    #32
    de jó, hogy már rég leérettségiztem...
  • Takezó
    #33
    nyelvtan a legszörnyűbb...
  • PResident Evil
    #34
    én is besorolok akkor... :D
  • Trade
    #35
    Hello!
    Tudna vki segiteni?
    Hogy lehet egy fugvenynek a periodusat meghatarozni?
    A cos(6x) kellene pontosabban.
  • Aquir
    #36
    haggyán mi nem is humán hanem reál osztály vagyunk, mindegyik héten hétfőn és csütörtökön egymásután 2 óra, plusz még 1 kedden is

    ugyhogy te még jobb helyzetbe vagy :D
  • Aquir
    #37
    nameg még betették természetesen tökfölöslegesen a szerdán a dupla infót, ugy hogy döglünk ott ugy hogy még tanítás sincs, utána rögtön a szintén tökfölösleges Filozófia!

    ja, és pénteken 2 szem órám van csak

    hát nagyon jól osztották be az órarendet :)
  • ScoobyDoo
    #38
    Hasonló óráim vannak nekem is, 3 elektro, 4 gyakorlat, 3 mérés egy héten és persze a kötelező fizika érettségi idén. Én eddig csak jót hallottam a fizika érettségiről, sokan dicsérték, hogy könnyen megvan, az előérettségit is olyan simán megírtam 3-asra, hogy csak bámultam, szal attól nem félek, inkább a némettől...
  • Panzermeyer
    #39
    Én 2001-ben érettségiztem.

    Hm... hát az idegennyelvi érettségire én majdnem semmit se tanultam. Mivel előző évben tettem szóbeli vizsgát angolból (mondjuk oda úgy mentem oda, hogy azt se tudtam, hogy vannak tételek, és azt is csak a vizsga után tudtam meg jóval), és azon már kiidegeskedtem magam, mivel az meglett így aztán már nem féltem az ilyesmitől többet. Az idegennyelvű érettségivel kapcsolatban annyit mondhatok tanácsként, hogy:
    1, akkor van mit félned, ha kegyelemkettesekből jutottál el odáig, és még egy épkézláb mondatot se tudsz kinyögni, azon kívül, hogy "áj em Pisti, áj em 18 years old, áj em livin in Békahátsóüszökpuszta", vagy "ih bin Pisti, ih bin 18 járe ált, ih vóne in Békaalsóüszökpuszta" (kinek melyik nyelv tetszik). Szóval akkor ideje nekiállni tanulni kicsit.

    2, ha szóbeli beszélgetés van, ne olyat akarj mondani, amit tudod jól, hogy nem tudsz, hanem olyat, amit tudsz. Ezt nagyon érdemes megfogadni.
  • The Protector
    #40
    kurva matek kurva matek kurva matek kurva matek kurva matek kurva matek kurva matek kurva matek kurva matek kurva matek kurva matek kurva matek kurva matek kurva matek kurva matek kurva matek kurva matek kurva matek kurva matek kurva matek kurva matek kurva matek kurva matek kurva matek
    megbukok megbukok megbukok megbukok megbukok megbukok megbukok megbukok megbukok megbukok megbukok megbukok megbukok megbukok megbukok megbukok megbukok megbukok megbukok megbukok megbukok megbukok megbukok megbukok megbukok megbukok megbukok megbukok megbukok megbukok megbukok megbukok
    bocs de én síkhülye vagyok belőle és még érettségizni sem fogok belőle mert lehet h megbukok.pedig hetente 2x járok tanárhoz.