25
  • And5
    #3
    ja meg az internetet is ő találta fel ... sőt a szerkesztők előtt már ő is kísérletezett az sg.hu feltalálásával :)
  • Lacc
    #4
    lol szánalmasak vagytok
  • vice
    #5
    Mi a három csillag? Jó konyak?
  • Lacc
    #6
    az
  • AnarchoiD
    #8
    fizetos user ;)
  • GABOR16
    #9
    Megéri fizerni?
  • [HUN]PAStheLoD
    #10
    nemtom .. én itt (is) töltöm az életemet nekem ennyit megér..
  • [HUN]PAStheLoD
    #11
    ez a műnyavalya meg nem az igazi :]
  • QuippeR
    #13
    "megalkotta az első természetes műanyagot is"
    nálam az első mondatnál megbukott a cikk...

    de azért végigolvastam. alapból, az olasz tudós mi mást mondana mint hogy leonardo volt a világ legnagyobb embere? a másik meg, hogy ki a fenét érdekel, hogy feltalálta a műanyagot, ha nem tudták mire használni? vagy a törhetetlen váza a világ legnagyobb találmánya? ok, hogy leonardo zseniális volt, meg minden, de ez engem rohadtul hidegen hagy. biztos megvolt hozzá a pénze, hogy az agymenését finanszírozza.
  • Runo
    #14
    Hehe, jaja, természetes MŰ-anyag, akkor most mi van???
    :DDD
  • Csatti
    #15
    :))
  • Darth Sith
    #16
    a címmel nekem is lenne egy kis ellenvetésem, amúgy tény hogy Leonardo zseni "vót valamikor".. :DD
  • A nick nevem
    #18
    Akkor ha most rajzolok egy képet, Leonárdó nagy dolognak fogja tartani a múltban, ha felteszem a netre? Persze .bmp-ben, mert a .jpg-t nem biztos, hogy ismeri...

    Nem, az időgépet nem én terveztem, és nem én vittem neki a falevelet, hogy kennye össze a műanyagjával - és hoztam vissza ebbe a korba. Akkor ugyanis nem volt falevél. Vagy ha volt, mindet műanyagból készítette a Vinci & Vinci Kft.
  • Piscator
    #19
    Da Vinci respekt.
  • greg5
    #20
    "Remember da Vinchi!!! He redescovered the perfection of the golden wrectangle"
  • valaé valaé ná
    #23
    De ki találta fel a fából vaskarikát ?
  • Pluskast
    #24
    Rodolfó
  • Cat #25
    a hír három nap késéssel eljutott origo allapjára is: http://www.mult-kor.hu/index.phtml?ow_page_number=151&wotm_aktualis_id=858