25
  • CAD
    #3
    Es asszem indexen azt is emlitettek, hogy hibas a leallito funkcioja .a-nak, igy feb 12 utan is terheli tovabb a netet... az idok vegezeteig, vagy legalabbis a leirtasukig.
  • Yfel
    #4
    Félreírás lehet... az SCO-t támadó féreg fertőzött 1 millió gépet, a Microsoftot támadó meg 50 ezret

    SCO - MyDoom A
    MS - MyDoom B

    Egyébként szerintem az MS rendszerét még a MyDoom A sem tudta volna ledönteni...

    Y
  • AL7
    #5
    Miért van C verzió is?
  • [HUN]PAStheLoD
    #9
    nem éppen ez a lényeg ;]

    a load balancing miatt..
  • Alien_AM
    #10
    Billi, attol hogy linuxot hasznal az meg nem vedi meg. Egyebkent az A es a B sztem vegyuk ugy hogy alfa es beta verziok, sztem a C lesz az igazi.
  • mrzool
    #11
    Az a 'linux' jó lesz W2k3-nak is...:))

    http://uptime.netcraft.com/up/graph/?host=www.microsoft.com
  • Alien_AM
    #13
    Mrzool: igazad van :), bar sztem, BSD tuzfal, win2k3 server, es linux/winxp kliens lenne az igazi.
  • mrzool
    #15
    Használják az Akamai (vagy hogyishívják:))) terheléselosztó hálózatát, az elvileg linuxon fut, de maguk a webszerverek W2k3+IIS6.0 kombón. De jól is teszik, csak a heterogén rendszerek tudnak hosszútávon is fennmaradni.:)
  • mrzool
    #16
    Az nem zavar, hogy keyloggert és backdoort is telepít a fertőzött gépekre? A lényeg csak a 'szent cél'?
  • mrzool
    #17
    Mert béna vagy, én hétfőn és kedden is tudtam használni a Windowsupdate-et, de most is teljesen jól megy.
  • Shadow_THH
    #19
    ha a mydoom nem is, de a 35$-os elfelejtett domain név számlája azért csak keresztbe tett :DDDD
  • Shadow_THH
    #20
    Ja egyet értek, ha csak az lenne a célja, hogy a microsoftot támadja, tényleg nem nagyon tudna zavarni :D bár ha ez meg is történne (hogy egy ilyen vírust hoznak létre) akkor úgyis feldobnak valami sablon szöveget (e-mail, terjed, felhasználó, megfertőz, tönkretesz, letöröl, zokszigén) amivel elhitetnék, hogy ez bizony az usereket is szopatja rendesen, és máris meg lenne oldva a bajuk
  • Pheel
    #22
    De.
  • mrzool
    #24
    Érdekes módon nem működik. Sőt, nem csak a saját gépemen működik. Akkor mégis csak a te készülékedben van a hiba, nem? Ugye te is jogtiszta vindózt használsz?
  • mrzool
    #25
    "Érdekes módon nem működik. "

    Elnézést, elírtam - helyesen: NEKEM működik.