908
FAQ
mi az a VIP?
Mitől függnek a csillagok -> regisztráltan itt töltött megkezdett évek száma
  • ricsi1
    #1
    Hogyan lehet VIP jogod?

    A meglévő regisztráció VIP státuszát aktiválni emelt díjas telefonhívással, vagy emeltdíjas SMS-sel lehetséges. A VIP regisztráció ára emeltdíjas vonalas hívás esetén havi 80 Ft+ÁFA, emeltdíjas SMS esetén havi 100 Ft+ÁFA, illetve havi 84 Ft+ÁFA.
  • Tuvok #2
    most ezért minek kellett még egy topikot nyitni ???
  • RelakSfromhome
    #4
    És ezzel mi a gond?
  • [HUN]PAStheLoD
    #5
    hát mitnemondjak kegyetlenszép
  • Xboxman
    #6
    hohha hohha 1hónapos reg 200 hozzábüfögésel?!Ez ám a VIp...
  • hali
    #7
    ne
  • RelakSfromhome
    #8
    áz :D
    Majd kell csága logó :D
  • [HUN]PAStheLoD
    #9
    hát de nekem a sárga se jön be ;]
  • hen-tes
    #10
    nem baj
    ez ucse sárga :D
  • Tuvok #11
    annál is randább ;)
  • Adi
    #12
    SEMMI :D
  • [HUN]PAStheLoD
    #13
    ja
  • Róka
    #14
    savanyú a szőlő
  • Tuvok #15
    csak hiszed
  • seAke
    #16
    Ez nemkem nem éri meg!

    [SPÚR]
  • Blasta
    #17
    Hát nekem se. Pedig céges telóról nem kerülne semmibe. De ilyen barbárságot, hogy fél évente fizessek az SG-nek azért, hogy nagyobb logóm legyen, HÁTKÖSZIDENEM!
  • Botond #18
    ja,lol az ötlet...
  • Blasta
    #19
    Mégha esetleg 10k hozzászólás felett lenne a határ és nem kéne időnként újra aktiválni, akkor esetleg meggondolná az ember, hogy regisztrál.
    De így, hogy bárki VIP lehet, aki 200 h.sz.-t lenyomott (teleszpemmeli a gumit pl.) az kurvára nem szimpi.
    Persze a 10k-s határ nem érné meg az SG-nek...
  • Sir Quno Jedi
    #20
    Ja, gáz. Nem is annyira pénzről van szó, hanem, hogy bárki hülye megkaphatja !
  • I.C.ram
    #21
    Jaja. 200 hsz.. Miaz... LÓFASZ.
  • Xboxman
    #22
    inkább 5500 lenne a reális szvsz:P
  • [HUN]PAStheLoD
    #23
    hát ja .. kicsit ugyérzem hogy a végén SMS ért mér admin is lehecc
  • Sir Quno Jedi
    #24
    Na LÁTOD? azért fizetnék ! :DDD

    SMS-ért ADMIN-t !!!
  • I.C.ram
    #25
    Én ST akarok lenni!!! Ezért hány sms-t küggyek?
  • Sir Quno Jedi
    #26
    BÁZZZ, lassan Bill Gécc is lehetsz, csak egy eléggé emeltdíjas SMS-t kell kűdened ! :DDD
  • [HUN]PAStheLoD
    #27
    lol ;]]
  • [HUN]PAStheLoD
    #28
    az összeset :PP
  • [HUN]PAStheLoD
    #29
    ADMINért SMS-t ? :PP
  • IMYke2.0.0.0
    #30
    Ez beszarás lesz... Belegondoltatok mi lesz itt?
    Már így is cifra az egész Fórum a sok és gifben pompázó képtől, de hogy emellé még fosszínű (lányok majd hupililában pompáznak, meg haránt kockás logomezőben, a fiúk meg metál fényezéssel mittomén mivel) mezők... befosok.
    Ja, és hogy 8 percen belül törölheti a saját hozzászólását!
    Eddig legalább meggondolta az ember, hogy mit ír, de ezek után a sok lúzer ... á bele sem akarok gondolni!

    -----------------------------------------
    Mindennemű, magyarításra vonatkozó kérdés előtt mindig nézd meg a HONLAPOMON lévő ".:Magyarítás lista:." -t!
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004

    ------------------------------------------
  • St
    #31
    minden csoda 3 napig tart, 3 nap múlva meg az is fog sms-t küldeni, aki itt fikázik.. ;)
  • [HUN]PAStheLoD
    #32
    én még ma .. csak jöjjön haza a céges teló :P
  • [HUN]PAStheLoD
    #33
    és majd 8 perc után mindenki néz hogy mire ez a sok reply ?
  • seAke
    #34
    Nem hiszem!
  • Sir Quno Jedi
    #35
    Ja, de akkor nem értem miért nem lehet már az egész logo-sávot felhasználni, legalább tetszőleges színnel, de pl. képpel még jobb lenne ?!!
  • St
    #36
    ezt megválaszoltam a moderátor topikban. olvass vissza, ott a válasz arra, is mire jó ez az egész fizetős dolog (nem arra, hogy ebből vegyem meg a következő ferrarit)
  • Lynx_TWL
    #37
    nincs nekem semmi bajom a VIP cuccal, csak a SZÍNE BROHÁF!
    ne már ezt az érett baracklekvárt visszahányva krumpilstésztával színt kelljen nézni, mert nagoyn ocsmány:)
  • Dikkma
    #38
    St: én gondolkodtam rajta, hogy írok egy txt-be egy pár sort arról hogy fog nyílni egy topic erről, és majd megmutatom.
    Nem írtam, de jól gondoltam. Sőt, a bele írkálókat is nagy %-ban eltaláltam. :)

    Megegyezünk abban, hogy AKI NEM AKAR KÜLDENI SMST AZ BEFOGJA, AKI AKAR AZ MEG KÜLD ÉS AKKOR JÓ LESZ NEKÜNK?
  • Sir Quno Jedi
    #39
    Izé, most nem píz, hanem a teljes sáv felhasználása, azt nem találom, hogy arra mit mondtál, sorry !
  • Dikkma
    #40
    Csórikám akinek 3.0-ás P4-e van Radeon9800al meg ne sírjon.
    imo
  • Sir Quno Jedi
    #41
    Te figyu, ez tudtommal még nem monarchia, szal. gondolom, mindenki elmondhatja a véleményét ! Márcsak azért is, mert ha elég feature jár(na) érte, talán én és még mások is fizetnének érte szívesen (és ez lehet nektek is jobb lenne). Most már csak ötletelünk, kíváncsiskodunk, javaslunk, poénkodunk (legalábbis én)...