5
  • Darth Sith
    #1
    hmm, haladunk a technikával.. :)
  • Adam II
    #2
    Képzeljék emberek feltaláltak egy csodálatos eszközt: A MOBIL TELEFONT
    Ennek az eszköznek az a lényege ,hogy bárhol tudunk vele telefonálni!!!!!!!!!!!!!!
    És manapság már sajtreszelő,dugóhúzó,rádió,tv,vibrátor,játékgép,mp3 lejátszó,írógép,nyomtató,fésű,wc kefe,zseblámpa,pumpa,szögbeverő,fúrógép,fűrész,ütve fúró,kés,géppisztoly,lángszóró,heggesztő páka,ékszer,magnó,helikopter,lábmelegítő és még sokminden baromság amitől az egész értelmét veszti! Ez olyan mint a nyelvmosó fogkefe MARHASÁG.
    Mi a fas*é kell túlzásba vinni?
    -Jajj neked milyen telefonod van?
    -Noki mitoménhányas asszem 6000 és 7000 között.
    -Az szar nekem Nokia 80120 van és 12222222x33030303 képpontot képes megjeleníteni és olyan polipszónikus hangja van ,hogy csak a kutyák és a denevérek hallják ha "csörög".
    -A francba pedig ezt két napja vettem!>:(
    -Ja és tudom rajta játszani a Comb Rédör 66-ot és 1.5 millió telcsiszám tárolható rajta (igaz annyi haverom nincs is) és képzeld tudom rajta 42000 szólamban halgatni a Gyere és almodjot.
    -És telefonálni szoktál vele?
    -Nem mert nem tudok beszélni csak SMS-t írok és 2 nap alatt leszlopálok 15000 Ft-ot.

    Na ezt utálom! Nem használja csak ilyen szarokra! Ennyi erővel vehetne egy Laptopot!
    Faszság az egész!
  • aDannyBoy
    #5
    nekem t610 van, ami miatt asszem en nem vagyok feltekeny senki masra, de osztom, mert tele vannak a telok hulye faszsagokkal.

    Mondjuk amit a kis SE t610 tud, az ok, bar ott a fenykepezo pl full felesleges..stb, de azert meg lehet szeretni :P

    megfutamodni a tech elol nem lehet, de hajszolni sem erdemes hosszutavon